640 Shares 7777 views

Jak przygotować pastę w domu: recepty z prawoślazu, czekolady i mleka

Dziś zaskoczyć gości na świąteczny stół, nie wystarczy, aby gotować pyszne ciasto. Należy również ozdobić go pięknie. Z których tylko oni: z cukrem pudrem i kakao, galaretki, jagody i owoce, bitą śmietaną i czekoladą. Ale chyba najbardziej niezwykła, są one otrzymywane z kitu. Ta masa, przypominająca gliny, pozwala zrealizować najśmielsze fantazje. Z tej formy zwierząt, ludzi i kwiatów, a czasami nawet obejmować cały tort. Ale jak zrobić pastę w domu?

W rzeczywistości, sprawiają, że dość proste. Wykonana jest w oparciu o całkowicie różnych materiałów – czekolada, ptasie mleczko i mleka. Aby znaleźć przepis, wskazane jest, aby zrobić trochę szpachli na rozprawie, jak się okazuje inną konsystencję i strukturę. Oprócz każdy, nawet najbardziej prosty sposób, trzeba być przyzwyczajony.

Ale chyba najprostszy przepis jak zrobić pastę – jest to wariant na podstawie prawoślazu (prawoślazu żucia). Aby zrobić dekoracje na tort, trzeba będzie 100 g takiego prawoślazu, łyżkę masła i 200-300 g sproszkowanego cukru. Złożyć marshmallows i masło w misce i umieścić w kuchence mikrofalowej. Ogrzewa się aż do „kochanie” nie zwiększa wielkości (około 15-20 sekund). Jeszcze nadal gorący po poprzedniej masy stopniowo dodawać cukier puder, aż masz plastikowy tekstury. Można z takich mas uszczelniających bezpośrednio rzeźbić postacie i można wstawić do lodówki. Może być stosowany w ciągu tygodnia.

Oczywiście, nie jest to jedyny sposób, aby przygotować pastę w warunkach domowych. Bardzo smaczne i tworzyw sztucznych uzyskuje się z czekoladą. Ta opcja jest odpowiednia do dekoracji tortów czekoladowych piękne róże i chryzantemy. Jednak podczas jego produkcji będą musieli uzbroić się w cierpliwość i robić nie powinno być mniej niż dzień przed dostawą. Jest to konieczne do ukończenia zadbany kwiat kształt. W łaźni wodnej w celu stopienia 300 g wiórków czekoladowych, powoli dodając 50 g miodu. Gdy masa jest gładka i grube, dzieli na mniejsze bryły i umieścić w folię. Po ostygnięciu całkowicie każda bryła ogrzać się w kuchence mikrofalowej na około 30-40 sekund i rąk wycisnąć nadmiar oleju. Następnie toczyć się w cienką warstwę za pomocą folii i nadać mu pożądany kształt.

Jednakże, ponieważ lany gotować w domu czekolady okazuje się wcale, a marshmallow nie jest dostępna we wszystkich sklepach, gospodynie przedsiębiorczy wymyślić to zrobić nawet na bazie mleka. Ten przepis będzie potrzebować szklankę mleka w proszku, cukier puder, mleko skondensowane, i 2-3 łyżki soku z cytryny. Wymieszać suche składniki, dodać łyżkę mleka, soku z cytryny i wymieszać. Następnie wlać skondensowane mleko, aż mieszanina staje się jednorodna i tworzywa sztucznego. Natychmiast umieścić w opakowaniu tak, że lany nie jest zavetrilas. Użyć w razie potrzeby.

Teraz, gdy wiemy, jak zrobić ciasto w domu, można ozdobić każdą ciasto łatwo. Tylko trzeba pamiętać o kilku prostych zasad. Uszczelniacze i ozdoby z nim należy przechowywać w zamkniętym pojemniku lub opakowaniu, tak aby nie zwiędły. Ciasto pokryte kremem, to lepiej, aby ozdobić tuż przed podaniem, jako uszczelniacz może przepływać. I, oczywiście, pożądane jest, aby wszystkie uzgodnienia z wyprzedzeniem, aby ozdobić zadbany kształt. Co do reszty, jak gotować pastę w domu, można wybrać w zależności od ich preferencji. Przepisy na produkcji będzie wiele.