872 Shares 3045 views

"House of Wax" – zabić w muzeum!

Jak ważne w świecie kina urzędnicy działali w celu ochrony i wsparcia „oryginalnego filmu” upaść emocjonalne oskarżenia niektórych inwestorów, którzy w trosce o świadczenie usuwają remake popularnego starych filmów! Wszystkie te próby „iść na barykady i zapisać kino od dołu,” absolutnie nie przyniosły żadnych rezultatów, liczba studiach, ostemplowany, wzrosła „produkt uboczny” kilka razy. Przyczyną tego zjawiska jest dość prosta – korzyści. Po tym wszystkim, należy usunąć szpula z scenariusza jest bardzo uciążliwe i niebezpieczne. Ale zainwestować w remake słynnych obrazów – to inna sprawa. Stopniowo zmęczony Powtórzenie i dostosować japońskich horrorów, amerykańscy dyrektorzy zwracali uwagę na swoich hitów. I Picture Motion 2005 "House of Wax" jest trzecim remake filmu "Misterium Wax Museum" (1933) i "figur woskowych" (1953), w reżyserii André De Toth. Podobnie jak w filmie E. Hickox „Wax Museum”, wydana w czynszu w roku 1988. Nawiasem mówiąc, ostatni obraz ruch przekształcił się z przerażeniem na horror komedia z elementami fantastyki. Dziwne jest to remake remake! Tylko w naszym chaotycznym dobie postmodernizmu jest to możliwe.


Horror i slasher jeszcze?

Jeśli spróbujesz, można zapamiętać dużą liczbę filmów i nie tylko horror, w którym mówimy o woskowych figur. Być może to wyjaśnia popularność smakowym sublimacji skierował ich obawy przed nimi. A jeśli wziąć pod uwagę, że niezniszczalne i zawsze popularny publiczność była, jest i będzie interesujące dla wszystkich rodzajów psychopatów i maniaków, tradycyjnie na prawo i lewo „kruszenie” nastolatków wypadków grupa staje się jasne, stare działki ożywienie w nowym filmie powłoka horrorze „Dom woskowych ciał”. Ostatecznie, twórcy jakiejś przesadnej pomysł, nie tylko jako główne wydarzenia w miejscu tylko w domu, ale jest możliwa zmiana akcja dzieje. Długi wstęp, który w rzeczywistości ma szczególne znaczenie i umiejętnie rozcieńczony intrygujące chwile. Było to w czasie prologu i jest zaznajomiony z głównych bohaterów, zrozumienie ich działania charakteru i motywacji. Co powinna zawierać gatunek filmu „House of Wax”? Horror, oczywiście, to thriller – nie ma wątpliwości. Należy jednak i to trzeba przyznać, że to bardziej jak nieubłagany Slasher. W tym obrazie niemal podobna atmosfera swoim poprzednim wcieleniu. Może dlatego, że wygląda bardziej nowoczesny i stylowy. Te myśli przychodzą do głowy, to tylko, aby zobaczyć trailer. „House of Wax” jest intrygujące, trzyma w napięciu, aby obserwować bez empatii dla niepowodzenia z głównych bohaterów jest po prostu niemożliwe.

Zakryte spoiler. Krótko o działce

Firma nastolatków jeździ na długo oczekiwana gra, mają jak zwykle, samochód się zepsuje, a to jest w obszarze, gdzie prowadzony przez psychopatycznego zabójcę. Ale chłopaki o niej nie wiem i przytulne miasto prowincji Ambrożego (w których nie ma żywej duszy na ulicy!), Nawet przyszedł do swoich upodobań. Szczególnie interesuje się młodzieżą House of Wax, utrzymując straszną tajemnicę, i bardzo szybko firma będzie musiała zmierzyć się z nim twarzą w twarz. A wraz z nim – w ten sposób maniak (nawiasem mówiąc, jest bardzo podobna do Ozzi Osbornom), który będzie brutalnie zabić je w celu uzupełnienia ekspozycji lub po prostu dla własnej satysfakcji. Tu zaczyna się zabawa: fizycznie namacalna, jak za każdym rogiem obracająca ukrycia i czeka na ciebie w niebezpieczeństwie.

werdykt

„House of Wax” Zdecydowanie jest to najbardziej przerażająca, krwawa i złowrogi remake starego horroru „Misterium w Muzeum Figur Woskowych.” Film okazał się dość niezwykły, fani horroru będą go kochać slesherovyh.