376 Shares 4081 views

Programy do haftowania paciorkami dla początkujących

Frezowanie – to nie tylko hobby, to sztuka, która urzekła wiele przydatnych ludzi. Pierwsze wyroby z koralików zostały wykonane wiele lat temu. Lata gładzenia technologie i umiejętności do produkcji kulek przyniósł go do idealnej formy. Różnorodność tych maleńkich koralików strajków, ponieważ pochodzą one w różnych kalibrach, kształtach, kolorach jasnych i perłowych, matowych i błyszczących. Znamienne, koraliki popularny w zupełnie różnych częściach świata. Jednakże, produkty pochodzące od niego są różne, charakteryzują własnych dla każdej narodowości.


Dlaczego potrzeba koralików

Koralik może być nie tylko zabawne, dziewczęce bombki. Utalentowani mistrzowie są w stanie tworzyć naszyjniki, bransoletki, kolczyki, broszki ręcznie, które są prawdziwymi przykładami ludzkiego talentu. Ostatnio nabyła wielką popularność jako materiał koraliki do haftu. I stosuje się go do ozdabiania ubrania, torby, obroże, i do tworzenia obrazów. To może być różnorodność motywów naturalnych (krajobrazy, obrazy zwierząt, motyle), portrety, a nawet obrazów religijnych. Przyczynić się do stworzenia takiego systemu dla Arcydzieła haftem z koralikami.

Przed rozpoczęciem ….

Debiutanci craftswomen powinien znać kilka podstawowych zasad przed rozpoczęciem. Otrzymywanie i selekcja odpowiedniej jakości materiału znacznie ułatwia proces żmudny pracy. Więc to nie staje się piekielna praca, trzeba kupić program do haftowania paciorkami, specjalnych nici, tkanin i, w rzeczywistości sam Beads. Dla każdej pozycji na liście ma swoje własne wymagania, nie wybrano przypadkowo. Na przykład, kulki mogą być różne, na haft trzeba wybrać próbek Jakość Czech lub wytworzenia japońskiej. Na rynku wiele perełek z Chin, ale najtańsze ceny w końcu doprowadzi do dużej liczby małżeństwa, różnych perełek wielkości, z takim skutkiem, że konieczne jest również, aby zebrać.

Użycie specjalnego gwintu, cienkich i silnych (włókna elementarnego). igły do szycia w tym celu nie zrobi. Jego zagęszczony ucho nie zawsze pomija koraliki, więc najlepszym rozwiązaniem jest zakup specjalnego cienkiej igły.

Jakie systemy są do haftowania? Jakie są między nimi różnice?

haft z systemami koralików, można wybrać różne. Są one podzielone na grupy na podstawie kilku kryteriów: podstawie wielkości, złożoności wykonania. Są tacy, którzy potrzebują do całkowitego wypełnienia z koralików, i te, w których tylko niewielki fragment haftowane.

Przybysze nie tylko wybrać kompleksowy obraz dla haftem z koralikami. Systemy muszą być tak dobrane, że praca przyniosła przyjemność, udał się szybkie i łatwe. Najlepiej nadaje się do tego celu obwody zdeponowanych na gabardine, nie trzeba haftować całego tła i kolory używane niewiele. Jest to świetny początek dla początkujących szwaczka. Ułatwić pracę nie oznacza zły wynik!

Programy do haftu w zestawie

Najczęściej tego typu programu sprzedawane są w gotowych zestawach, które muszą znaleźć odpowiedni kolor i rozmiar koralików, wymaganą liczbę wątków, istnieje specjalna igła. To znacznie ułatwia pracę, ponieważ początkujący czasami trudno jest znaleźć odpowiednie niezależnie odcienie.

Ci, którzy są w haft ma pewne doświadczenie, oraz w ramach procesu sama przyjemność, można bezpiecznie podjęte w przypadku bardziej złożonych prac. Asystenci będą również płótno, na którym obwód drukowany wykończone haftem z koralikami. Dla początkujących, ta wersja nie jest wyjątkiem, ale duża ilość pracy może być przeszkodą do uzyskanie wyników. W takich dzieł jak umowy będzie miał soczyste kolorowe obrazy, a także ze zdjęciami własny kolor. Schemat kolorów może ponumerować od kilkudziesięciu do kilkuset różnych kolorach. Oprócz bezpośrednich kulek, obraz jest często konieczne umieszczenie dodatkowych elementów, takich jak cyrkonie, perełki trąbki, okrągłe lub fasetowanych kulek. Najbardziej popularne wśród kupujących są systemy do haftowania paciorkami z takich firm jak „Nowa Wolność”, „płótno Magii”, „Butterfly”, „szkic Art”. I choć cena takich zestawów małymi kęsami, ale jakość produktu jest warto. Nasmarowana obraz, optymalna liczba perełek będzie łatwo rozpocząć i zakończyć doskonałą pracę.

Jak tworzyć ikony z koralików?

Wśród obfitość kwiatów i kolorów chcesz poinformować siebie jako ekspertów w swojej dziedzinie (i po prostu entuzjastów) Tworzenie ikon perełki. Programy do haftu konkretnych prac i można łatwo kupić. W sklepach dla zestawów robótek i mają pewne schematy jako bardziej proste i dość skomplikowane. Jednak, aby wykonać taką pracę należy podchodzić w sposób inteligentny, z czystym umysłem i czystym głowy. Ikona koralik jest idealny prezent, dekoracji każdego domu i spowoduje czci podziw każdego, nawet sceptyczne osoby.

Ci, którzy nigdy nie próbowali wyszywać koralikami, wydaje się, że ta praca jest bardzo trudna. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Takie robótki sobie pozwolić niemal każdy, kto naloty wytrwałości. Specjalne umiejętności szycia nie jest konieczne. Szwy wykorzystywane są proste, najczęściej jest to zwykłe szwy skośne gdzie igła przechodzi z dolnego lewego rogu i wchodzi w prawym górnym rogu. Wykonując szwów, najważniejsze – jest, aby uzyskać rękę do wątku napięcie. Jeśli koraliki sew bardzo ciasno na tkaninę, obraz pojawi się współdziałać i zdeformowane. Jest więc lepiej zacząć od prostych prac, które pomogą dostać się do prędkości i zdobyć rękę.

Tworzenie schematu do haftu z twoich rękach

Dużą wadą zestawy do haftu jest ich ograniczony wybór. Świetna alternatywa dostarczenie gotowych schematów do haftowania. Perełki nich się również do wyszywania, w tym przypadku, zamiast użycia pojedynczego przecinają się kulek.

Ale prawdziwa sztuka jedzie odręczny schemat tworzenia dla haftem z koralikami. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego programu online. digitalizacji one żadnego obrazu, czy to zdjęcie zwierzę, podobnie jak obraz, zdjęcie rodziny lub reprodukcji obrazów artysty z całego świata. Program złamie obrazu na oddzielnym zakładowego krzyżykowego, wybierz liczbę wątków, koraliki, jej barw i odcieni. Jednak ważne jest, aby ściśle monitorować, jaki rodzaj materiału służy jako podstawa. Różni producenci numerów kolorów może się różnić.