716 Shares 8429 views

Chevrolet „Caprice” – jasny przedstawiciel amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego 90

Chevrolet „Caprice Classic” – to prawdziwa autostrada liner, ponieważ długość samochodu wynosi więcej niż pięć metrów. W Ameryce, maszyny te są nazywane w pełnym rozmiarze, co oznacza „pełnowymiarowe”. Jeden z tych samochodów jest Chevrolet „Caprice”, zaczerpnięte z produkcji w 1996 roku.


Zewnętrznie samochód wygląda całkiem solidne. Na jego wielkość, to różni się schludność i „lizał” ciało, które w takiej skali odgrywa ważną rolę w aerodynamice. Na drodze, Chevrolet „Caprice” wygląda masywny i nieco surowy. Nietypowo wyglądają stosunkowo małe koła, ale to tylko wizualnym oszustwem.

Salon samochodowy – bardzo przestronny. Z tyłu, jak również z przodu, znajduje się w dwóch miejscach. Szerokość siedziska jest całkiem przyzwoity i wynosi około 55 centymetrów. Salon Czteroosobowy, chociaż Chevrolet Caprice „” może pomieścić 6 osób – a także w amerykańskich samochodach aż do 90s. Wysoki poziom redukcji szumów osiągnięto poprzez dołączenie ciało do samochodu ramkami oszczędzać.

Trunk Chevrolet "Caprice" jest ogromna. Ze względu na zbiorniku paliwa znajduje się pod przestrzenią ładunkową jest szeroki i płaski. Pojemność bagażnika wynosi 580 litrów. W pełni załadować to nie jest konieczne. Po tym wszystkim, zawieszenie samochodu jest bardzo miękki i zaniki samochodów podczas wypełniania bagażnik 3/4. Przednie podwójne dźwignie są ustawione wzdłużne wodne, i sprężyną dodatkową stabilność.

US zawieszenie długo nałożyć dużą liczbę roszczeń. W nagłego zatrzymania lub ostrym zakręcie natychmiast uzyskania „Police” fali. Prosta droga Chevrolet „Caprice” trzyma się bardzo dobrze bez analogów w tym czasie.

Pomimo rozmiarów, samochód jest dość zwinny. Przyspieszenie jest podana bez żadnego wysiłku. Pojazd wyposażony z silnikiem o pojemności 5,7 lub 5 litrów. Niektórzy twierdzą, że maszyna naprawdę „żarłoczny”, a drugi – że przy dobrej pielęgnacji, wszystko jest o wiele lepiej.

Jeśli chodzi o niezawodność, jak i eksploatacji pojazdu, należy zauważyć, że wymaga bardziej starannej konserwacji w porównaniu z ich europejskimi odpowiednikami.

Silnik Chevrolet „Caprice” ma wielki potencjał. Jeśli nie wymienić olej po 6000-7000 km, będzie to prowadzić do poważnego zużycia łożysk i pierścieni tłokowych. W przypadku utraty lub części zużywających się znaleźć zastępstwo będzie trudne, bo ten samochód można znaleźć rzadko.

Silnik samochodu nie toleruje olej o niskiej jakości. Jeśli używana, głowica żeliwna pęknięty gdy przegrzany. Świece, które znajdują się w niebezpiecznej bliskości kół muszą być często zmieniane, ponieważ z odrobiną rdzy, to będzie bardzo trudne do zrobienia. Ze względu na położenie w pobliżu wymiennika ciepła transmisji możliwych awarii kondensatora klimatyzacji. Dlatego konieczne jest, aby chronić chłodnicy, gdzie wszystko jest.

Rurę wydechową i tłumik cierpi na korozję i może zwijać się w spoinie. Ponadto, należy postępować zgodnie z przewodów hamulcowych metalu więc nie są zgniłe.

Chevrolet „Caprice” – rodzaj pojazdu, który potrzebuje gruntownego uwagę. Trudno jest znaleźć jego równy komfortu i trwałości.