233 Shares 2690 views

Atrakcje Wołchow: opis

W naszym kraju istnieje wiele miast i miejsc z ciekawą historią, a także wiele atrakcji. Każda z nich może być bardzo atrakcyjny dla wizyt turystycznych. Na przykład, jest to małe miasto Wołchow. Atrakcje dostępne oto historyczny.


opis

To stosunkowo młode miasto położone w dzielnicy Wołchow, regionie leningradzkim, na obu brzegach rzeki o tej samej nazwie. Odległość od Petersburga wynosi około 140 km. Wiele wizyty w tranzycie w tym mieście, należy zwrócić uwagę na atrakcje Wołchow.

Przez miasto przeszły znaną trasą „od Wikingów do Greków”. A rzeka, na której stoi, od dawna znane kaskady, przez które prowadzone statki Novgorod, pokonywanie dużych odległości.

Niezwykłe miasto przez fakt, że to była pierwsza elektrownia wodna została zbudowana tutaj. W czasie II wojny światowej, w czasie oblężenia Leningradu, on połączony z „wielkiej ziemi”. Położony na skraju linii obronnej, jest końcowy fragment „Droga Życia”. Od stacji „Volkhovstroy” został usunięty wiele blokadę.

Atrakcje Wołchow Leningrad Region

Kluczowym celem odwiedzić to pierwsza elektrownia wodna w Rosji. Jego budowa trwała ponad dziesięć lat i zakończyła się dopiero w 1927 roku. Na terenie HPP jest dom (obecnie muzeum) inżynier GO Graftio który zbudował stację. Odwiedzając dom-muzeum zwykle zaczyna każdą wycieczkę.

Drugim najważniejszym celem – muzeum historii miasta. On również mieścić inżynier Henry Osipovich Graftio. Głównym wystawa muzeum – fotografie i dokumenty związane z budową i eksploatacją stacji wodnej Wołchow.

Jako inny ciekawych atrakcji Volkhova zauważyć pamyatnik- lokomotywę. Stoi na stacji „Volkhovstroy”. Zadziwiające jest to przede wszystkim fakt, że był on pierwszym, po wyzwoleniu z oblężonego Leningradu sobie sprawę, że konieczne dostarczanie żywności i amunicji. Pomnik został w 1980 roku.

Ciekawym zabytkiem jest kościół Św. Kościół odbudowano w 1820 roku po spalone podczas wojny 1812 roku ona i inni atrakcji Wołchow i doznał podczas kolejnej walki.

W okresie 1846-47. Została ona zorganizowana przez szkoły parafialnej przy kościele. Przez 1903 termin szkolenia w nim, według różnych dokumentów, wynosi 4 lata. Podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, kościół był zamknięty. Tam, według różnych źródeł, magazyn leków, chemii gospodarczej, farb i lakierów. Dla tych celów, nawet dodatkowe przedłużenie został zbudowany, który zmienił wygląd budynku. Na początku 1992 roku kościół został przywrócony. Dziś pracuje.

Volkhovsky Pałac Kultury

To oznacza próbkę stalinowska architektury początku lat 50. Dzisiaj jest bardzo ważny obiekt dla miasta. To gospodarze wiele imprez, zarówno na poziomie lokalnym i regionalnym.

W weekend jest możliwe, aby odwiedzić to małe miasto i zobaczyć najciekawsze zabytki Wołchow i okolic.

Staraya Ładoga

W pobliżu miasta Power jest małym miasteczku o bogatej przeszłości pod nazwą Starego Ładoga. Raz jest to jeden z największych rosyjskich miast. Jest również nazywany „stolicą starożytnego Rosji”.

Na jej terytorium znajduje się twierdza, który kiedyś służył jako przystań dla statków, które nie mogły przejść przez bystrza rzeki Wołchow. Podczas jego budowy należy do przełomu wieków 9-10. Obecnie jest na etapie odzyskiwania. Devyatnadtsatimetrovye wieża groźnie uniósł się nad brzegiem rzeki. Łącznie 24. Ściany fortecy wysokość ośmiu metrów, a jego grubość wynosi około 2 m.

Nowogród Wielki – jedna piękniejsza i ciekawe miasto nad rzeką Wołchow. Atrakcje (co zobaczyć w To starożytne miasto, znajdzie każdy) jest mało prawdopodobne, ktoś zrobi wrażenie.

Zofii

Jednym z najbardziej znanych zabytków starożytnej architektury. Budowa katedry należy do 1045-50 roku. On stał się kluczowym ziemie kościół Nowogrodzie. Tablica katedry zwieńczony pięciu kopuły. Z trzech stron znajduje się w wysokości dwóch piętrach galerii. Warto zauważyć, że krzyż katedry zwieńczony postacią gołębia. On jest symbolem ochrony i komfortu miasta.

Nowogród Kreml

Inna nazwa twierdzy – „Detinets”. Należy zobaczyć wszystkich, którzy przychodzą do Nowogrodu na Wołchow. Atrakcje, które są przede wszystkim zbadać, i obejmują ten wyjątkowy obiekt.

Wprowadzony na początku 11 wieku, zamek był głównym elementem tworzącym miasto. Pierwsze prace budowlane rozpoczęły syna Jarosława Mudrogo. Detinets pierwotnie był drewniany, lecz po kilku pożarach stopniowo zbudowany z kamienia. Przetrwała do dziś około dziewięciu wież, dzwonnica i murów o łącznej długości ponad 1400 metrów.

Sąd Jarosław jest

Na przeciwległym brzegu rzeki, naprzeciwko murów kremlowskich można zobaczyć obiekt należący do Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na tym samym miejscu, według kronik, na początku 11 wieku pałac został zbudowany przez Jarosława Mądrego. Do dziś, niestety, obiekt ten nie został zachowany. Pałac był tylko śnieżnobiały zręcznościowa, która stała się symbolem Wielkiego Nowogrodu.

„Vitoslavlitsy” – muzeum architektury drewnianej

Kompleks ten został założony w 1964 roku. Jego głównym celem było zachowanie unikatowych zabytków architektonicznych 18-19 wieków, zbudowany z drewna. Na jego terenie znajdują się dwadzieścia sześć miejsc. Wśród nich, kościół, kaplica, dom drewniany, kuźnia i wiele więcej.

Rurik rozliczenie

Starożytna osada, położona na brzegu rzeki. Założony został pierwszym przedstawicielem starożytnego rosyjskiej monarchii Rurik. Według Chronicle, nie było rezydencją księcia w roku 862. W centrum osady są ruiny katedry, która została zbudowana na rozkaz księcia Mścisława w 1103.

Most dla pieszych przez rzekę Wołchow

Znajduje to budownictwo inżynieryjne w Nowogrodu na Wołchow. Pierwszy przejście rzeki zbudowano tu w 1133. A ja stałem tam aż do 1944 roku, dopóki nie został zniszczony przez wojska faszystów. Na początku lat pięćdziesiątych w jego miejscu planowano budowę mostu drogowego. Ale inicjatywa została odrzucona. Nowy most został również wybudowany w roku 1985, to łączy Nowogród i Sąd Jarosław jest. Dziś jest to trójprzęsłowy konstrukcja łuk na dwóch filarach. Według projektantów, na moście może pomieścić około ośmiu tysięcy ludzi.

Duża liczba zainteresowania położonej na rzece, który miał wielkie znaczenie w historii naszego kraju. szlaki handlowe, przekazując na jej łóżku, relacje handlowe połączy Rosję z krajami Skandynawii i bizantyjskiego miasta.

Atrakcje Wołchow i inne miasta znajdujące się w rzece, grając nie tylko historyczny, ale także rola kulturowego.