155 Shares 5981 views

Najlepszych uniwersytetów w Nowym Jorku

Ny York – jedno z największych miast na świecie, niezwykle nowoczesne i zmodernizowane. Miliony ludzi odwiedza Big Apple co roku. W tym kosmopolitycznym mieście nie ma absolutnie wszystko, począwszy od muzeów, pomników przyrody, parków narodowych, wykończeniowych z ogromnych wieżowców i drogich butików. Oczywiście, żyjemy w śnienia miasta dużej liczby osób. Szkolnictwo wyższe w Stanach Zjednoczonych – to świetna okazja, aby znaleźć pracę i być dobrze przyjęty na całym świecie. University of New York należą do najbardziej zaawansowanych w całej Ameryce.

Subtelności szkolenie w Nowym Jorku

The Big Apple jest bardzo przyjazny dla obcokrajowców. Egzaminy wstępne do uczelni nie są dostępne, rekrutacja odbywa się na podstawie wyników testu amerykański SAT dla studentów. Edukacja w mieście nie jest najbardziej dostępnym, ponieważ zarówno życie i jedzenie jest bardzo drogie.

Studenci wybierają uczelnie w Nowym Jorku, ponieważ jest to miasto wielkich możliwości, z bardzo dobrze rozwiniętego systemu transportowego, wysokiej kultury, ciekawych ludzi. US wykształcenie wyższe jest rozpoznawany w każdym kraju na świecie, jest to jakościowy i fundamentalne.

Stypendia na studia w USA

Około 40-60% studentów otrzyma grant lub stypendium na studia w Stanach Zjednoczonych. Niestety, stypendium nie pokrywa czesne i życia, szczególnie w tak drogim mieście jak Nowy Jork. Wiele osób uważa, że duża inwestycja w edukację dziecka – jest prawidłowe. Ale nadal byłoby miło, aby uzyskać przynajmniej niewielką zwrot.

Ogromna liczba prywatnych i publicznych firm, uniwersytetów i fundacji przyznawać stypendia dla studentów w Nowym Jorku. Uniwersytety, których kierunki są bardzo drogie, a czasem sami produkują duże stypendia na pokrycie wykształcenie. Niestety, w stu procentach zwrot kosztów kształcenia jest bardzo trudne do osiągnięcia, musi posiadać zaświadczenie o specjalnej próbki, zebrać wiele dokumentów i mają wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie, na przykład, aby wygrać prestiżowe Olimpiady.

Istnieją specjalne dotacje, które są emitowane przez pączkowanie dziennikarzy i pisarzy (Grant dla pisarzy nazwanych Patrika Genri), grant dla studentów z cech przywódczych (Yale University Program) i inne.

Columbia University

Columbia University, lub po prostu DC, jak nazywają się Amerykanie – najbardziej prestiżowych i potężne miasto uniwersyteckie. Uczelnia znajduje się w zamożnej dzielnicy miasta – na Manhattanie, gdzie zajmuje ogromny obszar. Instytut jest instytucją prywatną.

Columbia University w Ny York został założony w 1754 roku i został pierwotnie nazwany Royal College. Amerykanie są dumni z tej szkoły, bo to jest w jego mury został stworzony lasera, w celu opracowania leków przeciwko jaskrę, zapalenie stawów, protezy dla ludzi, jak i leków do terapii raka. Studenci prestiżowej amerykańskiej uczelni mają prawo do całkowicie swobodny dostęp do licznych klubów działających, kluby sportowe, kursy językowe z własnej woli.

Pomimo wsparcia finansowego przewidzianego dla studentów najlepszych uczelni w Nowym Jorku, edukacja, a życie tutaj jest bardzo drogie. Najdroższe studia na Wydziale. Najczęściej stypendia są nie tylko utalentowani i pilni uczniowie, ale także tych, którzy aktywnie uczestniczą w życiu uniwersyteckim.

Do tej pory, Kolumbia ma 4 kolegiów, w tym Szkoły przedmiotów ogólnych, Columbia College Barnard (humanistyczne), jak również inżynierii i nauk stosowanych do szkoły. Po ukończeniu jednej z tych uczelni, jest możliwe, aby wprowadzić magistra w szkole, istnieje około 16.

Instytut Stony Brook

New York State University w Stony Brook, czy tylko uniwersytetu Stony Brook, nie jest tak popularne, ale jednym z dziesięciu najlepszych uniwersytetów w Big Apple. Główny kampus uczeń znajduje się na słynnej wyspie Long Island, z dala od miasta. Kampus jest podzielony na wschodniej, zachodniej i południowej. Wschodni kampus jest duża liczba laboratoriów medycznych, inkubator wysokiej technologii i własnej uczelni technicznej. Zachód Campus obejmuje zabaw, biblioteka, duży ośrodek studencki. South Campus jest najmniejsza, jest domem dla niektórych jednostek medycznych.

Mówiąc o specjalności, warto zauważyć, że każdy uczestnik może wybrać jeden z 11. Istnieje College of Business, sztuka, muzyka, dziennikarstwo, stomatologia, technika i nauki stosowane, rozwój zawodowy. Wśród wykładowców dwóch noblistów, a także słynnego chemików, artystów, matematyki, fizyki.

city University

Największą instytucją szkolnictwa wyższego USA, gdzie uczy się pół miliona uczniów, znajduje się w Nowym Jorku. Uniwersytet w stanie zaakceptować obcokrajowców, na przykład, to jest tutaj, że uczniowie pochodzą z 200 krajów na całym świecie. City University of New York słynie newfangled i przestronne kampusach, z czego 5 – po jednym w każdym okręgu Big Apple. Głównym i najbardziej kosztowny kampus uczeń znajduje się na Manhattanie.

Instytut pragnie co roku ogromną liczbę studentów, a nie wszyscy są gotowi, aby przejść do prywatnej uczelni. Ta uczelnia oferuje im bezpłatną edukację czteroletni na jednym ze swoich szkół. Ten słynny uniwersytet Amerykanie nazywają „Harvard proletariatu”. University of New York często płatne, więc miasta liceum – wielką szansą dla budżetu edukacji.

New York University

Słynny prywatny uniwersytet badawczy Ameryki – to marzenie wielu. Być może żadne inne metropolia instytucja może pochwalić się taką obfitość sławnych absolwentów i nauczycieli. Nobliści i nagrody „Oscar”, „Grammy”, „Tony”, „Emmy” uczono i studiował tutaj. Uczelnia posiada ogromny i legendarny Library Bobst. Niesamowite w kolekcji wielkości literatury naukowej ma prawie 5 milionów książek.

Życie studenckie na Uniwersytecie jest bardzo ciekawy i aktywny. Studenci sami produkować gazety, w tym humorystycznych i literackich czasopism, dzienników informacyjnych.

Rockefeller University

Niezwykle popularne w ostatnich latach stał się University of New York. Lista wszystkich godnych uczelni jest prawie niemożliwe do wykonania, istnieją również liczne uczelnie, szkoły średnie. Rockefeller używa uniwersytet nie jest bardzo popularny wśród studentów, a jeszcze bardziej obce, ale wciąż zasługuje na miejsce w górnej liście. Wyższa uczelnia powstała słynny filantrop i bogaty John D. Rockefeller, który wierzył, że wiedza to dla dobra ludzkości.

Głównym profilem instytucji są badania medyczne. Nie dokonano najważniejszego odkrycia w dziedzinie chemii i biologii, naukowcy zidentyfikowali i udowodnione, że wirusy powodują raka, opracowali metod leczenia dla osób uzależnionych od narkotyków, odkryto grupy krwi. Około 25 nagrody Nobla zostały uzyskane dla badań przeprowadzonych w tej uczelni.

Berkeley College

Berkeley College – marzenie dla tych, którzy zdecydowali się połączyć swoje życie z biznesu i działalności gospodarczej. Absolutnie każdy z jej programu ma na celu efektywnego nauczania i praktycznego zastosowania wiedzy studenta. Wiedza może być uzyskane z jednego z następujących specjalności: Psychologia, zarządzania, zarządzania zdarzeniami, biznesu i zarządzania, medycyny, dramat, prawa, nauk humanistycznych, itd. Edukacja o dopuszczenie do studia licencjackie trwa 4 lata, co roku 3 kwartały student dowiaduje się, a jedna czwarta spoczywa. , Jeśli chcesz przejść z wyższego wykształcenia, bez wypoczynku, można wybrać maksymalnie 3 lat.

Wskazówki przy ubieganiu się o Bachelor ogromnej ilości, w tym karnej, zarządzanie zasobami ludzkimi, komunikacją marketingową, międzynarodowy biznes, biznes, projektowanie wnętrz, marketingu i zarządzania w świecie mody w dziedzinie usług zdrowotnych. Programy na magisterskie i studia doktoranckie w Berklee College tam.

lista

Jak w każdym innym mieście w metropolii ma swój własny ranking lokalnych uniwersytetach w Nowym Jorku. Lista obejmuje następujące instytucje szkolnictwa wyższego, które zostały szczegółowo opisane w tym artykule:

  • Columbia lub Columbia University.
  • City University.
  • New York University.
  • Wyższa uczelnia Stony Brook.
  • Rockefeller University.

wyniki

Uzyskać dobre wykształcenie jest szczególnie ważne w dzisiejszym społeczeństwie jako dyplom wyższego wykształcenia odgrywa dużą rolę dla pracodawców. NYU jest bardzo nowoczesny i silny, nie wszyscy będą mogli uczyć się od nagrody Nobla. Dobre wykształcenie za granicą – wielka inwestycja.