262 Shares 8262 views

Jak wybrać najlepsze jedzenie dla kotów

Nie jest tajemnicą, że dobre odżywianie zależy od zdrowia i jakości życia każdego z nas. Ta sama zasada odnosi się do naszych zwierząt, jak natura ludzka jest czasem zapomniane. Bardzo często, wybierając najlepszą kotów, kierujemy się względami ekonomii lub pod wpływem reklamy. Ale nie zapominajcie, że dla zrównoważonego menu diety, zwierzęta muszą zawierać niezbędne składniki podstawowe. Po pierwsze – białko zwierzęce, które są zawarte w chudego mięsa, ryby i drób. Ponadto, najlepiej kotów jest składa się z ziaren i owoców z dodatkiem witamin, enzymów i kwasów tłuszczowych.

Nie każdy hodowca ma możliwość codziennie gotować naturalnej żywności dla swojego zwierzaka, więc trzeba wybrać jedną z tych opcji, które oferujemy sklepach zoologicznych. Aby znaleźć produkt kompletny i wysokiej jakości, rozważmy, co stanowi najczęstsze rodzaje żywności.

sucha karma

Bardzo łatwy w użyciu, sucha karma pomaga zwierzęciu utrzymać czyste zęby i nie pogarsza w czasie długotrwałego przechowywania. Jeśli wolisz ten rodzaj pożywienia, nie zapomnij, aby zapewnić kotu z wodą pitną w wystarczających ilościach. jedzenie trzeba wlać w szczelnym pojemniku, dzięki czemu nie traci swoich właściwości odżywcze z otwartego opakowania.

konserwy

Większość kotów chętnie jeść konserwy, konieczne jest, aby spróbować nawet smakoszy i Kapryśne zwierzaki. Po bank otworzył, jego zawartość trzeba przesunąć w szklanym pojemniku i przechowywać w lodówce. Okres przechowywania żywności w puszkach na tyle duża, ale to nie jest na miejscu, aby sprawdzić datę produkcji na opakowaniu.

mokra karma

Kawałki żywności w galarecie wytwarzane w małych seriach pojedyncza część, która jest bardzo wygodna. Optymalny stosunek wilgotności i składu jakościowego sugerują, że jest to najlepszy pokarm dla kotów (nie wliczając naturalnej).

Wszystkie rodzaje żywności, w zależności od składu i polityki cenowej producentów, podzielone na klasy. Diety Gospodarka i biznes klasy uznane za kompletne jedzenie, nie należy! Tani jakości kanału nie zawierają białka zwierzęcego, główny element składowy w nim jest soja. Powodując uczucie sytości, więc jedzenie nie jest użyteczny, ale może to być niebezpieczne dla zdrowia zwierzęcia. Zastosowanie sztucznych barwników i aromatów pokazuje, że nie jest to najlepsza karma dla kotów, które mogą powodować alergie lub chorób narządów wewnętrznych.

Produkty premium i super premium wykonane z wysokiej jakości komponentów, które nie zawierają rakotwórczych składników. witamin i minerałów obecnych w nich zapewnić żywienia zwierząt, które nie wymagają dodatkowych suplementów. Najlepszym pokarmem dla kotów premia ekonomicznego zwierzęcia nasyca je szybko ze względu na wysoką wartość odżywczą.

Wybór co karmić psa, zawsze warto pamiętać, że jest to mały drapieżnik, więc najlepszym kotów – naturalnej żywności.