340 Shares 3986 views

Geometria Dash – solucja

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w grze Geometria Dash, trzeba wiedzieć, że bez nerwów ze stali nie dostaniesz nawet przejść jeden poziom. Wielu użytkowników uważa, że zbyt skomplikowane. Dziś będziemy mówić konkretnie o geometrii Dash. Passage – nasz główny wątek. Oczywiście, wiele z nich stara się niezależnie pokonać wszystkie poziomy, ale nie każdy sukces. Fakt, że twórcy jest niezwykle trudne przeszkody.


fascynująco

Jeśli jesteś graczem pacjenta, będzie można przeprowadzić przejście wszystkich poziomach Dash geometrii, ale dla tych, którzy chcą tylko kilka godzin, aby poradzić sobie z tym problemem, to będzie nierozwiązywalny. Natychmiast po rozpoczęciu udziału w projekcie można zauważyć, że z niego jest niezwykle trudne do złamania. Chociaż niektórzy ludzie mogą się nudzić Geometry Dash. Przejście w teorii nie gwarantuje sukcesu w praktyce. W piśmie, że jest niemożliwe, aby wymienić wszystkie wypadki, które są możliwe w działce.

własne ręce

Teraz pomówmy o funkcjach Geometry Dash. Przejście na niektórych etapach jest szczególnie interesująca. Jednak najbardziej zaskakujące, że masz możliwość tworzenia własnych poziomów. To jest niezwykłe. Po utworzeniu nowego poziomu, będziesz mieć pewność, aby go zdać. Mimo tej funkcji, można również podać swojego przyjaciela lub bliskiej osoby.

funkcje

Również w grze nie będzie tylko przekazać poziomów, ale także w każdy możliwy sposób, aby poprawić swoją postać. Po przejściu każdego poziomu pewnością zebrać wszystkie bonusy, które w przyszłości będą mogły być wykorzystywane do różnych efektów i obiektów. Ta gra oferuje również tryb praktyki, gdzie każdy ma okazję doskonalić swoje umiejętności. Przejście jest w ciągłym locie do przodu. Jednocześnie, kontrolowanie latającą kostkę, musimy unikać przeszkód i zbieranie monet. Ponadto, ostre rogi powinny skakać wirtualną kartę kowicie geometryczne kształty. Prędkość przepływu charakteru stale rośnie. To ciekawe, że każdy może dodać do swojej gry w karty. Głównym celem – aby uzyskać wszystkie osiągnięcia. Teraz wiesz wszystko, czego potrzeba około Dash Geometry. Przejście omówiliśmy powyżej.