654 Shares 1369 views

Kim jest Tatiana Kiosya?

Nawet najbardziej oddani fani słynnego telestroyki nie od razu przypomnieć uroczą brunetką, która była najbardziej romantyczna i zarazem kontrowersyjną parę słynnym projekcie telewizyjnym „House 2”. Tatiana Kiosya widzowie pamiętają jego subtelny humor i niefrasobliwy charakter.


Nagłe odwrócenie fortuny

Tatiana Kiosya, którego biografia jest mało znana, podobnie jak wielu członków słynnego telestroyki, przyszedł do projektu przez przypadek. Andrew Chuev, podlega ciągłej złe relacje z dziewczynami, załamał się i opuścili projekt telewizyjny, ale następnym razem wrócił z niego przez ramię było zupełnie nieznane skromne piękno. Wykazała ona Andrei ukochany świat pod czujnym okiem kamer. Chuev przedstawił swoją narzeczoną jako piosenkarka z Mołdawii.

W swoich wspomnieniach widzowie zachowane chwile kiedy Andrei wielokrotnie podniósł rękę i szydzili z ukochanym. Ich związek nie jest w harmonii. Ciągłe kłótnie i skandale przeplatane chwilach miłosnego zapału i odwrotnie.

domatorstwo

Ale facet nadal złożył ofertę do swojej ukochanej, a ona, ku zaskoczeniu wielu, tak. Po ślubie, kochankowie próbują prowadzić szczęśliwe życie rodzinne w serialu telewizyjnym, ale nie mógł. Wyszli „Dom-2”. I po jakimś czasie okazało się, że Tatyana Kiosya urodziła córkę. Dziewczynka o imieniu Lisa. Szczęśliwa para postanowiła, że córka samopoczucie muszą przenieść się do Ameryki. Niestety, mąż Tatiany zawiodły wszystkie plany biznesowe, a rodzina przeniosła się z powrotem do Moskwy.

Stosunki między nimi są coraz bardziej podobne do życia psów i kotów. Ostatecznie para rozstaliśmy. A po chwili Chueva uderzył straszną chorobę, Tatiana silnie wspierane małżonka w trudnych chwilach swojego życia.

Najnowsze wiadomości

Według najnowszych wiadomo, że Tatyana Kiosya mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wraz z córką, ona konkubinacie z chłopakiem. Moja córka idzie do szkoły. Z Andreem Chuevym dziewczyny ona jest nadal w stanie i przyjaźnie.

Nie tak dawno temu, odwiedziłem nowa dziewczyna Tatiana Andrei Chueva – Maria Afrikantov. Chciała dowiedzieć się o ich relacjach byłego męża i perspektyw rozwód. Co zrobiliśmy powiedzieć dwie dziewczynki i co wymyślił jest nadal tajemnicą.

Przypomnijmy, że Andrzej po raz kolejny powrócił do projektu, ale bez żony. Na ramieniu Andrei zdobi obrączkę, co dokładnie stało się jasne, że jego historia widzów z legalnego żona Tatiana Kiyoshi nie jest jeszcze zakończony.