810 Shares 6150 views

Maski twarzowej ogórka

Ogórek Maska na twarz – skutecznym narzędziem, które nadaje się do prawie każdy cel: maski ogórek czystą twarz z plam starczych, nawilża suchą skórę, ton zmęczone i pomarszczoną skórę. Ogórek zawiera do 97% wody, witaminy C, B1, B2, B6, F, jodu, soli mineralnych i enzymów karotenu.
Wystarczy pamiętać o jednej ważnej rzeczy: Maska ogórka na twarz należy stosować tylko w lecie, ponieważ ogórki szklarniowe, które są sprzedawane na rynku w okresie zimowym będzie powodować zaczerwienienie i podrażnienie skóry ze względu na wysoką zawartość azotanów.
Wśród użytecznych właściwości, takie ogórka: – środki bielące i oczyszcza skórę – zmiękcza, łagodzi, ochładza i – hydraty i odświeżenie skóry, usuwa obrzęk – ma działanie hipoalergiczne – porów działa jako środek ściągający – witaminy i minerały przyspieszenie wzrostu komórek i ich regeneracji.
Od ogórek pomaga praktycznie wszystkich problemów skóry, istnieje wiele masek, które zawierają tego warzywa.


Tak, niektóre maski recepty.
Ogórek twarzy Hydrating Mask: 1 łyżka. łyżka startego ogórka i 1 łyżka. łyżkę gęstej śmietany wymieszać, stosuje się na skórę, usunąć 15 minut później. Nawiasem mówiąc, sok z ogórka można zrobić nie tylko maskę, ale także tonik nawilżający, który jest odpowiedni dla skóry normalnej i suche. Umożliwiają więc: sok z ogórka , aby wycisnąć i zmieszać z mlekiem w stosunku 1: 1. Użyj tonik trzeba rano i wieczorem.
Nawilżać skórę tłustą można stosować różne maski cucumber: Drobny startego ogórka zmieszany z tartego jabłka w równych proporcjach. Mieszaninę traktuje skórę, przemywa się po 30 minutach od zastosowania. Skóra staje się atrakcyjne i świeże, jeśli co najmniej dwa razy w tygodniu stosować maskę. A może pasować do innej maski ogórek twarzy dla skóry tłustej: 1 startego ogórka miesza się z mąki owsianej do utworzenia konsystencji mieszaniny jako kwaśną śmietaną. Maska powinna pozostać na powierzchni w ciągu około 15 minut, przemyć zimną wodą.
Właściwości nawilżające ogórka w składzie maski można sprawdzić nawet rozszerzając go z kwaśną śmietaną lub jogurtem. Ta maska nawilżająca do twarzy będzie odpowiadał dziewczęta z suchą skórą, należy pamiętać, że grubsze śmietany jogurt, więc dostosować się, który składnik jest lepiej dodać do ogórków. Zrobić maskę z ogórka z kwaśnej śmietany lub jogurtu jest bardzo prosta: wystarczy zetrzeć ogórka i wymieszać z kwaśną śmietaną w równych proporcjach. Utrzymuj maskę na twarzy jak drugą maskę ogórka. To dobrze, że stosowanie kremu po to nie jest wymagane.
Olbrzymie właściwości odżywcze i nawilżające są płatki owsiane. Stała stosowanie masek nawilżających ogórek irytujące, mogą różnicować produkt. Owsianka Facial Mask niesłusznie niedoceniana dziewcząt, którzy chcą dobrze wyglądać i świeże. Zaradzić tej sytuacji, można teraz wykonać poniższe receptury. Uzyskać doskonałą odżywczą maskę można: Weź gorące mleko, zalać 1 łyżka. łyżka płatków owsianych tak, że jest całkowicie pokryty Cheerios. Pozostawić mieszaninę na 10 minut, maska może być stosowana. Odżywia, nawilża i delikatnie oczyszcza skórę.
K wytwarza się według receptury może być dodany do części maski i dodatkowe, takie jak żółtka jaj, ser łyżką (z dodatkiem mleka), śmietany, masła, oleju z oliwek, lub masy banan persimmon. A może wolisz maskę z dodatkiem łyżeczki miodu? Cokolwiek wybierzesz firmę do płatków owsianych, należy pamiętać, że musi być maska na twarz na 15-20 minut.
Nawilżające maski na twarz , istnieją niezliczone, ale tanim i praktycznym elementem każdej swojej maski powinna być maska ogórek, z którego może być zmieniane z owsa. Najważniejsze jest to, że po zastosowaniu tych masek nie trzeba stosować żadnych kremów.