817 Shares 1113 views

Co powinien zawierać scenariusz wigilii?

Scenariusz nowego roku poranku często jest to rodzaj baśni, w której, oprócz Mikołaja, obejmujące różne postacie bajkowe. prezentacja działki zależy od wieku dzieci. Po tym wszystkim, zwykle biorą czynny udział w przygotowaniu i w prowadzeniu obchodów Nowego Roku. Mogą przedstawiać dowolny znak, ale może po prostu wziąć udział w tańcu jazdy.


Scenariusz nowego roku poranku w przedszkolu powinny koncentrować się na tym, że wszystkie dzieci w tym wieku nadal wierzą w bajki. Dlatego biorąc udział w formułowaniu znaków może wydawać się dla nich prawdziwymi bohaterami. Należy zauważyć, że grimiruyas złoczyńców. Nie jest konieczne, aby zrobić zbyt ogromnych czarnych charakterów, tak aby nie straszyć dzieci. W przeciwnym razie, zamiast wesołego wypoczynku masz morze łez dzieci. Santa Claus, każde dziecko będzie musiało nauczyć się wiersza na temat Nowy Rok i trochę słodyczy. Jeśli nie chcesz poinformować wszystkich dzieci tak samo, przygotować dla każdego oddzielnego wiersza, a następnie urlop będzie naprawdę wyjątkowy. Uczyć dzieci z góry nowych tańców i pieśni – tak urządzić uroczystość. Rodzice są zapraszani do udziału. Umów się na konkurencji między nimi. Zobaczysz, jak to ożywia świąteczną atmosferę i jak prawdziwie szczęśliwy dzieci. Przygotować mnóstwo drobnych upominków dla zwycięzców poszczególnych konkursów. Niech dzieci na sanki provezut piłki wokół choinki. Kto jest szybciej i bez błędów zrobi – dostać jodełkę plastikową zabawkę.

Scenariusz stroną Boże Narodzenie w szkole powinny zapewnić pauzę do tańca, podczas którego powinna zawierać najpopularniejszy w tej muzyce grupy wiekowej. Musisz być przygotowany na to, że studenci tylko do pewnego wieku chętnie prowadzić tańce, a zatem powinien dostarczyć alternatywy dla nich. Konkursy powinny być również przeprowadzone odpowiednie do wieku dzieci uczestniczących. Lepiej jest, jeśli masz pre-pogodzić z dyrektorami procedury i samej idei wypoczynku, podczas przeprowadzania drzewo całej szkole jest planowana.

Scenariusz Christmas party ma zazwyczaj scenę, w której niektórzy źli porwać dowolny symbol Nowego Roku, w tym obecnego Dziadek Mróz i jego wnuczka, światła z choinki lub torbie prezent. Dzieci poprzez zajęcie się różne zadania zawiłe będzie musiał znaleźć skradziony i re-złe znaki. Staraj się trzymać się tej strategii podczas pisania planu wstępnie uroczystości.

Nie zapominajmy, że jest to scenariusz stroną Boże Narodzenie, ale ponieważ Pozwól brzmiące utwory na ten temat. Zaplanuj swoją konkurencję tak: kto szybko zebrać śnieżkami. Do ich produkcji, można użyć dowolnego białego papieru. Są doskonałymi serwetki. Liczba ofert powinna być ściśle związana z liczbą dzieci w grupie lub klasie. Każde dziecko powinno wziąć udział w co najmniej jednym przypadku. Jest to możliwe w celu zapewnienia konkurencji świątecznych strojach oddzielnie między chłopców i dziewcząt.

Scenariusz Christmas party powinno również zawierać taki ważny punkt, ponieważ dystrybucji prezenty. Byłoby dobrze, aby przygotować specjalną torbę, która pojawi się w odpowiednim czasie, a głównym bohaterem święta uroczyście wręczył każdemu dziecku pudełko czekoladek lub opakowaniu. Jeśli wiele dzieci i prezenty ciężki – przygotować sanie. Niech Mikołaj są identyczne wyjąć je na parkiecie. W tym dniu, każde dziecko musi wierzyć w bajki, a my dorośli przyczyniły się do tego!