130 Shares 3037 views

Aevit – witaminy piękna


Stan włosów, paznokci i skóry zależy od wielu czynników, zdrowia, odżywiania, zanieczyszczenia środowiska. Dbając o zdrowy styl życia, piękne ciało, nie możesz zignorować obecności w diecie niezbędnych witamin. Szczególnie wielka jest rola witamin A i E, jak potężne przeciwutleniacze. Ich niedobór grozi pięknem włosów i skóry, powodując poważne uszkodzenie zdrowia. Lek "Aevit", witaminy A (retinol) i E (kofeina) połączono w jednej kapsułce, umieszczając w cieczy tłustej, bez której ciało nie potrafi ich przyswoić.

Jaka jest znaczenie tego kompleksu multiwitaminowego dla organizmu? Bez optymalnej ilości witaminy A nie jest możliwe zachowanie normalnej wizji, a zdolność do adaptacji i widzenia w ciemności jest osłabiona. Jest to witamina A, która wspiera zdolność skóry do odnowienia na poziomie komórkowym, co było powodem włączenia go do kompozycji kremów przeciwstarzeniowych. Witamina E jest mniej korzystna dla skóry i układu krążenia. Jest w stanie zneutralizować szkodliwe działanie wolnych rodników na komórkach, przywrócić normalny obieg w kapilarach. Dlatego lekarstwa "Aevit", zawarte w jego składzie, nazywa się witaminami zdrowia i piękna. Są leczone, jeśli pogarsza się wygląd włosów, gwoździ i skóry.

Szczególnie przydatne są witaminy Aevit do włosów. Witamina A chroni włosy przed suchością i kruchością, przywraca elastyczność i elastyczność włosów. Dzięki witaminie E poprawia się wzrost włosów, wzmacnia ich korzenię, eliminuje się problem ich utraty. Oba te witaminy w kompleksie są szczególnie skuteczne w celu poprawy stanu włosów. Podczas stosowania masek odżywczych można dodawać witaminy "Aevit" do ich kompozycji, uwalniając je z żelatynowej muszli.

Ponieważ tokoferol zapobiega uszkodzeniom komórek przez toksyny i zwiększa zdolność regeneracji skóry, jest stosowany w walce z trądzikiem. Weź witaminy "Aevit" z trądziku tradycyjnym schematem: 1 kapsułka dziennie przez trzy tygodnie. Leczenie można powtórzyć po 3-6 miesiącach. W tym przypadku występuje skomplikowana poprawa stanu skóry, a peeling zanika.

Lekarstwa "Aevit" witaminy nie są kosmetykami. Ten lek, więc nie używaj go według własnego uznania, bez konsultacji z lekarzem. Wskazaniami do wyznaczenia tego środka są warunki niedoboru witaminy lub występowania chorób, w których wzrasta zapotrzebowanie organizmu na dodatkowe ilości witamin. Do takich chorób należą marskość wątroby, przedłużona biegunka, nadczynność tarczycy, leczenie alkoholu, uzależnienie od nikotyny i uzależnienie od narkotyków. W leczeniu chorób oczu "Aevit" może być zalecany przez okulistę jako dodatkowy środek podstawowego leczenia.

Jak każda lekarstwa, "Aevit" ma przeciwwskazania. Nie zaleca się indywidualnej nietolerancji leku i niektórych chorób. To jest thyrotoxicosis, zapalenie pęcherzyka żółciowego, hypoprothrombinemia, niewydolność nerek. Lek nie jest zalecany w dzieciństwie (do 14 lat) i osób starszych. Ze szczególną ostrożnością należy zażywać ją w okresie ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze i karmieniu piersią.

Konieczne jest przestrzeganie przepisanej dawki leku. Przekroczenie dawki może prowadzić do zatrucia organizmu witaminami. Pierwsze objawy: letarg i silny ból głowy, stan senny może towarzyszyć ciężkie wymioty, biegunka. Przedawkowanie może być spowodowane nie w ostrej formie, ale gromadzi się, jeśli lek jest stosowany przez długi czas. Witaminy rozpuszczają się w tłuszczu, więc nie są szybko wydalane przez organizm. Przewlekłe zatrucia wyraża się w zwiększeniu drażliwości, żółknięciu skóry w obszarze fałd nosowych, suchości śluzówki jamy ustnej.

Jedynie regularne konsultacje z specjalistą pomogą nie przekształcić witamin piękna w destrukcyjną substancję.