698 Shares 3331 views

Top Thai lakorny (lista)

Lakorny – Tajlandii, Filipin mniej dramat, czyli azjatyckie serial … Mogą one być oparte na historii popularnej anime lub mangi, ale przede wszystkim są całkowicie niezależne twory. W przeciwieństwie do znanego brazylijskiego „oper mydlanych”, tajski lakorny przeznaczony głównie dla młodych odbiorców. Większość fanów gatunku – młoda dziewczyna 25 lat. Thai serial telewizyjny produkowany jest w różnych gatunkach: fantasy, tajemnica, dramat, ale częściej jest to romantyczna komedia lub melodramat. Długość projektu telewizyjnego zwykle nie przekracza pięćdziesięciu odcinków.


Wymagane Thai wieczorny rytuał

Należy zauważyć, że Thai lakorny w ojczyźnie więcej niż popularne. Wyglądają codziennie wszędzie: podczas kolacji, w kawiarniach, na dworcach kolejowych, sklepów i witryn sklepowych. Przez długi szeregów czasowych są niezbędnym rytuałem w życiu miejscowej ludności. Ostatnio, Thai „opery mydlane” stały się popularne w Europie i Rosji, ponieważ ludność rosyjskojęzyczna sporo zagorzali fani sztuki azjatyckiej. Pierwszym, który odważył się podbić świat niebieskie ekrany były dramat, t. E., chiński, koreański i japoński serial. Teraz nie są w tyle i lakorny.

Niektóre przepisy i cechy

Thai lakorny mają kilka charakterystycznych cech, które są unikalne dla nich i odróżniają je od innych serii:

 1. W każdym takim dzieckiem Thai widowni kinowej nie zobaczymy sceny namiętnych pocałunków, t. I. W tym kraju umieścić swoje uczucia na wyświetlaczu nie jest akceptowana. Na jednym z kanałów lokalnych takie sceny są oficjalnie zakazane na nadawanie.
 2. Jednak najlepszym Thai lakorny mieć dużo scen pokazujących przemoc, w tym gwałtu. Nie możemy powiedzieć, że lokalni twórcy rozkoszował się smakiem wszystkie okropne i odrażające szczegóły, ale tylko punktualnie uwzględnić je w historię każdego projektu. Nie warto starać się zrozumieć, nie analizować, po prostu można spróbować go wziąć.
 3. Głównym antagonistą wiedzieć natychmiast alarmujący muzykę i markową chytry uśmieszek (obie te funkcje będą towarzyszyć złoczyńcę całym czasu).
 4. Emocje bohaterów bardzo przerośnięte, ale gdy jest oczywiste, gdzie góra, a gdzie radość. Jest Tajlandia! Thai lakorny proste i łatwo dostrzegalne.
 5. Znaki centralne są zawsze jeden lub więcej znajomych do pełnej współpracy z nimi jak najszybciej wspólnego szczęścia.
 6. Głównymi bohaterami są zawsze mówi o sobie w trzeciej osobie, na przykład, „chcę” i „chce się ścigać.” Wśród fanów tego gatunku jest uważana za bardzo miłe.

Wszystko w cenie Zachodnia

Dziwny fakt, można również uznać, że wszystkie Zachodnia, pojawia się w kadrze, to jest uważany za niezwykle prestiżowe. Jeśli marka odzieżowa – jedyny „Dior” i „Chanel”. Jeśli pokażesz dostatniej rodzinę do domu, jego poprawa będą prowadzone ściśle według standardów europejskich. Jeśli znaki mówią po angielsku – to jest pozycjonowany jako specjalnej mocy. Wszystkie bogatych i szanowanych bohaterowie scenariusza właśnie wrócił ze Stanów Zjednoczonych i Europy. I tak dalej …

Dla zaawansowanych fanów

Nie jest tajemnicą, że te twory kina azjatyckiego jest bardzo popularny wśród nastolatków, tak aby znaleźć i zobaczyć je można w popularnych serwisach społecznościowych, która staje się regularnie w nowoczesnej młodzieży. Oczywiście, aby znaleźć „mydło” z przyzwoity głos działając w języku rosyjskim jest trudne. Jednak Thai lakorny „w kontakcie” dostępne do oglądania z rosyjskimi napisami, co jest dość interesujący, ponieważ zachowanych oryginalnych brzmień i intonacji aktorów.

Od czego zacząć?

Jeśli masz chęć dołączenia do fanów ciepła, można rozważyć dwie opcje. Pierwszym jest spojrzenie na klasycznych wzorów takich jak „opuścić raj” lub „ping Anon”, drugi obejmuje badania klasyfikacji, tak aby nie zepsuć pierwsze wrażenie i odgadnąć nawet z gatunku serii. Thai lakorny, których wykaz zostanie przedstawiony poniżej, będzie to dobry wybór dla początkującego obserwatora, a dla fanatycznie oddanego wielbiciela.

Klasyka gatunku

W 2014 roku opublikował Thai Lakorn „hate sprzeczne”, które dzięki budowie fabuły, intrygujące odlewania i działania można uznać za wyznacznik tego gatunku. Czas jej trwania – w sumie 15 odcinków, fabuła opiera się na mieszaninie romansu, miłości i zemsty. Bohaterem Keane – prezes dużej korporacji – prowadzi do ołtarza do ulubionej Kanoko, który spełnia aż 7 lat. Ale panna młoda w przededniu nocy poślubnej zdecyduje się uruchomić do swojego domu, aby wziąć jedną z zapomnianych prezentów ślubnych.

W tym czasie, piękno Tavan ucieka od pana młodego zrywa zaręczyny, dowiedziawszy się, że bezwstydnie niewierny przez dwa lata, a jego kochanka była w ciąży.

Kanoko, biorąc prezent w pośpiechu do męża na deszczowe ulice na swoim samochodzie i bez awaryjną Tavan zauważając, puka ją. Po wypadku Kanoko umiera Tavan dostanie się na oddziale intensywnej terapii. Niefortunne Keane rozpaczliwy pęd do szpitala, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za śmierć jego młodej żony, a gdy usłyszał nazwę Tavan, przysięga zemstę na niej. Oto uwikłany działka jest typowa dla większości Thai serialu.

Klasyfikacja według przynależności gatunkowej

Absolutnie wszystko Thai serial można podzielić według grup rodzajowych. Jednak warto zastanowić się, że czysty gatunek projektów filmowych nie widać. W każdym filmie, serialu, a nawet więcej, zawsze można znaleźć bliskie przeplatanie kilku podgatunków:

 1. Romans (aka romans). Wybitni przedstawiciele tej sekcji to: "Serce Akkani", "Złote trio", "Czarownica Vayapak", "Pułapka miłości Patapi" historie 4 Love – "Himalajów Tary", "Ping Anon", "Taddao Buss" i, oczywiście, „W blasku słońca”.
 2. Komedia. Ta seria nie robi po prostu uśmiechnąć, ale napełniajcie się ze śmiechu. „Maid z wodotryski”, „The terminie … ożenić się” i klasyki gatunku – „Restless girl”
 3. Czysto młodzież lakorny "Baby" i "Kung Chai Ronnapi".
 4. Horror / horror. W tym kierunku, produkowane sporo zdjęć z wyzwań można nazwać „Jedwabny Szlak”.
 5. Mystic (nie horror!) – "Czarownica Vayapak".
 6. Fi (fantasy). Ta sekcja zawiera obraz z ciekawą nazwę dla fantazji – „Miłość nigdy nie umiera”.

Klasyfikacja według przedmiotu i semantycznej obciążenia

Thai LANKOR głównie przesadzać spalanie tematów, prowadząc wśród nich:

 1. Wszystkie gatunki i skutki małżeństwa z rozsądku „Vanida”, „Sto sposobów podstępny uwodziciela”, „Szalony ślub.”
 2. Bohaterem filmu jest celowo lub przypadkowo kradnie głównego bohatera: „The Prisoner of Love”, „Ping Anon”, „Jak poślubić”, „Opuszczony raj”, „więź miłości”, „złodziej, który ukradł moje serce”, „Sieci Kupidyna” „dobry, piękny i samotny”, „Akt cześć”, „Bitter miód”, „Dzikie gorączka miłości”, „Rainbow płomień”, „Pod tym samym niebem”, „sto sposobów podstępnej uwodziciela”.
 3. Zemsta, zemsta, i tak dalej Itd. „I jeszcze jutro będę cię kochać”, „W blasku słońca”.
 4. Oddzielnie samodzielnie serii, w której znajdują się sceny okrucieństwa i przemocy. Nerwowy i wpływy nie są zalecane. Wśród nich: "Włączanie Love", "Bitter Miód", "Act of Honor", "Opuszczony Paradise", "The Incredible Bo", "Caught in Love", "Sto sposobów podstępnej uwodziciela", "Złodziej, który ukradł moje serce", " tęcza płomień ".

Miłego oglądania!