578 Shares 9120 views

Pieczone ziemniaki w piecu – pyszny obiad w pośpiechu.

Ziemniaki pieczone w piecu, bardziej użyteczne niż gotowane, a jeszcze bardziej smażone.
Ponadto takie potrawy przygotowywane są szybko, i są spożywane z wielką przyjemnością. Pampering krajowych przysmaków z ziemniaków może być codziennie, a korzyści z receptur gotowania jest ogromna ilość.

Ziemniaki pieczone w piecu pod kremowym szefem kuchni serowej.

Do ugotowania naczynia potrzebujesz bulw ziemniaków około kilograma, szalotki, kieliszek śmietany, tartego sera.
Bulwy ziemniaków obrane są i pokroić w plasterki. Wkładamy w postaci, smarowanej margaryną lub masłem. Kładziemy cebulę, szalotkę, rozdrobnioną cienkimi pierścieniami. Napełnić ziemniaki kremem i posypać tartym serem. Do zapachu można dodać czosnek, zieleninę kopru. Piec w rozgrzanym piekarniku do uzyskania złotego. W tym naczyniu można dodać cukinię. Ziemniak pieczony z kwaśną śmietaną jest również dobry. Wystarczy wymieścić krem z taką samą ilością śmietany 15% tłuszczu.

Nadziewane ziemniaki pieczone w piecu.

Potrzebne będą duże bulwy ziemniaka, pieczarki, cebula, majonez. Liczba produktów jest obliczana w oparciu o ilość ziemniaków.
Pieczarki oczyścić, pokroić w plasterki. Zetrzyj cebulę i smażyć razem z grzybami aż do pół przygotowania. Ziemniaki są czyszczone, odcięte dolną zaokrągloną część i wyciąć rdzeń tak, aby uzyskać głęboki wycięcie. Napełniamy ziemniaki mieszaniną cebuli i grzybów. Umieścimy bulwy na blasze do pieczenia i na każdej z łyżek majonezu. Pieczemy przez 35 minut. Takie faszerowane ziemniaki pieczone w piecu mogą być świątecznym daniem.

Skóry ziemniaczane.

Ten ziemniaczany pieczony w piecu ma szczególny smak, dzięki dwóm rodzajom sera stosowanego podczas gotowania.

Do gotowania potrzebujesz 1 kg ziemniaków, szklankę grubego kwaśnej śmietany, cebuli, małej główki czosnku, oleju do smażenia, 100 gr tartego sera cheddara i parmezanu, kilka cienkich plasterków boczku, kilka zielonych cebuli.

W celu przygotowania tego naczynia, ziemniaki są wstępnie pieczone w folii przez pół godziny. Następnie pociąć bulwy na pół i usunąć rdzeń. Ponownie pokroić na pół i smażyć przez kilka minut w podgrzanym oleju.
Rozsypujemy plasterki ziemniaków do naczynia do pieczenia. Wytnij bekon w paski, wymieszaj z serem i przykryj tą mieszaniną ziemniaki. Piec aż do stopienia sera. Posypać ziemniaki zielonymi cebulkami.
Serwujemy danie z chłodzonym sosem kwaśnej śmietany. Do przygotowania cebule są rozdrabniane jak najmniejsze, zmieszane ze śmietaną i posiekanym czosnkiem.

Ziemniaki w boczku

Do gotowania potrzebne są kilka bulw ziemniaka. Mały kawałek sera, bekonu lub smalca, zieleni (cebula, koperek), pakowania wykałaczek.
Bulwy ziemniaków są czyszczone i owinięte w cienkie plasterki tłuszczu. Mocujemy wykałaczki. Umieściliśmy ją na blasze do pieczenia i piec aż gotowe.
Podawać z posypką ziół i sera.
Do ziemniaków pieczonych z boczkiem gotowanym szybciej, bulwy można wstępnie ugotować w skórce.

Małe dziecko – ziemniaki

To naczynie można przygotować nie tylko w piekarniku, ale także na grillu. Jako cebula do napełniania, ser, marynowane lub świeże grzyby , szynka, kapary. Można napełniać z dowolnego ze składników.
Rzeczy lepsze niż duże ziemniaki. Moje bulwy są starannie i owinięte w folię. Piec w piekarniku lub na ruszcie. Lekko rozgrzać bulwy, rozwinąć i wyciąć. Wewnętrznie rozprowadzić napełnianie i podawać bezpośrednio do folii.

Do napełniania, wymieszać kaparami drobno posiekane z kwaśną śmietaną, posiekać posiekanym koperkiem. Można mieszać grzyby marynowane z cebulką lub smażyć w świeżym oleju. Doskonale nadaje się jako ser wypełniający z czosnkiem i majonezem.

Jeśli zamierzasz gotować nadziewane ziemniaki w przyrodzie, przygotuj kilka rodzajów wypełnień z wyprzedzeniem.