265 Shares 1714 views

Ludmiła Narusova – Rosyjski polityk: biografia, życie osobiste

Narusova Ludmiła Borisovna – członek partii „Sprawiedliwa Rosja” i Rada Federacji Tuwy. Była żoną byłego mera Sankt Petersburga Anatoliem Sobchakom. To ma wspólnego z nim córkę gwiazdy Xenia. Ostatni Narusova był członkiem „duszą towarzystwa”. Ona – obecny zastępca Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej.


rodzina

Narusova Borisovna Ludmiła urodziła drugiego maja Pięćdziesiąt jeden lat w mieście Briańsk. Jej ojciec przeszedł wojny z nazistami, po zakończeniu go w Berlinie. Po pracował jako dyrektor szkoły w Briańsk. Boris M. (Ludmila ojciec) posiadało wykształcenie wyższe ukończył wydział historyczny i dowiedział się o patologów.

Matka była więźniem obozu koncentracyjnego. Ojciec Ludmiła Borisovna niedawno zdiagnozowano białaczkę. Ona jest doskonałym córka – przy pierwszej okazji transportowane starszych rodziców w Petersburgu, po kupił im mieszkania obok siebie. Ludmiła dba o rodziców i stara się zapewnić im wszystko, co niezbędne. Ma starszą siostrę, której nazwa jest Larisa.

Matka Narusova Niemcy ukradli w czasie wojny do pracy w Niemczech. W tym czasie miała zaledwie szesnaście lat. Początkowo pracowała dla niemieckich chłopów, a potem, po wojnie, zajęło tłumacza do dowódcy wojskowego ZSRR. Pracowała przez jakiś czas w niemieckim mieście Heriberge, gdzie spotkał się z ojcem za Ludmiła, który stał tam ze swoją jednostką. Boris Naruse poszedł na wojnę w czterdziestym pierwszym roku i powrócił dopiero po jego zakończeniu. Pobrali się, gdy jej matka Narusova było dwadzieścia lat. Jej mąż był starszy niż trzy lata. Mieli córkę, Larissa, a następnie – Ludmiła Narusova. Obywatelstwo ojca – Żydem. Matka – Rosyjski.

formacja

Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił na Uniwersytet Ludmiła Leningrad (rok 69-ty). Ukończyła jego siedemdziesięciu czwartego roku. Otrzymałem specjalistyczne „historyk”. Po ukończeniu studiów rozpoczął naukę na studiach. Znakomicie obronił pracę i stał się kandydatem nauk.

kariera

Ludmiła dostał pierwszą pracę jako asystent w laboratorium. Pracował w Briańsk szkoły dla niedosłyszących. Po pewnym czasie zacząłem uczyć w LSU. Jednocześnie pracowała w Leningradzie University Press, na wydziale społeczno-politycznej. Potem przeniósł się do Uniwersytetu asystent kultury. Potem awansował na starszego wykładowcy, docenta. Ludmiła Narusova później doktorant na Petersburski Uniwersytet Państwowy Kultury i Sztuki.

kariera polityczna

Ludmila B. zaczął aktywnie pomóc mężowi w jego politycznej karierze, co jest w tym okręgu. Początkowo ona wspierała go w wyborach w radzie miasta, a następnie – w burmistrza Petersburgu.

Ludmiła zaczęła angażować hospicja (szpitale dla chorych na raka). Stało się jednym z założycieli funduszu Maryjskiego. Dziewięćdziesiąt pięć lat była wybrany deputowanym do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej. Weszła do frakcji NDR i Komitetu Kobiet.

Po śmierci Sobczak (w 2000 roku) Ludmiła Borisovna został wybrany szef rady politycznej Petersburgu. W tym samym roku został doradcą szefa Administracji Prezydenta i szef funduszu Publicznej imienia męża.

Na wiosnę 2000 roku Władimir Putin szefem Ludmiła rosyjsko-niemiecki fundusz pojednania i wzajemnego zrozumienia. Od jesieni tego samego roku, a do 2002 r Ludmila B. był przedstawicielem dwóch deskach powierników.

Po pewnym czasie, że został wybrany szef Zgromadzenia Federalnego Tuwy, zastępując Chanmyra Udumbara. W październiku 2002 roku, stał się członkiem wyższej izby Zgromadzenia Federalnego, a na ekologii, kultury, nauki, opieki zdrowotnej i edukacji. Aw 2006 doszedł do Komisji Zgromadzenia Federalnego Polityki Informacyjnej.

Od jesieni 2010 roku Ludmiła Narusova jest organem wykonawczym regionie Briańsk. Jest również członkiem Komitetu Federalnego ds Nauki i Edukacji.

Ludmiła Narusova: życie osobiste i narodziny córki

Pierwszy raz Ludmiła żonaty student medycyny, którego poznała na uniwersytecie. Ale po jakimś czasie rozwiodła się z nim. Chciała pozwać mieszkania byłego męża i poprosiła o pomoc adwokata Anatolija Sobczaka.

Od tego momentu rozpoczął się ich romans. Emisja obudowa została rozstrzygnięta na korzyść Ludmiła. Ale to jest ich znajomość nie jest przerwane i kontynuowane. W tym czasie miała dwadzieścia cztery lata i był – trzydzieści osiem. Różnica wieku jest na tyle duże, ale Ludmiła nie bałem. Po chwili byli małżeństwem. Raz ona uratowała mu życie, nie pozwalając na wycieczkę w góry, gdzie towarzysze, z którymi Anatolij Sobczak chciał opuścić zostały zabite.

Osiemdziesiąt jeden lat mieli córkę Xenia. Nawet jako dziecko Ludmiła dał go do studia baletowego. ojciec Xenia chcieli córkę zostać prawnikiem. Ale ona wybrała swoją drogę w życiu. Xenia – ekonomista próbował także w polityce rękę i powiedział, że jak partie opozycyjne.

poglądy polityczne Ludmiła Narusova

Ludmiła Narusova, którego biografia jest ściśle związana z polityką na rzecz ograniczenia działań rosyjskich nacjonalistycznych organizacji politycznych. Według niej, niektóre z haseł przestępczością i anty-konstytucyjną.

ona także aktywnie wspiera działania funduszy zagranicznych oraz różnych organizacji w Rosji. Uważa on, że kraj powinien zwrócić się do Zachodu i być bardziej lojalny wobec niego. Ludmiła uważa się opozycja i uważa, że Rosja potrzebuje wielu liberalnych reform.

W 2012 roku, gdy rachunek został uznany na spotkaniach, Ludmiła B. protestowali przeciwko jego promocji. A nawet odkrywanie wycofał się z sali. W lipcu tego samego roku, brała udział w charakterze świadka w głośnych prób nad defraudacji środków budżetowych i uchylania się od opodatkowania w szczególnie dużych ilościach. Ljudmila zauważyć kilka skandalicznych wypowiedzi następujące procesu zamknięcia, ponieważ wynika to był niezadowolony.

To nie zawsze wspierał i polityki zagranicznej kraju Ludmiła Narusova. O rosyjskiego samolotu w Syrii, ona reaguje negatywnie i powiedział, że rosyjskie kierownictwo nie powinno ingerować w konflikt.

Narusova w show-biznesie

W 2002 roku Ludmiła B. próbował jej dłoń w showbiznesie. Ona stała się prezenter „Cena sukcesu” na kanale telewizyjnym „Rosja”. Przedtem Narusova już doświadczenie w takich działaniach w „Gry rozumu” i „wolność słowa” w telewizji w Petersburgu. Ludmila chciał zostać redaktorem naczelnym jednego z wydawnictw. I to jest bezpośrednio stwierdził na konferencji prasowej. Ale jej sen nie został jeszcze zrealizowany.

W 2005 Narusova dopuszczone do Petersburgu Związku Dziennikarzy. Ludmila B. zawsze był zwolennikiem surowsze odpowiedzialności mediów dla materiałów, które są publikowane i żałował, że nie ma jednolitego polityka informacyjna w Rosji.