235 Shares 1484 views

Dlaczego nie ma apetytu?

Ty tego dnia odmówić jedzenia? I nie chce jeść? A jeśli zmusić się do jedzenia trochę jedzenia, a potem jeść bez większego pragnienia i apetytu. Tak, to jest problem. I powiedzieć, że – zupełnie zdrowa osoba nie zostanie rozwiązany żadnego lekarza. Jeśli apetyt, powoduje pilną potrzebę poszukiwania i szybko usunięte.


Dlaczego nie chce jeść? Sprawa – w podświadomości.

Uczucie, że nie chce jeść, często występuje u osób, które chcą schudnąć. Wszystko dzieje się w podświadomości. Mózg otrzymuje sygnał, że jedzenie jest bardzo niepożądane i jej zużycie prowadzi do narastania tłuszczu. Mózg reaguje natychmiast, decydując, co jeść mniej. Od tego człowieka, a on czuje, że traci apetyt.

Nie zawsze z chęcią do utraty wagi jest związana utrata apetytu. Być może niedawno doznał stresu, czy Twój stan psychiczny nie jest dość zrównoważony powodu jakichkolwiek zdarzeń. Prowadzi to również do tego, że nie chce jeść w ogóle. Myśli są problemy lub odbicia. To nie jest do jedzenia!

Apetyt i zdrowie

Zdrowie jest bezpośrednio związane z apetytem. Jeśli apetyt, bo trzeba szukać i zdrowiu. Należy umówić się z terapeutą, gastroenterologa, dietetyka, endokrynologa. Warto na mocz, krew. Należy pamiętać, że długi brak apetytu prowadzi do chorób żołądka. Zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie pęcherzyka żółciowego, dysbioza – to tylko niektóre z chorób, które mogą wystąpić ze względu na fakt, że apetyt zniknął. W rezultacie – stały ból w okolicy żołądka, zmęczenie, osłabienie.

Inne przyczyny utraty apetytu

Jeśli zdecydujesz się schudnąć za pomocą diety, należy skonsultować się z dietetykiem, który wyjaśni, jak i co do jedzenia to, co czas, aby jeść. Jeśli nieprawidłowo wybrany dieta widać apetyt. Nieprawidłowo skompilowane dieta mogły prowadzić do szybkiej utraty wagi. Ale apetyt mogą zniknąć, co wiązałoby anoreksję.

Szkodliwe i szybko. Jeszcze jeden dzień na czczo może powodować zaostrzeniu utajone choroby żołądka i jelit. Chociaż panuje przekonanie, że głód – dla dobra i pomaga oczyścić jelita, ale kiedy to robi krzywdy, dużo więcej. Posiłki powinny być odpowiednio wyważone i mądrze dobrane.

Apetyt może zniknąć z powodu przyjmowania leków, leki ziołowe napary lub herbaty. Ponadto, brak chęci do jedzenia może być związane ze złymi nawykami. Palenie, alkohol i narkotyki nudnych apetyt.

Oczywiście, mówiąc o przyczynach braku apetytu, nie wspominając o tym, że należy jeść tylko produkty wysokiej jakości świeże. Zatrucia i zatrucia organizmu może spowodować chwilową utratę apetytu.

backfires

Znając przyczyny utrata apetytu, łatwo się domyślić o konsekwencjach. A konsekwencje są dość nieprzyjemne. Jeżeli dana osoba nie jeść przez dłuższy czas, a jego ciało nie przychodzi istotne tłuszczów, białek i węglowodanów, to wyczerpany, osłabiony w czasie. Senność i zmęczenie. Zakłócenia w układzie mięśniowo-szkieletowym. Cierpi na mózgowe atrofii mięśni.

Ponadto, istnieją bóle żołądka, istnieją problemy w jelitach. Wyczerpywanie może prowadzić do utraty wagi. Jeśli dana osoba jest z powodu nieużywania wystarczająco dużo żywności szybko traci na wadze, że istnieje pilna potrzeba hospitalizacji. Jadłowstręt psychiczny jest bardzo trudne do leczenia. Jest uważany za jeden z najtrudniejszych chorób nie uleczalne.