641 Shares 8238 views

Pilot – kto to jest? Lub naukowe podejście w miłości nad morzem

Przynajmniej raz w życiu każdy człowiek wypowiada zdanie „a pilot – Kto to jest” Człowiek, dumnie nosząca tytuł ten – jest nawigator, oficer, który zna strefy przybrzeżnej, jak z tyłu ręce i we wszystkich warunkach pogodowych jest w stanie doprowadzić statek do portu na bezpiecznej ścieżce.


Umieścić pilot jest jednym z najbardziej prestiżowych i dobrze płatnych miejsc pracy na morzu. Nie nowoczesny statek morski lub rzeczny nie może zrobić bez korzystania z usług specjalisty. Pierwsza odpowiedź na pytanie: „Pilot – kim jest ten” można przeczytać w książce locji zachodnich wybrzeży europejskich, napisany około 500 pne

Pierwsi przedstawiciele tej interesującej stary zawód stalowych Arabów, co było typowe użycie mapach morskich, kompas i innych narzędzi nawigacyjnych.

Pilot lub przewodnik statku

Nauka o przejściu locji jest integralną częścią sztuki nawigacji. Żadna podróż morska jest kompletna bez udziału pilota. I być może praktycznie bez pasażerów podczas rejsu morskiego nie jest zaniepokojony z pytaniem: „Pilot – kim jest ten”, ale zdarza się tylko dlatego, że statek płynie z dala od brzegu i bezpiecznie jak bezpiecznie dotrzeć go ponownie. Aby dowiedzieć się więcej o zawodzie pilotażowej, należy zapoznać się w pierwszej kolejności, do ksiąg romantycznych rejsów. W nich słowo „pilot” ujawnia, jak to możliwe, ponieważ w czasach wielkich odkryć geograficznych, profesjonalny obowiązkowy był członkiem załogi statku i był odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa statku podczas jego pobytu na otwartym morzu i przy wejściu do portu lub portu , Wkład pilota Każdy statek jest bardzo ważne, pierwsze środki zapewniając nawigację i mapy żeglarskie zostały stworzone dzięki adscititious informacji. W miarę upływu czasu, aktywność specjalizujący się w badaniu marynarzy pływających kierunki były przedmiotem licencji. Po tym wszystkim, eksperci w dziedzinie coraz bardziej, ale nie wszystkie z nich można bezpiecznie powierzyć bezpieczeństwo statku.

Nowoczesny pilot – kto to jest?

Słowo „pilot” ukazał się w języku rosyjskim słowo „Locja”, co oznacza w tłumaczeniu z holenderskiego „sterowanie statkiem.”

Jeśli czytasz jednym z najsłynniejszych morza encyklopediach można znaleźć wiele odpowiedzi na pytanie: „Pilot – kto to jest?” Główny specjalista szkolenia na lotsiyam jest doradzanie kapitanowi statku w zakresie bezpieczeństwa żeglugi w odniesieniu do tzw podszewka torami. Więc co pilot jest tylko przewodnikiem. Dowódca statku jest kapitan, a odpowiedzialność za los i bezpieczeństwo powierzonego mu statku.

Co trzeba zostać pilotem?

W dzisiejszych pilotów Urząd Morski spełniać następujące wymagania:

  1. Osoba musi mieć wykształcenie wyższe w dziedzinie nawigacji z kwalifikacji nie poniżej poziomu starszego asystenta.
  2. Musi mieć nominalną eksperta tożsamości w swojej dziedzinie i mieć certyfikat, zawarcie komisji lekarskiej, potwierdzając, że był w stanie codziennie do wykonywania czynności odpowiadających jego specyfikacji.
  3. Profesjonalny pilot – osoba, która zdała staż z doświadczonym okres nie krótszy niż sześć miesięcy kreatora.

Ze względu na fakt, że odkrycia geograficzne w dziedzinie nawigacji dawna wykonane w nowoczesnym rynku zawody pilotażowego zawodu nie jest specjalnym popyt, ale w obecności wszystkich powyższych elementów i pewnej chęci znaleźć dobrze płatną pracę jest całkiem realne.