301 Shares 4017 views

Film „X-Men: The Beginning. Wolverine ". Aktorzy, twórcy, historia

Film „X-Men: The Beginning. Wolverine „(aktorzy, którzy wzięli w nim udział: Hyu Dzhekman, Danny Huston, Liv Shrayber, Lynn Collins, Uill Ay Am) – jest to prequel do legendarnego i kultowego już trylogii, zastrzelony przez południowoafrykański reżyser Gavin Hood. Ten projekt różni się znacznie od bardzo uderzające i oryginalnych pierwszych dwóch obrazów i trochę popsuć nienaganną reputacją przed trzecim – „X-Men:. The Last Stand” Jeśli wszystkie poprzednie wspomniano wziął ekstrawagancji i dzikości wizualnych atrakcji, nieubłaganie scen akcji, nowy odcinek zapowiada się skarbnicą dowcipów musujące, co nigdy nie twierdził, że inne filmy z sagi.


Triumf starych dobrych prawd

Czwarty rolka folii eposu o zmutowanym „X-Men”, nazywa się „Dom. Wolverine”, koncentrując się na tym bardzo pracochłonne zajęcie, jako wyjaśnienie przyczyn wszystkich mutacji pamiętnych, zabawne oglądać w poprzednich trzech filmach, komiksach. Aktorzy z filmu „X-Men: The Beginning. Wolverine „wielokrotnie podkreślał w rozmowie z jednym bardzo precyzyjne słowa w tytule -”. Na początku " W tej części znajdują się wszystkie główne postacie w poniższych zdjęciach. Ale zanim powstanie Gavin Hood pokaże widzom historię życia, dorastaniu, miłości Dzhimmi Logana. Narracja nie kojarzy się wyłącznie na tym, skąd pazury Adamantium, łopat i samoregenerację i niewrażliwość, a publiczność powiedzieć dlaczego stał samotny ponury samotnik, dlaczego nie myślał o swojej przeszłości i jak został. Film opowiada „historię choroby” cały ukochanego mutanta. W sprawiedliwości należy zauważyć, że oprócz Hyu Dzhekmana, który grał cztery razy ten sam charakter tak długo powodzeniem udało się przekształcić tylko Christopher Reeve, grał rolę międzynarodowego pet – Superman.

historia

Film „X-Men: The Beginning. Wolverine”, aktorzy i role, które są znane fanom poprzedniego obrazu, składa się z serii retrospekcji. Hyu Dzhekman znowu odgrywa rolę gwałtownej, niezwyciężonego wojownika Jimmy Logan, który ma super moce i specjalne zdolności. Głównym historia fabuła zaczyna się z faktem, że Wolverine, starając się zapomnieć o swojej mrocznej przeszłości, prosty drwal pracujący w Górach Skalistych Kanady. Po raz pierwszy w swojej długiej i chaotycznego życia znalazł prawdziwą miłość i upragniony spokój. Logan jest w miłości, a jego narzeczona, nauczycielką Kayla Silverfoks (Linn Kollinz) odwzajemnić go. Bohaterem szukał spokoju, którego nie mają więcej niż 100 lat, ale przeszłość nie zamierza go wypuścić. Sielanka wkrótce zostanie rozbity na tysiąc kawałków. Przeszłość wraca do swego błędnego i pozbawionego zasad przyrodniego brata (Liv Shrayber), a także mutanta. Dalsze ujawniać bez spojlera streszczenia fabuły filmu „X-Men: The Beginning. Wolverine”, który aktorzy stają się prawdziwymi idolami dla całego pokolenia, nie są oferowane.

Moda na adaptację komiksu

„X-Men” i „X2”, który wystartował z różnicą trzech lat Bryan Singer ( „Operacja” Walkiria „), powrócił do trendu mody do filmowej adaptacji komiksu. W przeważającej części jest to zasługą pierwszej sceny. „Iksovianu” najbardziej drastyczne i często nonsensownych opowieści o superbohaterach wyróżniona obecność idei i wyczuciem stylu. Znaczna liczba mutantów, z których każdy był wyjątkowy Super możliwości, nie wydaje odmienne grupy bohaterów jedno-, jak wizualnie i technicznie został zaprojektowany w tym samym kluczu stylu. sceny akcji były najważniejsze, samowystarczalny, pracowali na postaciach, korzystne jest podkreślając swoje zdolności, talenty, zadania. Jednocześnie, wszystkie znaki wskazują na różnorodność jego inności. To było główną ideą obrazach – inaczej niż inni często nie są akceptowane przez społeczeństwo wokół nich. Inteligentny obraz, podjęta przez sprytnych komiksów. Nie jest zaskakujące, że oprócz komercyjnego sukcesu obu filmów były sukcesem i krytycy. Trzecia część, podjęte Brettom Ratnerom ( „Rush Hour”) nie jest uważana za wysokiej jakości, ale również otrzymał sympatię publiczności i krytyków sprzyjać. Wszystkie trzy obrazy wyglądał jeden produkt. „X-Men: początek. Wolverine”, aktorzy, które przekraczają oczekiwania widza w każdym względzie, zbyt, dobry film, ale nie więcej.

postacie wtórne

Oprócz gwiazd, wystąpił, żywe i niezapomniane postacie zostały stworzone przez Dominic Monaghan i Rayanom Reynoldsom. Są one przez ograniczony czas utrzymując publiczność byli w stanie pamiętać. Aktor Danny Huston jest dobra w sposób Stryker, wielu nazywa najlepszą rolę w swojej karierze filmowej. Gambit obraz idealnie nadaje Taylor Kitsch, a oni nawet wyglądają podobnie. Nieźle jak śpiewał rolę Uill Ay AM (wokalista Black Eyed Peace) i Linn Kollinz. Przeglądając film „X-Men: The Beginning. Wolverine”, aktorzy wymienione powyżej, to trudno nie zauważyć atmosferę filmu, balansowanie na krawędzi codziennej rzeczywistości i fikcji. Oznacza to dzięki dobrym reżyserem odlewniczy aktor udało się stworzyć udane połączenie akcji i przygody gatunku, nasycić go złożonych i sprzecznych emocji, wewnętrznych konfliktów osobowości, które doprowadziły do publiczności aktorów.

Spin-off jest zawsze trudno strzelać niż zwykle sequelu. Trylogia film „X-Men” nie był słaby w tym samym czasie do myślenia publiczności i wielkim zabawny projekt filmowy. Cóż, wykazały czwarty film, który twierdził przedmiot perspektywy i wyższe. Bohaterowie „Iksoviane„masy ciała, co drugi, można poświęcić osobny film.