619 Shares 7932 views

Kolej dzieci „Chaggington”: zdjęcia, instrukcje

Dzieci z różnych krajów wzięli sobie do serca bohaterowie słynnego filmu animowanego „Pociągi Chaggitgtona”. Amerykańska marka Chuggington, która produkuje wspaniałe zabawki dla dzieci (kolej „Chaggington” jest jednym z nich) należy dotyczyć Learning Curve Brands, Inc. Został założony w 1987 roku.


Firma specjalizuje się w produkcji i projektowaniu gier edukacyjnych dla dzieci. Wszystko Learning Curve zabawki wykonane z nietoksycznego, wysokiej jakości i wytrzymałych materiałów, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo dziecka.

Zabawka kolejowa „Chaggington”

Na tworzeniu tej wspaniałej zabawki, która jest zalecana dla dzieci od dwóch do ośmiu lat, eksperci marki zainspirowały słynnego brytyjskiego postacie z kreskówek – Przyjazny pociągów. Oni ciągle wpadają różne niesamowite historie.

Zasadniczo „Chaggington” kolej jest w Chinach, skąd pociągi wyjeżdżają do różnych kontynentów i krajów. Produkty pakowane są starannie w jasnych i kolorowe blistry. Lokomotywy, wagony i przyczepy mieć jasne i proste dzieci (powyżej pięciu lat) system mocowania, który pozwala bezpiecznie podłączyć inny elementy.Segodnya tam przez około dziesięć odcinków tej fascynującej grze. W naszym kraju jest nadal nie można kupić wszystkie rodzaje. W tym artykule opiszemy „Chaggington”. Kolej, instrukcja montażu, który jest dołączony do każdego umysłu na pewno będzie wspaniałym prezentem dla Twojego dziecka.

bohaterowie

Chaggington – niesamowite miasto bajki, która jest zamieszkana przez przyjaznych pociągów. Są bardzo ciekawy, i codziennie się czegoś nowego dla siebie, cieszyć się własnymi odkryciami i bardzo ryzykowny.

Game Center – magazyn gdzie znajdują lokomotywy. Trzech przyjaciół – pociągi Wilson, Koko i Brewster wciąż niewielka. Oni potrzebują doświadczonego mentora, aby dowiedzieć się skomplikowaną naukę dostawy. Są niespokojne i bardzo straszny jak się wygłupiać, ale nigdy nie zgaśnie szyn, wszystkie zadania realizowane na solidnej piątce, zawsze pomagają sobie nawzajem i do wszystkich mieszkańców miasta.

A w tej wspaniałej grze uczestniczyli Pete – starego, mądrego i szanowanego lokomotywy, wagony i Harrison Dunbar, szybki pociąg pasażerski Emery i zawsze bardzo zajęty Chesvort. Depot, aby pomóc utrzymać swój komputer Wie, Morgan chłopak ze swoją dziewczyną Karen.

„Chaggington” – Kolejowa: rodzaje instruktażowe

Różne serie tej grze różnych kolorów elementów składowych, sposób mocowania i montażu ścieżek. Więcej na ten temat, opisujemy poniżej. Zwłaszcza, że czasami użytkownicy mają problem z montażem.

Jak zmontować utwór?

Więc została nabyta „Chaggington”. Większość lokomotyw kolejowych jest wyposażony. Głównym problemem jest montaż toru. Pomimo faktu, że stwierdzenie mówi, że dziecko będzie łatwo być w stanie zmontować własną rękę, wielu rodziców uważa, że dla bardzo małego dziecka jest niemożliwe. Potrzebuje pomocy dorosłych.

W polu wiele części, montaż jest dość skomplikowany, a zatrzask wymaga pewnych umiejętności i siły fizycznej. W opakowaniu znajdują się:

  • Trzy typy szyn (proste, gięte, z tą różnicą poziomu);
  • adapter;
  • rack (duże i małe).

Łączenie stojaka konieczne jest występ zatrzaskowy, czołowy otwór prostokątny. Stojaki mogą być montowane ze sobą, a można pominąć szyny (jeśli zbierać wielopoziomowe utwór) między nimi. W tym przypadku, licznik umieszcza jedną szynę, a następnie w drugim, a następnie w drugiej konstrukcji wsporczej jest zamknięta.

urządzenie do pociągów ogłoszonych rozruchu. Jest zasilany przez dwie baterie (komora będzie je znaleźć na dachu). Posiada przełącznik (żółty kwadrat), które w razie potrzeby można wyciszyć dźwięk.

Klikając na czerwony przycisk, można poruszać się po szynach, a pociąg będzie toczyć z górki. Urządzenie jest wyposażone w konwencjonalne związków oraz wszystkich innych szyn, a zatem może być zamontowany w dowolnym miejscu drogi, zamiast bezpośrednio szyny.

Obrotnica sprężyna jest zamocowana w różnych położeniach, to jest wyposażone w przegrody, które mogą być otwierane i zamykane. Jeśli nagle, gdy prędkość pociągu na dyskach na nim, koło jest ustawione na 90 stopni. Kolejowa „Chaggington” mogą być gromadzone na kilka sposobów. To zależy od wyobraźni dziecka (i, oczywiście, rodziców). Jedną z opcji pokazanych w oknie. On jest z pewnością interesująca, i można zacząć go używać. W przyszłości, próbują tworzyć własne oryginalne trasy.

Balsy (StackTrack)

Dzieci kolejowa „Chaggington” w tej serii jest pociągi aluminiowe wykonane z metalu. Są one wyposażone w ich własnych unikalnych szynach, które nie są zgodne z żadnym innym. Na nich można "uruchomić" trenuje Fisher Price (Take-n-play). Ten wariant sposób mechaniczny. Dzieci jeździć w swoje ręce. Zalecane dla dzieci od trzech lat.

Wszystkie postacie w tej serii jest bardzo trwały i wysokiej jakości. Różni się światło dla dziecka, ale silne sprzężenie obu pociągów i utworów. Gra posiada wszystkie elementy bardzo wygodny i niezawodny – w rękach dzieci są jak ulał. Kolejowa „Chaggington” odlew posiada wiele dodatków: jednostka naprawa samochodów (na mokro), zakresy badań, ustaw latać super pociągi interns dom, tunele, mosty, łuki i strzały. Aby zapisać je dostarczyć bardzo wygodny Casey Wilson. W tej serii znajdują się dwa sezony ulubionych bohaterów słynnej kreskówki i wielu wielkich przyczep.

W lecie 2012 roku, pojawienie się szyn został zaktualizowany odlewu. Dotyczy to nie tylko wygląd, ale także sposobu mocowania. Nie można bezpośrednio połączyć stare z nowym odlewu. Jednak nowe zestawy producentów stali zawierać specjalny adapter, który pozwala łączyć obie wersje utworów. Teraz nowy zestaw nazywa – StackTrack. Pociągi w nowej wersji nie uległa zmianie, za wyjątkiem łącznika kolorów (stało się szare).

Teraz do szyn montażowych. ich łączenie było łatwiejsze. Instrukcja zaleca stosowanie zasilacza lub zmienił kolor, tory nowych i starych zestawów, które są organicznie połączone. Tor StackTrack ma wiele załamań, to jest bardziej zakrzywione odcinki proste w nią nieco, tak kolej „Chaggington” poziomo zamontowane jest dość skomplikowana. Dlatego producenci zalecają, aby zbudować drogę wysokości.

StackTrack Zmotoryzowany

W ubiegłym roku było zmotoryzowane pociągi kolejowe. Ta seria jest kontynuacją StackTrack, więc te pociągi i ich akcesoria są kompatybilne z StackTrack i Diecast. Gra ta została stworzona dla „Chaggingtona” fanów, którzy od dawna marzyli o samobieżnych przyczep. Mają tylko dwie pary kół, a nie cztery. Ponadto, nie ma przedni TUZ.

Zmotoryzowany Series – kolej dla dzieci ( „Chaggington”) ma pociągów plastikowe z dźwiękiem. Mogą one emitować sygnał dźwiękowy i cztery różnice w prędkości. Są to jedyne urządzenie samojezdna spośród wszystkich zagadnień, które zostały oficjalnie przybyli do naszego kraju. Jakość gry jest dobry, ale kilka innych przegranej serii. Szyny są wyrównane ze ścieżkami dla interaktywnej chaggerov, trenuje od wielkości samo. Wydany te motorayzy dla Europy Wschodniej, w ograniczonej liczbie. Nagle zniknął z rynku w 2011 roku, ale w październiku 2012 roku w sklepach zaczęły się pojawiać, niektóre znaki w grze. Wielu rodziców mówi, że jeśli dziecko uwielbia pociągi nosić swoje długopisy, samo napędem analogowym nie powoduje mu zainteresowanie długoterminową.

Seria Wooden Railway

Wielu wierzy, że kolej „Chaggington” (zdjęcie można znaleźć w naszym artykule), najlepiej z proponowanych opcji. Seria ta jest szczególnie atrakcyjna duży drewniany pociąg, który posiada sprzęgło magnetyczne oraz prywatny drewniany sposób, który jest zgodny z torów drewna innych firm, ale niemacierzyste pociągów tunele „Chaggington” nie są wliczone w wysokość.

W Rosji, ta seria nie jest oficjalnie dostępny, ale można go kupić w zagranicznych sklepach internetowych lub od prywatnych sprzedawców.

Seria Mega Bloks

Pod koniec 2011 roku „Chaggington” (play) dodaje kolejną edycję zabawy. Jest wykonana z projektantem. Sprzedano w naszym kraju. Szczególne cechy powinny zawierać otwierając usta pociągów (wciskając klakson).

Takara Tomy Plarail

Wersja popularnej linii kolejowej, wykonany w Japonii. Bardzo ładne pociągi (self) nie mają pilota, Powered by przycisku. Od 2014 roku zespół bardzo rzadko (i przy bardzo wysokich cenach) zaczęły pojawiać się od prywatnych sprzedawców w Rosji.

jednostka wagon

Ważnym elementem gry. Jest to bardzo proste, ale trzeba zwrócić uwagę na skanerze, czyszczenie i naprawa jednostka przystawki razem. W przeciwnym razie nie będzie żadnego dźwięku. Górna część urządzenia jest łatwy w montażu z tupichke w dwóch miejscach. Na wyjściu z dobrym dojazdem do drogi głównej.

„Przygody z Chaggerom”

Zestaw jest bardzo interesujący dla jego wszechstronność – w „kamień blokada” i most może być stosowany w różnych częściach drogi, a pozostałe elementy mogą być podane dla pociągów szkoleniowych. Jeśli Twoje dziecko woli całego zestawu, coś w nowy sposób dołączyć i poprawić zajezdni, wtedy z pewnością docenią taką mobilność.

Zestaw wyjściu przewidziany do podłączenia do głównej drogi. Ponadto powiedzieć dziecku, że można łatwo wymienić dwa bezpośrednie przejścia kolejowe w tym samym rozmiarze, a drugi – na strzałki, które uczynią zestaw interesujących uczestników gier. Urządzenie jest przymocowane do lotu każdego pociągu, ale małe rzeczy, jak Hodge, Zefi i Callie może latać tylko na dużych wysokościach, tak aby nie zderzyć się z przeszkodami.

Railroad "Chaggington": Opinie

Zdaniem nabywców, szkolenia (wszystkie serie), żadnych skarg. Są one jasne, sprawnie zrealizowane. Jeśli chodzi o zespół, to znalazł się pod krytykę. Pomimo faktu, że części pasują dobrze, wysiłek fizyczny wymaga od osoby dorosłej. Jedno dziecko nie jest w stanie poradzić sobie z procesem. Wiele osób uważa, że cena jest nieco zawyżone.