773 Shares 9335 views

Gdzie kupić rasowy kot

Więc postanowiłem kupić rasowego kociaka, ale teraz przed sobą nowy dylemat: Gdzie kupić rasowego kociaka?
Rada rodzina zdecydować, czy naprawdę chcesz kupić rasowego kociaka, wybrać kociaka rasy, płci, postanowiliśmy ważył wady i zalety? Jeszcze inną kwestią jest ostra: Gdzie kupić rasowego kociaka?
Zdecydowanie powinien być omawiany na rady rodziny jest inne pytanie: W jakim celu masz kota rasowego?
Jeśli chcesz kupić kociaka do domu, hobby i nie chcą rozstać się z nim na wystawach, a następnie w momencie zakupu, należy jasno określić i wyjaśnić ją do sprzedawcy (hodowcy), że trzeba kociaka: pet!
Oczywiście cena takiego kotka będzie znacznie niższa, to kotek nie może być dyskwalifikujące dużymi znakami na uczestnictwo w wystawach takich jak: małżeństwo w kolorze, tyłozgryz – przodozgryz szczęki, hala ogon nieprawidłowe ogon, przekrzywiony lub niewielkie odchylenia w standardzie rasy! Oznacza to, że kociak jest zdrowy, zabawny, ale ma niewielkie wady uczestnictwa w wystawach!
I odwrotnie, jeśli zdecydowałeś, że chcesz rasowego kociaka, który powinien rozwijać się w piękny przedstawiciel rasy, a na pewno będziesz hodowli tej rasy!
Następnie do tego należy przeczytać wszystkie informacje na temat tej rasy, który wybrać! Rasmotret trzeba wszystkie niuanse w treści tej rasy kotów, do tego stopnia, co jest twoje mieszkanie, lub bardziej precyzyjnie, ile metrów! Tak, nie zdziw się, to jest rzeczywiście prawda! Jeśli chcesz dostać kota, który w przyszłości będzie to producent, potem kot musi być koniecznie własnym terytorium, do przyjęcia „Panie serce” stud! I ta „pani serca” będzie z wami, co najmniej na 3 dni!
Dodatkowo, w okresie dojrzewania, wszystkie gatunki występuje na różne sposoby, ale wszystkie takie same, wszystkie koty i dziewiarskich koty oznaczyć swoje terytorium i niestety zapach tych znaków, wyraźnie nie jest francuskim perfumy! Istnieje jeszcze wiele aspektów, które trzeba rasmotret w tym artykule to nie pisz!
Ponadto, jeśli zdecydujesz się na zakup rodowodem kota, to prędzej czy później to povyazhete i swoje piękno i domowe kociaki będą, to na pewno trzeba przydzielić miejsca, gdzie to będzie Twój nowy mama jest najpiękniejsze kocięta! Trzy tygodnie kocięta są albo w „pudełku” z telewizora lub specjalnej obudowy dla kotów! Ale około tygodnia cztery kocięta mogą swobodnie opuścić swój przytulny domek, żądając wolności, a nie jak to nie jest do utrzymania! I tu znowu są małe problemy, które nadal je wspierać!
Rasowe kocięta mogą być oddawane do innych kochających ramion w wieku 2,5 – 3 miesiące! Kocięta w tym wieku może być częściowo lub w pełni zaszczepione!
Jeśli chcesz kupić rasowego kociaka, wraz z dokumentami (metryczne, dalsze zmiany w rodowodzie), w pełni zaszczepione, uspołecznione żyć z innymi rodzinami, trzeba będzie szukać hodowli lub klubu koty, które są zaangażowane w hodowli tej rasy kotów! Jest to również bardzo ciekawe i najważniejszą rzeczą w całej swej okazałości, będzie można rozważyć rasę wybrałeś na wystawach międzynarodowych! Jest więc można kupić rasowego kociaka, ze wszystkimi swoimi wymaganiami!
Jak znaleźć kluby miłośników kotów i kotów budy? I to nie jest trudne w świecie internetu!
Powodzenia w wyborze najpiękniejszej i najbardziej ukochany kotek na świecie!