203 Shares 3832 views

Odwiedzić Muzeum Starożytności permu

Perm Museum (poniżej zdjęcie pokazuje Meshkov House) zawiera trzynaście jednostek. Najczęściej odwiedzanym muzeum w mieście jest galeria sztuki Perm. Mieści się tu światowej sławy kolekcję Perm drewniane rzeźby.

Perm Muzeum może być dumna ze swoich pracowników. Pracują 908 osób. Sześć osób ma wyższe wykształcenie, większość z wyższym wykształceniem, inni otrzymali wykształcenie średnie specjalistycznej. Wiele z nich ma doświadczenie w pracy z ponad 10 lat.

Otwarcie oddziału

History Museum (Perm) sięga 1890 roku. W czasie swojego istnienia nie tylko zmieniła lokalizację. Ale od 2007 roku, a dziś jego głównym budynku jest Dom Meshkov. Torby był głównym lokalny przedsiębiorca, filantrop. Nabył budynek w 1886 roku. Przez architekta AB Turchevicha odbudowa została przeprowadzona, w wyniku struktury zajmuje nowoczesny wygląd i jest jedną z najpiękniejszych rezydencji starego miasta Perm. To otworzyło wystawę, która jest poświęcona historii regionu Perm.

History Museum (Perm) Niedawno otworzyła nowy oddział, to się stało w 2011 roku. Została ona stworzona w 2009 roku, jako część słynnej rewolucji kulturalnej miasta, który dopiero zaczyna swój ruch. Dziś Perm starocie muzeum oferuje wszystkim iść ścieżką ewolucji – od powstania życia na Ziemi ssaki epoki.

Perm grunty utrzymywane dużą liczbę dawnych pochówków niż wniósł znaczący wkład nie tylko do krajowego paleontologii, ale również na świecie. Dlatego zebrane bezcenną kolekcję regionu Perm. Wystawa jest otwarta na grunt jest historyczną ojczyzną tych ustaleń, tak być musi, bo Dopuszczalna jest jedynym miastem, które jest wpisane na zawsze w świecie geologii i paleontologii.

Perm Muzeum Starożytności

„Noc Muzeów” w Permie odbyły się po raz ósmy. Ten tytuł jest bardzo warunkowy, ponieważ wszystkie wydarzenia miały miejsce w godzinach wieczornych, w ciągu 18 godzin. Perm Muzeum spotkał swoją publiczność szeroki program, który zakończył z fajerwerkami. Co może być bardziej romantycznego niż noc z dinozaurami?

Idziemy do nich. Pierwsza hala muzeum jest nazywany „paleocontacts”. Dzieci są dużo dużo więcej niż dorośli, są doskonale zorientowane w wydarzeniu, działać odważnie i patrzeć z ciekawością, nawet tworzyć rzemiosła i remis w „prymitywny warsztat ilustratora”. Patrząc na nasze dzieci, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dzieci starożytnych ludzi musiało jako nieustraszony i zwinny. A jeśli oni spotkali się w jakimś równoległym świecie, prawdopodobnie znalazłby wspólny język.

Permu okresie geologicznym

O „Biblioteki paleontologiczne odkrycia” zgromadził się tłum dzieci, którzy chcą czytać na głos. Chłopiec ufny głos jest historia wielkich uczonych starożytnych stworzeń, podróże, nieznanych ziemiach permu okresie geologicznym, który jest jedynym w historii Ziemi ma nazwę rosyjskiej. Wszystko z podziwem i zdumieniem odkrywa. Następnie dowiadujemy się, że rozpoczęła się 299 mln lat temu i trwał 50 milionów lat. W tym czasie, zamiast naszych sześciu istniał tylko jeden superkontynent, otoczony rozległym oceanem rozciągnięty – Panthalassa. Staramy się nauczyć poczuć i zrozumieć wszystko, co dzieje się na naszej planecie w odległej przeszłości.

Zniechęcające eksponaty górują nad zwiedzających. Można sobie wyobrazić, że to miejsce jest teraz dziki las czasu, który tętni roślinożerne dinozaury skutozaur, płazów, ssaków kamakops podobny gadów listozavrami, a ty jesteś mały i bezbronny. Idąc dalej, możemy wreszcie zobaczyć mamuta. Niedaleko jest jego dziecko – cute baby mamut Dima, kopia najbardziej mamuta, który znajduje się w regionie Magadan w 1977 roku.

Starożytni uważali, że zwierzęta?

Organizator Natalia Afanasiev mówi, że paleontologia budzi wspomnienia stworzeń żyjących w odległych czasach starożytnych na Ziemi. Ożywia w pamięci już nie tych z nas, którzy żyją dzisiaj. Podstawą tej wystawy – pamięć o przeszłości planety. Został zachowany w skamieniałości, minerały, książki o odkryciach w paleontologii. Za pomocą tych środków, staramy się odtworzyć pełny obraz tamtych czasów: jakie były starożytne zwierzęta, które wykrywane, co było ich środowisko, który był w tym czasie charakter?

Przede że pracuje świetny zespół: muzyków, którzy grają na autentycznych instrumentach etnicznych, animatorów, moderatorów Performance audiowizualny „Voices ziemi i wiatru.” uosabiają one wyobraźnię.

Eksponaty żyć?

Perm Muzeum Starożytności dźwięki. Voices odwiedzających połączyć z piosenką flet, z dzwonieniem misek tybetańskich, głuchych uderzeń bębna, coś wibruje i kliknięć. Patrząc i słuchając, można wyróżnić szelest roślin i szept wiatru, odbicia światła i cienia dziwnych stworzeń. Dinozaury wszystko słyszeć i czuć się z nami, a czując naszą obecność.

Ciąg dalszy na życie

Jeden z twórców spektaklu „ziemi i głos na wietrze”, Alex mówił dobrze, że ludzie przychodzą do Muzeum Starożytności Perm (Perm), aby spojrzeć na zwykłych kości. Ale to nie jest tylko pozostała pamięć żywych zwierząt raz naszej planety. Kości – dowody ewolucji. Twierdzą oni, że my – jest kontynuacją życia. To nie jest stracone i rozrzucone wszędzie, oddycha, sprawia, że dźwięki, światła, przepływa z jednej formy do drugiej.

Każde miejsce ma zdolność do magazynowania energii, a jeśli nie jest to muzyka lekka brzmiało, to niekoniecznie pozytywne. A jeśli idziesz do dobrych ludzi, staje się miejscem kumulacji sił. Tak twierdzi filozof.

Perm Muzeum Starożytności żegna się z nami. Ulica, napotykając deszcz, budzi się rzeczywistością. Ale w Permie i gości z nadrukiem w umysłach ogromnych stworzeń majestatycznych które opuściły Ziemię około 65 milionów lat temu.