862 Shares 7630 views

Valeria Gavrilovskaya – słynny gospodarz „stanu wyjątkowego” do „NTV”

Na niebieskimi ekranami są teraz duża liczba różnych kanałów, które są transmitujących na każdy temat: projektów muzycznych, filmów i tak dalej. Że program jest kochany przez publiczność, to musi prowadzić energiczną, przystojny, paniczu. Jednym z nich jest Valery Gavrilovskaya. Będziemy wiedzieć więcej szczegółowo, co to oznacza to wiodący „stanu wyjątkowego” do „NTV”.


Krótka biografia dziennikarza

Znany i popularny Valeria Gavrilovskaya wiodącym „stanu wyjątkowego” do „NTV” i dziennikarz, urodził się w połowie marca 1988. Briańsk. Od dzieciństwa okazywał zainteresowanie dziennikarstwem, kręcenia się w aparacie, rozmawiając o nowościach zachodzących w rodzinie, z przyjaciółmi, krewnymi. Wiodącym „stan wyjątkowy” od dzieciństwa był dobrym uczniem w szkole. Interesuje się przedmiotów takich jak historia, język rosyjski, nauk społecznych i języków obcych. Valeria Gavrilovsky matka jest szef służby prasowej FPS w regionie Oryol. Ojciec prezenter – podpułkownikiem rezerwy. W rodzinie Valery Gavrilovskaya wychowany nie jeden, ma młodszego brata. Jak wiecie, członkowie rodziny obsługiwane jej w wyborze zawodu i starał się jej pomóc na wiele sposobów.

Początki kariery

W 2005 roku młoda dziewczyna miała szczęście: była w stanie iść na Uniwersytecie Stanowym w Orle na specjalność „Public Relations”. I pomyślnie przeszedł wszystkie praktyki w telewizji, gdzie udało się usunąć trzy programy dla młodzieży w STRC „Orła”. Na uniwersytecie studiowała na „doskonałe”, otrzymali certyfikaty i dyplomy. Po pomyślnym zakończeniu praktyk, a także przez liczne nagrody, trzy lata później został zaproszony do pracy nad projektem o nazwie „Origins” ( „REN TV”).

Wiodącym „stanu wyjątkowego” do „NTV” Valery Gavrilovskaya

Zostać przyjęte przez „NTV” dopiero przy drugiej próbie. Jak następnie oświadczył sobie dziennikarza, ona już dawno nie odważył wysłać swoje CV do słynnego kanału, a nawet karnej programu „wypadek”. Raz, na koniec dnia, ona się pozbierała i wysłać swoje CV. Następnie po 15 minutach Valerie nazywa producenta. Następnie miała staż dwa i pół dnia. I pierwsze włączenie się tylko dwa tygodnie.

Pierwsza próba wiodącym „stanu wyjątkowego” do „NTV” Valerie Gavrilovsky nie był bardzo udany. Ale nie poddawaj się. Po pewnym czasie, postanowiła spróbować jeszcze raz. I tym razem fortuna uśmiechnęła się. Następny zadzwoniła i powiedział, że długo oczekiwane słowa: „Gratulacje, – nowy szereg” stanu wyjątkowego „do” NTV „” Od tego momentu do dnia dzisiejszego, Valeria Gavrilovskaya prowadzić ten program. Jako wiodący, ona okazała się być w porządku, żadnych incydentów nie doszło. Według licznych opinii, Valery organicznie dołączył do zespołu.

Życie osobiste Valeria Gavrilovsky pozostaje tajemnicą dla wszystkich dziennikarzy i fanów. Możemy się tylko domyślać, z którymi Valery żyje, czy ona ma ulubioną osobę. Wiemy tylko, że nie jest żonaty, a dzieci nie ma.