199 Shares 7717 views

Program do odzyskiwania danych z dysku twardego: jak go używać?

Często po prostu zapomnieć, że nasz komputer nie jest wieczne, i uszkodzić urządzenie i jest zdolny do każdej drobnostki. W tym przypadku, informacje zapisane na dysku twardym, jest bardzo wrażliwy. Czasami, z powodu nieprzemyślanych właściciela działanie komputera, wirusa lub drobnych awarii może wycofać bardzo ważne informacje. Następnie dochodzimy do programu pomocy, aby odzyskać dane z dysku twardego, co będziemy mówić.

Usuwanie informacji, komputer nie kasuje dane z dysku, ale instruuje procesor aby napisać do określonego miejsca nowych informacji, uznając ją warunkowo darmo.

Ogólne wskazówki

Gdy stracił ważne dane lub je przypadkowo usunięte, nie należy rejestrować wszelkie informacje na tej tarczy, aż przywrócenie usuniętych danych została zakończona, a nowe pliki będą znajdować się „nad” pilota. Im mniej często można uzyskać dostęp do nośnika danych, tym większe szanse dostać się do odzyskania maksymalnej ilości danych. Z tego powodu, dysk odzyskiwania danych oprogramowanie nie wymaga instalacji na komputerze. Złóż odwołanie do dysku dotkniętego przyszedł z innego nośnika.

Informacja trzeba będzie nauczyć się przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych

Nawet jeśli oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku jest wypłacane, nie gwarantuje pełnego odzyskania. Jeśli w tym przypadku nie może być pewny swoich umiejętności natychmiast po utracie danych, wyłącz komputer i natychmiast przynieść go do centrum serwisowego. Ale jeżeli fraza „odzyskiwanie bazy danych:” Nie bój się, nie wycofać. W wielu przypadkach dane mogą zostać przywrócone do 95%.

Program do odzyskiwania danych z dysku R-Studio

Nie ma potrzeby, aby przywrócić pliki na tym samym odcinku twardym komputera, z którego brakuje informacji. Uzyskać niezbędne programu można przejść do oficjalnej stronie internetowej. Następnie należy uruchomić narzędzie – ma prosty interfejs, ale obsługuje tylko język angielski. Urządzenie o nazwie Zobacz lewej stronie głównego okna pokaże nam wszystkie dyski, które są obecne w systemie, a także prawo okno pokazuje wszystkie informacje dotyczące napędu, które muszą zostać przywrócone.

Następnie należy kliknąć na żółty folder na górze, która nazywa się otworzyć dysku. Teraz mamy otwarte na oścież wiele folderów, która odzwierciedla wszystkie folderze kolejki. Nie należy oczekiwać, że w nazywania folderów są takie, z tym, co im dać. Nie przejmuj się, jeśli widzisz dziwne bazgroły w nazewnictwie. Wystarczy umieścić kleszcza wszędzie bezpiecznie kliknąć przycisk, który nazywa się odzyskać.

Teraz musimy określić miejsce, w którym program jest umieszczenie przywrócone pliki. Zauważ, że folder jest domyślnie zaznaczone w „Dokumenty”. Kliknij na przycisk OK. To musi poczekać na zakończenie procesu. Może też unosić się okno, które zaoferował nam usunąć atrybut „ukryty” do dowolnego pliku. Co musimy uzgodnić i umieścić znacznik wyboru.