510 Shares 6251 views

Acoustic Sven SPS-700 System: opis i opinie

teatr domowy system 2.1 – to wszystko jest tak przyziemne i nieciekawe. Ten komputer głośniki priori składa się z dwóch głośników stereo, a jest to dość trudne do argumentować. Ponieważ jest to często do dowolnego komputera bez problemu uda się podłączyć zwykłą parę, ale z wielu urządzeń multimedialnych, użytkownicy muszą mieć cholernie dużo kłopotów ładna. Nawiasem mówiąc, nie możemy zapominać o jakości. Porządny system kina domowego i tylko 2,1 nie mogą być włączone do kategorii cenowej aż do 10 000 rubli.


Celem tego artykułu, zwykle stereo Sven SPS-700. Opis, funkcje i opinii właścicieli pomogą czytelnikowi dowiedzieć się o tych wspaniałych mówców wiele ciekawych rzeczy. Może ten artykuł będzie zmienić negatywne nastawienie potencjalnych nabywców dla takich urządzeń.

cena Kraj

Według specyfikacji producenta, opinii użytkowników, oraz niskich kosztów (do 3000 rubli) są mylące dla wielu potencjalnych nabywców. Oszustwo? Tak, logicznie można założyć, że kolumna „Sven” są słabej jakości, ale nie poddawaj się negatywności. To całkiem proste. Na rosyjskim rynku urządzeń pochodzących z Finlandii i Chinach (tylko jeden granicznej), odpowiednio, w cenie głośników wysokiej jakości obejmują minimalne koszty logistyczne.

Drugim czynnikiem wpływającym na niski koszt, jest słaba rozpoznawalność marki. Firma Sven popularny tylko w krajach WNP, a do wejścia na rynek światowy producent po prostu zaangażowany w dumping, zmniejszając koszty jakości towarów do minimum znaku.

Nikt nie wie, jak długo rosyjski konsument zobaczy takie działanie bezprecedensową szczodrość, ale teraz wielu potencjalnych nabywców nasiliły się i zaczął powoli patrzeć uważnie najtańszej marki.

Pierwszy znajomy

Sven SPS-700 głośniki od pierwszych minut spotkania na pewno przykuć uwagę potencjalnych nabywców. Skrzynka rozmiar gigant, o wadze około 10 kilogramów naprawdę mogących zaciekawić każdego. Gruby karton, kolorowe opakowanie, projekt w języku rosyjskim – wszystkie niezbędne udogodnienia, które z pewnością będą cieszyć się przyszły właściciel.

producent pianki nie jest wyraźnie oszczędzony: kolumnę z wypełnieniem tyle poważnie, stwarza wrażenie, że technika Finowie zebranych na niedźwiedzie, które będą odgrywały pakiet piłki nożnej. Z drugiej strony, ochrona ta wywołuje pozytywne emocje podczas pierwszych minut znajomości z produktem.

Opcje głośniki stereo zwykłe: Sven SPS-700 czarny, kable interfejsu, instrukcja obsługi i karcie gwarancyjnej. Czasem chodzi w skrzynkach i ulotek, które są dostępne w przypadku wszystkich produktów wytwarzanych przez producenta.

wygląd

Prawdopodobnie wkrótce Sven firma nie osiągnie światowy rynek ze swoimi produktami. Sądząc po opiniach właścicieli w mediach, wszystko z winy projektowaniu systemu akustycznego. W XXI wieku, a Finowie wciąż tworząc regularny prostopadłościan z dwoma głośnikami. Wygląd kolumn Sven SPS-700 nie jest imponująca.

Jeśli chodzi o ergonomię, to istnieje wiele pytań do producenta. Po pierwsze, kabel zasilający, który zasila prąd do wzmacniacza podłączony bezpośrednio do kolumny, nie ma sposobu, aby go odłączyć (na przykład do instalacji urządzeń lub transportu). Druga negatywna w kolumnach, wielu użytkowników z panelu sterowania. I umieszcza się w odpowiednim gnieździe w głównej kolumnie (gdzie AMP). Raczej niewygodne w obsłudze system, jeśli jest w pewnej odległości. Pilot nie zaszkodzi tutaj.

Budowanie jakości i interfejsy

Dlaczego nie być w stanie przyczepić się z użytkownikiem, więc jest to para stereo budować jakość. Kolumna „Sven” można uznać za produkt referencyjny. Płyty MDF (tak, a nie drzewa) jest idealnie dostosowane do siebie. Żadnych przerw lub zakłóceń – jakość wykonania jest na równi.

Trochę niejasne zamontować głośniki, a przez oględziny poczucia, że są one zawodne zamontowany. Ale ten pogląd jest zwodniczy, choć producent zdecydował, żeby pokazać swoje umiejętności projektowania. Jeśli zdemontować kolumnę, właściciel będzie widać, że głośniki są prawidłowo zamocowane i nie wypadają.

Jeśli chodzi o interfejs, to tutaj Sven technolodzy mogli przekonać kupującego. Oprócz standardowych złączy dla pary stereo do komputera i głośniki są podłączone do siebie, producent zorganizował audio port wyjściowy wzmacniacza podłączyć pasywny subwoofer. Całkiem ciekawe rozwiązanie, jednak nie jest jasne, co rezystancja wyjściowa danych jest zachowana.

podstawowe dane techniczne

Uroda i wygląd – to dobrze, że po prostu większość potencjalnych nabywców zainteresowanych w bardzo różnych ustawieniach Sven SPS-700 głośniki. Komentarze użytkowników zawsze zaczynają się oceny jakości dźwięku, więc nadszedł czas, aby zapoznać się ze specyfikacjami technicznymi pary stereo.

Lepiej zacząć od wzmacniacza. Producent powiedział, że zbiera się na TDA2030A obwodu analogowego, i jest w stanie odtworzyć całą słyszalny zakres częstotliwości (20-20 000 Hz), ale w praktyce wszystko wygląda trochę inaczej. Wielu entuzjastów nie są leniwi, możemy zdemontować kolumnę głowy i przeprowadzili serię testów.

Empirycznie stwierdzono, że wzmacniacz wytwarza zakresie od 100 do 18000 Hz, a TDA2030A deska jest nieco inna od chipów sprzedawanych w sklepach. Jest oczywiste, że taki czynnik nie przyczynia się do pozytywnych opinii.

jakość odtwarzania

Nie trudno się domyślić, że dynamika układu Sven SPS-700, bez względu na to, jak bardzo mogą być one zakwalifikowane, nie będzie w stanie odtworzyć dźwięk w pełnym zakresie częstotliwości. Jednak, jak pokazuje praktyka, akustyka radzi sobie z niskim reprodukcji częstotliwości. Bas jest bardzo miękka i głęboka. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że system jest podłączony do subwoofera. W swoich komentarzach, wielu właścicieli otwarcie podziękować producentowi dla takich głośników wysokiej jakości (nie zapominajmy, że są odpowiedzialne nie tylko za basie, ale także dla średnich częstotliwości).

Można spotkać jeszcze jedną osobliwość, przeczytaj instrukcje w kolumnach Sven SPS-700. Przegląd wykonany przez nas, pokazuje, że rzekomy producent mocy (20 W na kanał) przyciąga uwagę użytkowników. Sądząc po dźwięku, wielu właścicieli uwierzyć, że głośniki ze wzmacniaczem wydać około 50 watów, oczywiście, wielu użytkowników nie nawijać objętość do końca. Z tym jest naprawdę ładne stereo nie tylko oglądać filmy i grać w gry, ale również słuchanie ulubionych utworów audio.

sprzężenie zwrotne

Jakby wszystko może wyglądać pięknie, użytkownicy nadal masz pytania do producenta Sven SPS-700 głośniki. Jak podłączyć system do komputera, jeśli urządzenie jest zainstalowane w pewnej odległości od jednostki bazowej? To pytanie najczęściej wśród potencjalnych nabywców. Fakt, że głośniki są podłączone do komputera za pomocą kabla RCA-Jake ustaloną długość. Naturalnie, użytkownik nie ma dylemat: aby ustawić kolumny bliżej komputera lub zakupić nowy kabel o wymaganej długości. Ale byłoby łatwiej zainstalować producenta sprężynowe zaciski, złącza zamiast RCA.

Wielu użytkowników są zwracając uwagę na kondensatory o niskiej jakości, które są zainstalowane na pokładzie. Tuż po roku eksploatacji zbiorników puchną, dzięki czemu dźwięk jest znacznie ograniczona. Problem, oczywiście, zdecyduje się wymienić część.

Złe właścicieli akustyki i urządzenia w głośnikach: po prostu nie ma w środku farsz, bo z tego, co wysokie i średnie częstotliwości dźwięku jako coś niegrzecznego. W celu nadania miękkości właściciela musi analizować kolumny i umieszczony wokół głośnika miękkiego materiału syntetycznego, który nie pozwala dźwięku wchodzi w rezonansie z drewnianym ciała.

Konkludując

Jeżeli potencjalny nabywca zainteresowany w kolumnie segmentu budżetowego, to lepiej akustyka Sven SPS-700 jest mało prawdopodobne, aby coś znaleźć. Pod względem jakości do ceny w tym modelu po prostu nie ma konkurencji. Tak, istnieją drobne wady, ale można je rozwiązać, a to jest ważne dla większości użytkowników. Lepiej zaoszczędzić na zakupie i modyfikować własne, a nie dając bajecznych sum dla urządzenia, które można tylko oglądać i być zadowolonym z tego, co mamy.