616 Shares 9547 views

Akademia Budownictwo, Dniepropietrowsk. Akademia budowlane: niskie miejsca

Prydniprovska Państwowej Akademii Budownictwa i Architektury (PGASA) znajduje się w Dniepropietrowsku. Tutaj przygotowanie specjalistów w zakresie budowy i sfery gospodarczej. Architektura i Budownictwo Akademia jest liderem w regionie na szkolenia w dziedzinie architektury, budownictwa przemysłowego i cywilnego.


Z kursów technicznych na studia

Historia budynku i Akademii Architektury w Dniepropietrowsku jest prowadzona z „kursów Yekaterinoslavskie technicznych WH Korobochkina”, która została założona w 1910 roku i rozbudowany w 1912 roku, dział elektromechaniczne i budownictwo. Przez 1915, to nauczył się 250 uczniów z okresu treningowego 3,5 roku (7 semestrów).

W 1917 roku Rząd Tymczasowy Rosji Kursów przemianowany na „pierwszy kursy Politechnika”, która miała przenieść do Woroneża. Jednak w trakcie 1918 roku przemianowano na „Technical Institute”. W 1921 roku przyszła Akademia Budownictwo (Dniepropietrowsk) otrzymał drugie narodziny: kursy wysoce wyspecjalizowane zostały zreorganizowane do college'u pracy 1-cia Ekaterynoslavsky. W ostatnim roku studiów było około 40 osób.

Dniepropietrowsk Instytut Budownictwo

23.03.30 budynku Kolegium została zreorganizowana w Dniepropietrowsku Instytutu Budownictwa ze zmianą formy szkolenia z wieczora na dzień. Miasto było wiele dawnego Kościół Świętego Krzyża w Instytucie budowy mieszkań w pierwszym kwartale na ulicy Chernyshevsky, Żukowski, Patorzhinskogo i Klary Tsetkin. Fasada kościoła na ulicy Patorzhinskogo resztki budynków zostały odnowione, jest teraz budowy akademię tutaj. Dniepropietrowsk dodał nowy uczelnią, która przygotowuje specjalistów w zakresie urbanistyki.

Od 1935 roku Instytut jest oficjalnie nazywany Dniepropietrowsk Civil Engineering Institute (DISI). Od początku operacji wojskowych przeciwko niemieckich sił faszystowskich studentów zmobilizowanych do armii. Instytut ponownie w dniu 1 listopada 1943 roku status przypisany do akademii w 1994 roku.

Cele i zadania

Dla każdego kraju ważne jest przygotowanie profesjonalnych budowniczych, architektów, menedżerów, biznesmenów na budowę budynków mieszkalnych, budowa dróg, obiektów przemysłowych. W centralnej Ukrainie, podstawą do przygotowania tych specjalistów jest Dniepr Construction Academy, Dniepropietrowsk.

Niskie miejsce przy przyjęciu i dystrybuowane zgodnie z konkursu mają ściśle ograniczona, w zależności od funkcji. Pewne korzyści są kandydaci, którzy zawarli umowy z przyszłymi pracodawcami. Jeśli utrzymać niezależny egzamin test się nie powiedzie, możliwe jest badanie na zasadach komercyjnych.

Teraz akademia ma około 6000 studentów. Są przeszkoleni 688 nauczycieli, w tym 52 doktorów nauk. W akademii, istnieje dziewięć szkół naukowych, kierowany przez znanych naukowców. Studenci uczą dogłębne badania języków obcych szkolenia w wielu krajach europejskich. Akademia otworzyła dział intensywnej nauki języków obcych. W czwartym i piątym roku, opanował do perfekcji przez jednego lub dwóch języków obcych, aby kontynuować naukę równolegle w naszych akademiach i uniwersytetach we Francji, Niemczech i Szwajcarii.

Akademia Budownictwo (Dniepropietrowsk): działy

W pociągu PGASA specjalistów w sześciu wydziałach w 19 specjalnościach:

  • Architektoniczny.
  • Ekonomiczny.
  • Budownictwo przemysłowe i cywilne (ASG).
  • Mechaniczne.
  • Budynek.
  • podtrzymywania życia i technologii środowiskowych.

I 2 wydział posiada status: ciągłego kształcenia zawodowego i kształcenia na odległość na odległość.

osiągnięcia

Akademia Budownictwo (Dniepropietrowsk) jest największym centrum edukacyjne i naukowe regionu. Tradycyjnie, prawie 1500 studentów aktywnie współpracowała z nauczycielami i naukowcami Akademii w realizacji badań naukowych, opracowywanie publikacji i wystąpień na konferencjach i seminariach w procesie innowacji.

Tak więc, w 2014 roku we współpracy ze studentami został opublikowany 186 artykułów naukowych, streszczenia, otrzymał 11 patentów Ukrainy. 46 uczniów wzięło udział w drugiej rundzie All-ukraińskiego konkursu, siedem z nich to laureaci otrzymali dyplomy I, II i III w klasyfikacji indywidualnych i zespołowych. 36 uczniów wzięło udział w All-ukraińskich i międzynarodowych konkursach badań studentów, 10 z nich stało zwycięzców.

Oprócz badania podstawowe, stosowane realizację badań, pracownicy wszystkich 39 działów prowadzenia działań badawczych według tematycznego plany katedry.

Finansowanie projektów badawczych

W 2014 roku, fundusze rządowe w zakresie realizacji badań podstawowych wzrosła do 500.000 USD. wobec 290,1 tysięcy hrywien. 2013 i jego celem jest opracowanie podstawy teoretyczne analizy elementów nanostrukturalnych i ich wpływ na właściwości stali konstrukcyjnej.

Kwota finansowania badań stosowanych w 2014 roku wyniósł 1,5 mln USD. (W roku 2013 – 870 tysięcy hrywien.). Zapewnia finansowanie zintegrowanych badań stosowanych w dziedzinie rozwoju naukowych podstaw stworzenia na Ukrainie high-tech sotsioekokompleksov.

Sport i rozrywka

Uwaga Dniepr Academy (Dniepropietrowsk) płaci pełnego rozwoju uczniów. Każdy uczeń w PGASA może znaleźć coś dla siebie. Istnieje możliwość, aby wziąć udział w konkursach, konferencjach, przygotowywanie raportów na posiedzeniu Rady Naukowej Studentów. Lub zapisać się na studia literackie „Lira”, która zachęca ekspresji „i” w wierszu lub prozy. Dla fanów basenie sportowym Akcja, przestronną siłownię. W akademii wychowana mistrzów i zwycięzców mistrzostw Ukrainy, Europy i świata.

Uczniowie są zachęcani do uczestnictwa w licznych zajęciach amatora. Można śpiewać i tańczyć na balach pierwszaków, można przygotować oryginalny numer na „Student” wiosennego festiwalu. I studenci wydziału architektury można zrobić projekt na komputerze, lub wymyślić i opracować nowy projekt budowy centrum Dniepropietrowska, albo jakieś europejskie miasto podczas odkrywania jego historii, zwyczajów i tradycji.

wniosek

Akademia Budownictwo (Dniepropietrowsk) jest nie tylko miejscem nauki podstaw zawodu. Tutaj równoległe zaangażowany w edukację wszechstronnie rozwiniętej, nowoczesnej i profesjonalnej osoby, która jest w stanie sprostać wyzwaniom dowolnej złożoności naukowej, zawodowej i twórczej.