413 Shares 3023 views

Wyciskanie zaskórników na twarzy w kabinie iw domu

Czarne kropki na twarzy – problem znany wielu pierwszej ręki i spotkać ludzi w każdym wieku. Edukacja gruczoły korki (zaskórniki) spowodowane zablokowaniem gruczołów odpowiedzialnych za produkcję sebum. Ich wierzchołki umieszczone na górnej warstwie naskórka, uzyskać czarny kolor w kontakcie z kurzu, zanieczyszczeń, kosmetyków i złuszczonych warstwach naskórka. Najczęściej powstawanie wyprysków, które są preferowane przez brodzie, nosie i czole, to ze względu na czynniki zewnętrzne (pyłu), niewłaściwej pielęgnacji skóry, używania kosmetyków niskiej jakości, brak równowagi hormonalnej i zły stan zdrowia.


Wyciskanie zaskórników z zaawansowanym oczyszczanie twarzy jest najprostszym sposobem rozwiązania problemu, którego celem jest nie tylko usunięcie nieprzyjemnych podmiotów, ale również w nadając skórze gładki, aksamitny i zdrowy walory estetyczne. Twarz uprzednio wymagane do pary – w tym przypadku gruczoły korki po kranu odejść natychmiast.

Przeprowadzania procedur parze

Głównym paruje procedury mające na celu usunięcie jakościowej czarne kropki na twarzy w domu, są następujące:

 • Maska parowej. W małym garnku należy gotować wodę, dodać do niej łyżeczkę wywaru ziołowego (szałwii, ziele dziurawca, rumianku), kropla olejku eukaliptusowego (lub cytryny, drzewa herbacianego) i odrobiną soli. Następuje niskim spadku na rondlu do pokrywy oraz grubą ręcznik do 15 minut z gorącego powietrza do oddychania. Zaleca się przed parą oczyścić maskę.

 • Lub kąpiel w saunie. To właśnie w tych procedur higienicznych maksymalnego otwarcia porów w efekcie są one równoważne łaźni parowej. Jednocześnie, zalecane jest stosowanie kompresji: gorący bulion rumianku należy ścisnąć w gazę, złożony z kilku warstw i zastosowanie go w skórze twarzy. Kompresji zmiany w procesie chłodzenia.
 • Gorąca maska. W celu ich stosowania muszą gotowych kompozycji, znamienny rozłączanie pary działania: na gorąco taśmy, zarośla, maski z niebieskim gliny.

Walka z czarnymi kropkami: domowe sposoby

Wyciskanie zaskórników na twarzy powinny być przeprowadzone po poszerzenie porów. Ręce powinny być umyte i sterylny owiniętą podpaskę, palców – zalane w roztworze alkoholowym lub nadtlenek wodoru. Usuń tylko trzeba dobrze reagują na trądzik, ściskając je palcami po obu stronach. Jeśli pożądany wynik został osiągnięty nie jest w pełni, to najlepiej, aby nie przesadzić i zostawić resztę zaskórników w poniższej procedurze. Aby zawęzić na parze, a następnie doprowadzić je do naturalnego stanu leczonego skórę należy przetrzeć tonikiem lub balsamem. Następnie zaleca się zrobić maskę, najlepiej jest zamawiającym (na bazie soku z cytryny, jajka lub gliny), po czym natrzeć skórę z lodem i wcierać balsam. Po oczyszczeniu twarzy należy dać resztę makijażu.

Wady domu parze skóra

Metoda parze twarz z kolejnym wyrazem czarnych kropek ma kilka wad:

 • ryzyko infekcji w otwartych porach na twarz, która może spowodować wzrost liczby zaskórników i trądziku;
 • możliwe przesuszenie skóry.

Wyciskanie zaskórników z wstępnego czyszczenia zaleca się co 1-2 tygodnie; częstsze parze może prowadzić do rozszerzonymi porami i pogorszyć sytuację.

Plaster na czarne kropki

Alternatywą dla oddzielenia jest czyszczenie kleju, który jest przyklejony do tylnej części nosa i skrzydeł, przechowywane czas wyznaczony i nagle usuwane zgodnie z instrukcją. Taśmy z tego typu mogą być przygotowane oddzielnie. Wymaga to mieszanka mleka ciepła z mieszaniny żelatyny i umieścić na 10 minut w piecu mikrofalowym. Obrzęk masa ciepło powinno być stosowane na skórę, należy odczekać dopóki nie jest całkowitym zestaleniu, a następnie usunięcia. Następnie osoba ta jest niezbędna do dezynfekcji napar z nagietka i rumianku i zmiękczają śmietanę. Usunięcie czarnymi kropkami na powierzchni żelatyny – bardzo skuteczne i metoda szeroko stosowana, gdy oczyszczanie przez zabrudzenia w porach o 80%.

Wyciskanie zaskórników pręt

Z całą gamą urządzeń do oczyszczania twarzy każdego pręta tam nabazgrał długopisu – pierwszy asystent w domu procedur kosmetycznych. Wyciągnięcie czarne kropki na nosie rdzenia jest po oddzielenia pary twarzy roślinne. Wstępnie dezynfekcji pręt wymaga przemian z lekkim naciskiem pokrytej czarnym punkcie i dzięki manipulacji obrotowej tak, aby ekstrakcję gruczołów zatyczki. Po twarzy procedura powinna być wycierana antyseptyczny.

Oczyszczanie twarzy salon Ręczne

Gdy niechęć lub niezdolność powyższych procedur w domu, można spróbować przeprowadzić usuwanie zaskórników na twarzy w kabinie. Recenzje procesu czyszczenia i wyniki są różne, to wszystko zależy od Wykształcenie wyższe, sterylnych narzędzi, renoma instytucji.

Rid zaskórników kilka sposobów, z których jeden jest ręcznie (ręczne) do czyszczenia. Wyciskanie zaskórników i oczyszczanie twarzy przeprowadzono ręce kosmetologa, wykorzystując różnorodne narzędzia wzdłuż drogi: łyżkę, igły sitko i tak dalej. Wstępnego przeprowadza otwarcia porów w parze lub kremów powoduje ocieplenie, okłady cieplne, maski parafinowych.

Etapy postępowania:

 • usunięcie martwych komórek oraz usuwanie tłuszczu przy pomocy osadnika;
 • porów ręcznego czyszczenia za pomocą jałowych serwetki i narzędzi;
 • Osoba leczenie za pomocą promieni podczerwonych lub maski;
 • kojące działanie: Cryomassage, maski darsonwalizacji.

Metoda sprzętowe funkcje

Sposób sprzęt jest uważany za idealną alternatywą dla instrukcji i składa się z oczyszczania twarzy specjalnych dysz (szczotki, w próżni, ultradźwiękami, prąd niskich częstotliwości), przyłączonych do konkretnego urządzenia.

czyszczenie ultradźwiękowe nie wymaga wstępnego parzenia, ma oczyszczające skórę i działa przeciwzapalnie, poprawia jej elastyczność i jędrność. Sposób obsługi i sprzęt jest zalecany dla skóry problem.

Czyszczenie ultradźwiękowe: Opinie

Gość ultradźwiękowy osoba sprzątanie są następujące:

 • Czując się całkowicie bezbolesne.
 • Pod wpływem ultradźwięków rury smarem jeśli latać.
 • Czasami pojawia się uczucie mrowienia.
 • Niektórzy pacjenci twierdzą, że podczas czyszczenia skrzydełka nosa było trochę bolnovato. Ale wynik jest zadowolony: skóra jest zaostrzona, czarne kropki znikły.

Etapy czyszczenia ultradźwiękowego

Ultradźwiękowe czyszczenie odbywa się w kilku etapach:

 1. Czyszczenie skóry (bez parowania).
 2. Stosując środki (żel lub krem), który jest przewodnikiem ultradźwięków.
 3. Podstawowa procedura (około piętnastu minut), podczas którego artystka prowadzi ultradźwiękowy oczyszczające twarz.
 4. Dodatkowe ręczne lub mechaniczne czyszczenie, w tym wyciskanie zaskórników na nosie i na najtrudniejszych odcinkach.

Tradycyjne metody w walce z czarnymi kropkami

Przeciwko czarne kropki mogą być skutecznie kontrolowana i środków ludowych, z których jeden jest maska z zielonej herbaty, które chcesz umieścić na kwadrans na twarzy, a następnie spłukać ciepłą wodą.

składniki:

 • 1 łyżka. l. posiekanej zielonej herbaty;
 • 1 godz. L. ocet jabłkowy;
 • 2 łyżki. l. cukier;
 • 2 godz. L. miód.

Zapobieganie zaskórników

Aby zapobiec pojawieniu się zaskórników na twarzy zaleca się:

 • Są użyteczne zdrowej żywności, główne elementy, które są świeże owoce i warzywa;
 • prowadzić aktywny tryb życia, regularnie ćwiczyć;
 • Starannie twarz gotowane lub woda mineralna.