120 Shares 2763 views

Crafting w Minecraft: Przepisy, instrukcje

Minecraft – jest to gra z gatunku „piaskownicy”. To pozwala graczom na budowę różnych obiektów z bloków w trzech środowiska wymiarów. Użytkownik kontroluje postać, która może stworzyć lub zniszczyć. Biorąc pod uwagę możliwość gry w trybie online z wieloma innymi użytkownikami.


Opis gry

Ta gra była dość długi cykl rozwoju. Jednak craftingu w Minecraft zawsze była głównym zajęciem. Kup gra może być za dwadzieścia euro i zacząć korzystać ze specjalnego klienta. Ponadto, nie jest to wersja demo, która jest okazją do zapoznania się z podstawowymi funkcjami.

Tworzenie gry zaczęło się w 2009 roku. W świetle Minecraft ukazał się jesienią 2011 roku. Jeszcze zanim pełna wersja gry była w stanie zdobyć ogromną popularność wśród graczy. Na jesieni tego samego roku, program został wprowadzony na Android urządzeń.

dla Minecraft mapy pochodzić z godną pozazdroszczenia stałości. Oprócz nich, gra ciągle dodaje wiele innych ulepszeń, które mają na celu zróżnicowanie rozgrywki.

Crafting w Minecraft

Jak wspomniano powyżej, działalność ta jest w grze, możemy powiedzieć podstawowe. W ogólnym craftingu w Minecraft – jest sposobem uzyskania przedmiotów i bloków. Na konkretny przedmiot musi być w specjalnej siatce umieścić odpowiednią ilość materiału. W grze występują dwa rodzaje siatek – 2×2 i 3×3. Pierwszym z nich jest w wykazie, a do korzystania z drugiego, konieczne jest stworzenie warsztatu.

Warunki craftingu w Minecraft

Skóry Minecraft może przyczynić się do ozdobienia grę. Jednak podstawą, w każdym razie, jest umacnianie. Jednak, aby stworzyć niczego, trzeba przestrzegać pewnych zasad. Oni pomogą początkującym zrozumieć podstawy i uczynić craftingu w Minecraft dość prosty i ciekawy zawód. Poniżej znajduje się lista podstawowych zasad.

 • Kraft rzeczy jest możliwe tylko w obecności pewnej ilości materiału.
 • Absolutnie różne poglądy mogą być deski, kamienie i tak dalej. Jednak, gracz będzie musiał przemalować białą sierść. Niektóre skórki do Minecraft wprowadzić zmiany do tej reguły.
 • Materiał musi być umieszczony w określonej formie siatki. Nie być w stanie wykonać wymaganą rzeczą, jeżeli składniki są umieszczone w siatce będzie tylko podoba. Schody wykonane, na przykład, jest możliwe tylko w przypadku prawidłowego ustawienia wszystkich części. Jednak stworzenie pewnych rzeczy nie wymaga specyficznych składników docelowych.
 • Po naciśnięciu jednego przycisku na umacnianie jeden obiekt zostanie utworzony i spędził odpowiednio jeden składnik z każdej komórki. Można jednak utworzyć tylko maksymalną możliwą liczbę obiektów, jeśli trzymać wciśnięty klawisz Shift.

Crafting w wersji kieszonkowego gry

programy adaptacyjne dla urządzeń mobilnych i wpływu na system gry. Ponadto, niektóre karty do Minecraft nieujęte w wersji mobilnej, musiał użyć bardzo różne rodzaje rzemiosła – Mattis. W porównaniu z wersją dla komputerów osobistych, nie zostały usunięte zwykłe 3×3 i 2×2 komórek. Zamiast tego, użytkownik jest przedstawiona możliwość wyboru żądanej receptury z listy, które są prezentowane w kolejności alfabetycznej.

Do tej pory, w wersji mobilnej, istnieją cztery typy partycji dla rzemiosła. Niewątpliwą zaletą jest to, że użytkownik nie musi pamiętać, w jaki sposób zostały umieszczone materiały w tworzeniu sieci. Minusem jest to, że na liście receptur na tworzenie rzeczy znacznie dłużej.

Ona craftingu w panelu Minecraft Pocket Edition składała się z następujących czterech kategorii elementów są podane po lewej stronie ekranu (mają postać prostych ikon bez żadnych podpisów). W centralnej części wyświetlacza jest zajęty lista rzemiosła. Po prawej stronie ekranu przedstawia przycisk, który wskazuje, ile materiału trzeba utworzyć. Tuż pod ten klucz zawiera informacje o obiekcie, który zostanie utworzony.

Obecnie istnieje sześćdziesiąt cztery przepisy na craftingu.

Crafting w Minecraft: recepty

Tak, podstawowe cechy gry, możemy przejść bezpośrednio do receptury dla różnych przedmiotów. Każdy obiekt może być przypisany do konkretnej kategorii. Poniżej analizujemy różne recepty, takie jak skraftit drabiny i tak dalej.

bloki

Bloki są, można powiedzieć, podstawą gry. Składają się one z wszystkich kart w Minecraft. Razem tworzą one całego świata wirtualnego. Bloki można wyodrębnić, zmieniać i powrócić do karty Minecraft. Przemieszczenie jednego elementu wynosi jeden metr sześcienny. Większość statycznych bloków. Jednakże, na przykład woda lub lawa może zmienić swój wygląd w każdych wpływów.

typy

Obecnie duża ilość różnorodnych bloków „Maynkraft”. Maud do jednostek w stanie dodać liczbę bloków w grze. Oryginalny Minecraft świat, który jest generowany losowo, można spotkać wiele jednostek, takich jak: kamień, śnieg, trawa, piasek, żelazo, węgiel, złoto, lodu, różne kolory, drewno i wiele innych.

Skarb pozwalają graczowi znaleźć szereg dodatkowych bloków. Po jednej z aktualizacji, niektóre elementy mogą nie tylko tworzyć, ale także znaleźć w rogach karty. Na przykład ktoś, kto zastanawiał się, jak zdobione ogrodzenie można zapomnieć o tym problemie. Teraz można je znaleźć w przestrzeni mapy. Jednak ci, którzy nadal tworzy wszystkie swoje ręce, prezentujemy przepis jako spreparowane ogrodzenia. Potrzeba sześć pałeczki (lub dwie lub cztery części z drewna).

instrumenty

Ta kategoria reprezentuje elementy potrzebne do odtwarzacza, aby wykonywać żadnych działań, które nie mogą być wykonane z gołymi rękami. Na przykład, wydobycie zasobów, lub popełnić nowe akty. Wiele narzędzi są naprawiane, a niektóre mogą być oczarowany. Craft rzeczy, mianowicie narzędzia, ma ogromne znaczenie w trakcie gry. On jest w stanie ułatwić wydobycie ograniczonych zasobów i przyspieszyć ten proces.

Tworząc narzędzia

Więc idziemy bezpośrednio na jakie narzędzia mogą być tworzone w Menicraft i będą potrzebne, jakie składniki.

 • Ax. Narzędzie służy do cięcia drewna lub kilka bloków ziemi. Znacznie zwiększa się proces ekstrakcji zasobów. Aby utworzyć potrzebne są: dwa kije + trzy deski (płyty mogą być używane zamiast bruku, surówka żelaza, złota lub diamentów).
 • Kirk. Kraft rozgrywki są również bardzo ważne, aby ułatwić grę. To narzędzie pomoże wydobyć rudę i żelazo. Musisz utworzyć: dwa kije + trzy pokładzie (oprócz deski mogą być stosowane wlewków z żeliwa lub złota, kamieni lub diamentów).
 • Łopata. Narzędzie służy do kopania z różnych ras – ziemia, piasek, śnieg, i tak dalej. Crafting łopaty potrzebne: dwa kije + wyżywienie (można użyć sztabki żelaza lub złoto, diament lub kostki brukowej).
 • Motyka służy do znaleźć wiele nasion, a także orki ziemi. dwa kij + dwie płyty (zamiast dwóch płyt można zastosować sztabki złota lub żelaza, diamenty i kamienie): Następujące składniki są potrzebne, aby zostać wykonane.
 • Flint służy do zapalania płomienia. Następujące elementy są wykorzystywane do produkcji: sztabki żelaza + krzemienia.
 • Smycz służy do jazdy dla zwierzęcia. Wymagane do produkcji: cztery wątki + śluzu. Rezultatem jest smycz w ilości dwóch sztuk.
 • Wiadro. Umacnianie pozycji w Minecraft sposób wyobrazić sobie bez tego narzędzia. Jest on używany do poruszania różnych płynów: woda, mleko i tak dalej. Aby utworzyć potrzebne są następujące elementy: trzy sztabki żelaza.
 • Kompas pomaga określić położenie znaku Spawn. Crafting kompas będą potrzebne następujące elementy: cztery żelazo wlewek + czerwony pył.
 • Mapa pokazuje obraz świata gry. W celu spreparowanych kart wymagane składniki: osiem arkuszy papieru + kompas.
 • Zegarki są narzędziem, które pozwala zobaczyć czas w grze. Aby utworzyć te wymagają cztery sztabki złota + czerwony pył.
 • wędka. To narzędzie służy do wędkowania. Crafting pręty wymaga trzech kij + dwa wątki.
 • Nożyczki są bardzo użytecznym narzędziem. Są one wykorzystywane do zbierania określonych rodzajów trawy i liści, a także do cięcia zwierząt. Do nożyczek potrzebne są następujące składniki: dwie sztabki żelaza.
 • Kula ognista służy do zapłonu. Aby ją stworzyć, potrzebne są następujące elementy: proszek + proszek + węgiel drzewny ogień.

narzędzia aplikacyjne

Należy zwrócić uwagę na fakt, że każde narzędzie, prędzej czy później zużyciu. Termin jego życia zależy od tego, z którego obiekt został utworzony. Jedna aplikacja – całkowite zniszczenie bloku lub uderzyć mob. Należy pamiętać, że podczas korzystania z narzędzia do innych celów jest jej wczesne zużycie. Na przykład, jeśli stosuje się wybierać do cięcia drzew, każdy strzał jest równa dwóm zastosowań.

 • Drewno jest jednym z najprostszych składników. Jest w stanie wytrzymać sześćdziesiąt występy.
 • Złoto jest obdarzony odrobiną siły, ale jest w stanie znacznie szybciej zniszczyć bloki. Wytrzymywać wykorzystanie trzydziestu trzech.
 • Brukowiec – dość często rzeczy w grze. Obsługuje do stu trzydziestu dwóch zastosowań.
 • Żelazo ma dobrą wytrzymałość i wytrzymuje dwieście pięćdziesiąt jeden zastosowanie.
 • Diament jest najbardziej obcy przedmiot w grze. To może wytrzymać wykorzystania w 1562 r.

Broń w grze

Gra może używać broni, która jest przechowywana w skrzyniach. Kraft piersiowej można wykonać bez trudności.

 • Fist jest średnia broń w grze. Z korzyści można podkreślić fakt, że z jego pomocą można odeprzeć wrogów. Na przykład, możliwe jest, aby skłonić potwora od stłuczenia.
 • Miecz. Do przeprowadzenia ataku wykorzystywany lewy przycisk myszy. Trzy bloki – działania miecz odległość. Zabić wroga może być różna ilość stłuczki – to wszystko zależy od materiału, z którego wykonany został miecz. Złoto i drewniany stanie zabić wielu wrogów, z pięcioma lub sześcioma uderzeniami; kamień – od czterech lub pięciu, żelazo – z czterech Diamond – z pięciu. Wiele miecze rozkładają się bardzo szybko. Jedynym materiałem, który będzie trwał przez długi czas, jest diament. Ale żeby go znaleźć – trudne zadanie. Aby zabezpieczyć się przed porażeniem prądem, należy nacisnąć prawy przycisk myszy. Crafting miecze będą potrzebne następujące elementy: jeden kij + wyżywienie (z wyjątkiem płyt, można użyć diamenty, żelazo i sztabki złota, a także kostki brukowej).
 • Cebuli. Aby korzystać z tej broni musi być również obecność strzałkami. Mogą być one wykonane lub podnieść z martwych szkieletów. Po strzale mogą podnieść i ponownie wykorzystane. Musimy wyciągnąć cięciwę za pomocą prawego przycisku myszy. Od siły rozciągającej zależy od zakresu lotu strzałki i uszkodzeniem. Przy dobrych wrogów zabitych napięcia z dwoma lub trzema strzałami. Cebula może być stosowany trzystu osiemdziesięciu pięciu razy, po której będzie przerwa. Tworząc łuk wymaga trzech kij + trzy aspekty. Aby utworzyć boom potrzebne: Flint + Memory Stick + pióro. Aby utworzyć fantom strzałki trzeba cztery lightscript + strzałka.

zbroja

Pancerz w grze jest zwiększenie ogólnej ochrony znaku. Skóra, żelazo, złoto i diament może być stosowany w odniesieniu do jednostek zbroi. Napierśnik, hełm, buty i getry – części. W momencie pojawienia się zbroi znaków jest skala, która pokazuje poziom ochrony.

Armor znacznie zmniejsza obrażenia, które dostaje charakter, ale ma tendencję do noszenia na zewnątrz. Jego siła zależy od materiału, z którego jest wykonany. Najtrwalsze jest pancerz diamentów. Jednak szkoda, że może wchłonąć w łącznej dwukrotność siły ochrony kolei. Dokonaj pancerz diamentów jest dość trudne, ponieważ są one trudne do znalezienia.

Kraft pancerz

 • Kask. Ta kategoria zbroje wykonane z różnych składników jest w stanie zapewnić dodatkową ochronę. Stosowany do craftingu pięć kawałków skóry (z wyjątkiem może być stosowany diamenty, kraty lub złota).
 • Napierśnik dodaje pewną ochronę na znak. To może być produkowane z różnych składników. Wybór odtwarzacza zależy od tego ile ochrona otrzyma swój charakter. Do produkcji potrzebne osiem kawałków skóry (diamenty, złoto bullion lub żelaza).
 • Legginsy jak reszta elementów obronnych, biorąc pod uwagę pewną ilość charakterze ochronnym. Do łodzi stosowane siedem kawałków skóry (diamentów, złota lub żelaza).
 • Buty zapewniają dodatkową ochronę. Crafting korzysta z czterech kawałków skóry (diamenty, kraty lub złoto).
 • Zbroja łańcuchowa. Ten rodzaj ochrony można uzyskać jedynie przy użyciu ognia. Jednak nie można nabyć drogę prawną. Do pożaru będzie musiał stosować żadnych cheatów lub pewnych modyfikacji. Po kolejnej aktualizacji receptury gry na tego typu pancerza została wycięta.

Siłą ochrony

Podobnie jak wszystkie przedmioty w grze, zbroja, prędzej czy później zużyciu. Jak szybko to nastąpi, zależy od wybranego materiału do jego powstania. szybkość zużycia zależy od wysokości uszkodzenia konkretnej części zbroi.

 • skórzany pancerz. Kask Skóra może wytrzymać szkody w wysokości 55. Pancerz latach osiemdziesiątych przerwy skóry. Legginsy stać siedemdziesięciu pięciu, a buty – sześćdziesiąt pięć.
 • Złota Zbroja. Hełm złota będzie stać na poziomie siedemdziesięciu siedmiu uszkodzenia. Napierśnik – sto dwanaście. Legginsy może wytrzymać sto pięć uszkodzenia. Obuwie – dziewięćdziesiąt jeden.
 • Żelazo Armor. Kask żelaza podtrzymywać wiele szkód, równe sto sześćdziesiąt pięć. Napierśnik – dwieście czterdzieści. Legginsy wytrzymać pięć hitów wrogów. Buty – sto dziewięćdziesiąt pięć.
 • Diamentowy pancerz jest najbardziej trwałe i odporne na ogromny poziom uszkodzeń. Kask sprostać trzysta sześćdziesiąt-jedno trafienie. Napierśnik przeżyć pięćset dwadzieścia osiem obrażeń Leggings – czterysta dziewięćdziesiąt pięć i buty – czterystu dwudziestu dziewięciu.

Tak więc, artykuł przedstawia podstawowy przepis na najbardziej powszechnych elementów. Oczywiście, to nie wszystkie instrukcje dotyczące tworzenia rzeczy. Aby uzyskać najbardziej szczegółowe przepisy na craftingu, należy pobrać oprogramowanie i zacząć grać. Pamiętaj, że wszystko przychodzi z doświadczeniem!