182 Shares 5871 views

Horoskop: Skorpion charakterystyczny znak

Skorpion – najbardziej wrażliwe i mistyczna ze wszystkich znaków zodiaku. Od najdawniejszych czasów był uważany za symbol przemiany i oczyszczenia. Ludzie, którzy urodzili się pod tym konstelacji, silna, dumna, silną wolę i energiczny. Wielu astrologów uważa za znakiem „starej duszy”, który pochodzi z Ziemi wiele razy. Są to ludzie, mądrości, znając wszystkie odpowiedzi. Charakterystyczny znak Skorpion będzie interesująca nie tylko urodzone pod tym konstelacji, ale również tych, którzy regularnie interakcję z nimi, ponieważ są ludzie, bardzo różni się od wszystkich innych znaków zodiaku okręgu, która objawia się we wszystkim z pracy, a kończąc hobby, relacje.


Główną cechą

Sercem konstelacji jest gwiazdą Antares, którego nazwa w języku greckim oznacza „konkurenta”. To uosabia nieokiełznany, dziki, bezpośredni i marzycielski pasji. Skorpion to drugi znak wodny po raku. W astrologii, element ten symbolizuje emocje, wskazuje, że jest to jeden z najbardziej wrażliwych, intuicyjnymi symbolami. Stąd jego głęboki wewnętrzny charakter. Znak zodiaku Skorpion mówi, że przedstawiciele konstelacji charyzmatycznego i temperamentu – rodzą się liderów, którzy znają swoją wartość. Pamiętają wszystkie obelgi i zemsty – albo bezpośrednio, albo po odczekaniu chwili. Są świadomi swoich mocnych i słabych stron, otwarcie wyraził pogląd łatwo przejść do konfliktu, nawet jeśli cierpią z niego. Skorpion jest pod kontrolą Marsa, a według niektórych doniesień, Pluton. Planeta nadać mu siły woli, magnetyzmu i zdolność do realizacji pożądane w życiu.

Mężczyzna Skorpion

Idzie przez życie kierując ich przekonań i praw. Wola wolnych duchem Scorpio mężczyzn złamać niemożliwe. Przedstawiciel znak jest obdarzony odwagą, uporem, rozpaczliwej hazardzisty, gotowe do podjęcia najbardziej szalonej przygody. Dowodem na to jest więcej niż horoskop. Skorpion (charakterystyka znak i astrologów badawcze tak powiedzieć) – natura bardzo kontrowersyjne. Nie zawsze można wyjaśnić motywy ich działania. Dlatego interakcje z nim są zawsze pełne niespodzianek. Jedyną rzeczą, która martwi człowieka jest związane z siłą, podane przez naturę. Można go albo podnieść lub zniszczyć. W każdym razie mężczyzna dusza zatrudnieniu Scorpio napięta do granic możliwości. Jak wszyscy ludzie, odczuwają ból i rozczarowanie, ale w większości przypadków nie wykazały.

Dokładamy wszelkich starań, aby przekazać, że ma – tak Skorpion jest prawidłowy. Znaki charakterystyczne (jesteś mężczyzną czy kobietą – nie ma znaczenia) mówi, że jej przedstawiciele są poważne o wszystkim, co wiąże się z rodziną. Bardzo ważne dla nich przytulne i ciepłe.

Skorpion kobieta

Ma niezwykłe, urzekające siła, urok, odwołania. Niezwykle elastyczna natura pozwala na dostosowanie się do jakiegokolwiek związku, ale także, aby dostosować drugi dla siebie. Wokół niego są zawsze dużo fanów. Ta pani jest bardzo mądry: bycie w związku, to może być tak sprytnie i umiejętnie maskować swój silny charakter, że partnerem nie odgadnie – wszystko to nakazuje. Naturalne piękno, atrakcyjność, wyraziste rysy twarzy nieodłącznym pani Skorpion znak. Charakterystyczny znak (kobieta zgadza się na tej konstelacji) sugeruje, że ma ważniejsze być mądry i potężny niż piękne i słaby. Ona nigdy nie zaakceptuje rolę ofiary, a nie będzie tolerować status „słabszej płci”. Jest to kobieta obdarzona wglądu: świat wewnętrzny i duchowy jest ważniejszy niż jej zewnętrzne i materiału.

Charakter Skorpiona

Z psychologicznego punktu widzenia, jest to najbardziej skomplikowany charakter. Skorpiony urodzone w innym dniu miesiąca mogą być drastycznie różne. Istnieją trzy typy, z których każdy ma swój własny poziom rozwoju. Osoby urodzone w okresie od 23 października do 2 listopada mają jakiś ciemny, tajemniczy i wojowniczy. Są one znacznie pod wpływem Marsa. On daje im nieposkromioną wolę, silny charakter. Jak wskazano w charakterystycznym znakiem Scorpio ma odwagę i nieustraszoność, nawet obojętny w obliczu śmierci. Jednak osoby te mogą zranić boli, to przyjemność urazić, zranić innych.

Drugi typ Scorpio – rodzi się od 3 do 13 października. Główną zaletą – ich wspaniałe wspomnienia. Rozwinęły one umiejętności w handlu, wielkie poczucie ludzi, są one trudne do ukrycia czegoś. Może to być ciche, pokorne ludzie, ale obdarzony wielką witalność, hojność, szlachty.

Rodzi się z 14 do 21 listopada – najbardziej niezwykłego rodzaju. Charakteryzują się one amorousness, pragnienie przyjemności, częste zmiany partnerów, egoizmu i obojętności. Jednocześnie takie Scorpions docenić rodzina w żaden sposób bronić interesów przyjaciół i krewnych.

Charakterystyczny znak Skorpiona: Zgodność

Przedstawiciele tego znaku mają piękny, atrakcyjny wygląd, ma po przeciwnej płci magiczną mocą. Są gracze, dla których ważne korzyści procesu. Miłość doświadczenia często przynieść wiele cierpienia Scorpios ponieważ jest on bardzo wrażliwy znak. Ich miłość jest inna zmysłowość, emocje i pasję, ale wszystkie doświadczenia są wewnątrz. Skorpiony są często tracą wybranych przedstawicieli, ponieważ są one dość złożony charakter partnerów, ponieważ przedstawiciele tego znaku – straszne właściciele i zazdrosny. Oni nie lubią rozmawiać o swoich uczuć i przywiązania, nie dążą do ujawnienia duszę. Korzystanie cały swój urok i wyobraźnię oczarować i zdobyć wybrańcem – że ludzie taktyki Scorpio konstelacji. charakterystyczny znak (człowieka zrodzonego pod tej konstelacji, należy uzgodnić) twierdzi, że jest nieprzewidywalny i zawsze gotowy poddać się pasji, bo dla niego to jest formą emocjonalnej makijaż w moim życiu.

Lepsza kompatybilność – z raków, dziewic, Koziorożca. Średnie – z ciężarami. Skomplikowane relacje z Wodnika, Strzelca, baranów i lwy.

przyjaźń

Od Scorpions – indywidualistów do kości, nie są one tak łatwo się zaprzyjaźnić i utrzymać się jeszcze trudniejsze. Jednak znalezienie wspólnego języka z nimi, musimy być przygotowani na związek dynamicznym i bardzo produktywny. Znak zodiaku Skorpion twierdzi, że ci, którzy są w stanie dokonać ich społeczeństwa, będą szanować i doceniać ogromnie, choć mogą to ukryć. Z Koziorożca, Raka przyjaźń może rozwijać się bardzo szybko, ponieważ znaki mają podobne zasady myślenia i temperamentu. Wspólne hobby, zainteresowania, aby pomóc więź z Ryb, Bliźniąt, Wagi i Wodnika, chociaż taka przyjaźń może szybko zakończyć. I nigdy nie będzie w stanie znaleźć kompromis z Baran i Leo, bo rodzą się przywódcami, a żaden z nich nie będzie ustępować innym.

małżeństwo

Życie rodzinne jest rzadko harmonijny. tyranem domowym, albo ofiarą, tracąc „ja” ze względu na jego wysoką zdolność do przystosowania się do okoliczności – głównym problemem osoby urodzone pod konstelacji przed nami (Scorpio). Znaki charakterystyczne (kobieta lub mężczyzna – to nie ma znaczenia, ponieważ odnosi się w równym stopniu do obu) pokazuje, że ten wspaniały, opiekuńczy rodzice. Często ich nadopiekuńczość może psuć relacji z dzieckiem.

Jeśli Scorpio jest żonaty od ponad silnej osobowości, staje się szczęśliwy. Równocześnie zaczyna obwiniać partnera dla swojej miękkości i słabości. I skrycie, że berates się za niewłaściwy wybór. Co czeka Scorpio od swojej drugiej połowy? Przede wszystkim pasji, umysł-dmuchanie na płeć i składania. W swoim życiu, bliskość odgrywa szczególną rolę. Wszystkie astrolodzy są zgodni w opinii, że najbardziej wybuchowy i namiętny wszystkim – Skorpion. Charakterystyczny znak wskazuje, że miłość i seks dla niego – to dwa różne pojęcia. To dlatego, że są bez winy rozpocząć związek z kimś innym, a odżywia głębokie uczucia do konkretnej osoby.

linia los

Sukces przychodzi do Scorpions po 30 latach. okres młodości zawsze jest pełna emocji, dramatycznych zmian. Od urodzenia, czują się opuszczone, sukces w życiu, może nawet trudniejsze niż inne znaki. Skorpion los w dużej mierze zależy od jego własnych wysiłków.

On może wybrać jeden z trzech sposobów. „Skorpion” – jego energia jest skierowana do samozniszczenia. W większości przypadków, charakterystyczny znak zodiaku Skorpion wskazuje na agresywności tego typu ludzi. Czują się nieswojo w społeczeństwie, nie ma jasnych zasad moralnych.

Ścieżka „Eagle” – osoba świadoma swojej siły, mocy, energii sprzedawanej przez kreatywności. Ten znalazł się wojownikiem przeciwko niesprawiedliwości, kontaktowy i utalentowany.

Ścieżka „Grey lizard” – energia nie znajdzie wdrażania aplikacji. Zawsze był niezadowolony z siebie, ale nie starają się zmienić. Traci witalność i po prostu idzie z prądem, staje się pesymistą.

kariera

Jeśli chodzi o ten aspekt astrologicznego znaku charakterystyki Scorpio zaleca przyczynę, w którym zostanie on zaangażowany emocjonalnie. Że praca została wykonana dobrze i odpowiedzialnie, powinno przynieść satysfakcję Scorpio. Dobry psycholog zawód, ponieważ intuicji znak rozwiniętych, zainteresowanie zgadywania sekretów innych ludzi. Fit i zagrożenia związane z pracą: ścigania, awaryjne, ogień, detektyw, tajny agent.

Planeta Mars patronem jest odpowiedzialny za metalu i daje skłonność do pracy z maszynami, pistolety. Skorpion (charakterystyczny znak odróżnia go wyraźnie) bardzo trudne, ale często jest to doprowadzić się do przepięć, wyczerpanie, a także działa na zużycie.

lepsza kompatybilność

Skorpion potrzebuje mężczyzny, który może chłodzić jego zapał, zatrzymaj szalejące emocje. W astrologii, uważa się, że najlepszą zgodność tego znaku – Rak. I to nie odnosi się wyłącznie do przyjaznych stosunków, ale także do miłości. Pomimo emocji wybucha nieodłącznym zarówno ich związku można nazwać stabilną. Rak do Scorpio – źródło wiedzy, a to z kolei otwiera swój świat specjalne, widoczne tylko z punktu widzenia głębokich uczuć i emocji. Dobra kompatybilność jest obsługiwany przez wsparcie finansowe. Skorpion zawsze wie, jak zarabiać pieniądze i raka – jak je pomnożyć. Pomiędzy nimi znajduje się dziwny, nadprzyrodzony wgląd. Tak mówią astrologów, co horoskop. kobieta Scorpion (cecha znak został przedstawiony w artykule) zawsze będzie centralny do takiego sojuszu. To będzie w stanie chronić swojego męża, i rzekł do niej ciepło. Jeśli Scorpio – mężczyzna, problemy nie wynikają.

komunikacja

Podświadomość chybione opracowane ponad świadomości. Ci ludzie mają unikalną zdolność do wnikania w istotę rzeczy, aby poczuć nastrój innych, zgadywać ich pragnienia. Więc nigdy nie próbować oszukać Scorpion. Komunikować się z ludźmi daje im energię do odzysku, musi zrozumieć inne znaki zodiaku. Skorpion (charakterystyka, kompatybilność tutaj nie ma znaczenia) przoduje w komunikacji swój własny, niepowtarzalny głos. Niezależnie od tonu, intonacji rozmówca zawsze czuje jego ogromny, niezniszczalne pewności siebie. Rzeczywiście, pochwały lub potępienia nie są dla niego ważne. Po tym wszystkim, zna siebie i nie muszą być ocenione.