556 Shares 994 views

Jak zoptymalizować komputer. Konfiguracja Windows XP

Przede wszystkim, treść tego artykułu interesującym dla posiadaczy małej mocy i prostych maszyn. Czasami tego typu konfiguracji, nazwy takie jak „PC wersji biurowej”. Jest to bardzo pomocne, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami wymienionymi poniżej, właściciele przenośnych laptopów, zwłaszcza netbooków. Ale problem, w jaki sposób zoptymalizować komputer może zamknąć spotkanie i właścicieli potężnych nowoczesnych maszyn.


Ostatnio PC nabyte w sposób wiarygodny i szacunku do kabiny, która jest „nadziewane” najbardziej wydajne i skuteczne „żelazo”, w końcu zaczyna się podstępnie „hamulec”. Nawet oryginalny system Windows i kompletny pakiet usług kierowców bez oczywistego niezdarności i wykazują utratę wydajności.

Aby wznowić dawną gorliwość osobistym asystentem na kilka sposobów. Jednym z nich jest ponowna instalacja systemu operacyjnego, a drugi do wypełniania listę działań, które przyczynią się do optymalizacji komputera i poprawić nastrój użytkownika podczas użytkowania.

W przypadku ponownej instalacji systemu Windows jest w stanie wznowić oryginalne gorliwość potężnych platformach PC ze skromnym potencjale takiej metody nie rozwiązuje problemu. To był wtedy czas, aby pomyśleć o tym, jak do optymalizacji komputera do komputera, nawet przy skromnych zdolnościach do pracy w stanie maksymalnego komfortu.

Dla użytkowników, którzy nie świecą głęboką wiedzę o systemie operacyjnym działa opracowano wiele specjalistycznych programów. Wszystkie z nich pozwalają na optymalizację komputera, za pomocą jasnego i intuicyjny interfejs i daje dobre rezultaty. Takie narzędzia są zatłoczone usług internetowych, zapewniając możliwość zdobycia różnych programów, zarówno płatne i bezpłatne.

Jeżeli dokonamy klasyfikacji takich programów, można prześledzić wyraźny ich podział na trzy grupy. Użyteczność rozładowania utrzymanie rejestru czyszczenia rejestru, czyste „malware-paluszki„, które są wykorzystywane do uruchamiania aplikacji, pozbyć się pustych folderów i puste etykiety. Na torach internetowych kasowanie programy mają tendencję, aby ukryć ślady przygody za pośrednictwem Internetu. Istnieje również duża klasa aplikacji do testowania i „leczenie” sprzętu technicznego. Zasadniczo, pracują z procesora i dysku twardego.

Sceptycznych użytkowników, którzy są bardzo ostrożny do wszystkich rodzajów darmowych aplikacji pobranych z Internetu, ponieważ jego ostrożnością nie spieszy się do nabywania i zapłacić użyteczności publicznej. Rozwiązanie problemu w jaki sposób zoptymalizować komputer, należy spróbować ćwiczyć kilka prostych wskazówek dla systemu Windows XP.

Aby rozpocząć z najbardziej niskim poborze mocy oczyścić komputera stacjonarnego. Porzucić piękne tapety i niepotrzebne skróty. Następnie zmniejszyć jakość kolorów, oko użytkownika nie będzie zauważalne, ale wynik jest o pół metra, aby zapisać w pamięci. Na karcie Właściwości ekranu, kliknij przycisk „Ustawienia” z proponowanej listy przebojów na podłożu (16-bit) poziomie.

W trzecim etapie, ustawienia interfejsu użytkownika. W oknie „Właściwości ekranu” preferują „klasyczny styl”.

Liczne eksperymenty z ustawieniami (w zakładce „Zaawansowane”) „Właściwości systemu” pomoże poprzez współpracę z (sekcja „Wydajność”) „Efekty wizualne”, w celu uzyskania pożądanej wydajności.

Wyłączanie niepotrzebnych programów z „Uruchomienie”, wynikający z menu „Start” do „Wszystkie programy” i usunąć niepotrzebne skróty. Ale niektóre aplikacje są ukryte nawet głębiej. Oni znajdują się w „Uruchomienie”, co powoduje, że polecenie MSCONFIG z wiersza poleceń ( „Start” -> „Run”).

Można wyłączyć niepotrzebne usługi na trasie „Start” -> „Panel sterowania” -> „Administracja” -> „usługa”.

Nawet te proste kroki pomogą rozwiązać problem z wydajnością, w jaki sposób zoptymalizować komputer w domu mają wiele cennych informacji w sieci. Ale rada trzeba zachować ostrożność. Dlatego też, poprzez studiowanie podstaw pracy z systemem Windows XP nie jest wystarczające.