219 Shares 5863 views

Miasto regionu Orenburg: Novotroitsk, Buzuluk, Orsk, jasne. Krótki opis, zdjęcia

Miasto regionu Orenburg są jednymi z najczęściej odwiedzanych regionów turystycznych Federacji Rosyjskiej. Warto zauważyć blask krajobrazów, atrakcji turystycznych i ich arystokratycznej symboliki. Ludzie żyją tu bardzo gościnni i pomocni, zawsze chętny do pomocy lub pełnić rolę przewodnika. Nie bój się z nimi skontaktować za pomoc. Region Miasto Orenburg nie są do siebie podobne, są różne budynki, historia i stosunek do państwa. Wśród nich szczególnie zapamiętania osady, które są opisane poniżej.


Novotroitsk

Miasto Novotroitsk jest w Rosji, położone w regionie Orenburg. Miasto zbudowane jest na brzegach rzeki Ural. Jest domem dla prawie dziewięćdziesiąt tysięcy ludzi. Miasto zostało założone w 1920 roku ukraińskich osadników chłopskich. W latach trzydziestych zaczęły produkować brązowy rudy żelaza. Od tego czasu miasto zaczęło aktywnie rozwijać Metalurgii Żelaza. Od 1955 roku pracuje Novotroitsk Zakłady Metalurgiczne „Ural Steel”.

Buzuluk

Miasto Buzuluk Orenburg województwo – wypełniana przez rosyjskich miejscowościach o liczbie mieszkańców ponad osiemdziesięciu pięciu tysięcy. W pobliżu miasta przepływa kilka rzek, największa – to Samara i jej dopływu Buzułuku, na którego cześć nazwano i samo miasto. Jego historia rozpoczęła się z kartami na rzece Samara twierdzy Buzulutskov w 1736 roku. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku rozwój pól naftowych rozpoczęła się w tych miejscach. Od tamtej pory miasto jest aktywnie rozwijany do dziś.

Orsk

Orsk – największe miasto w Orenburg regionu w Rosji, drugie pod względem liczby ludności (około 230 tysięcy osób). Przez nią przepływa rzekę Ural. Nie daleko od Orsk jest kolejnym miastem – Novotroitsk. Oni są bardzo blisko siebie, aw rzeczywistości mają wspólną granicę. Region Orenburg ściśle powiązane miasta.

Orsk została założona jako twierdza nad brzegiem rzeki Ural w 1735 roku. Teraz Orsk – duże miasto przemysłowe. Nie opracowano metalurgię nieżelaznych, budowy maszyn i górniczego. Miasto ma College oleju, College of Medicine i niektórych innych instytucji kształcenia zawodowego, jak również oddziały niektórych uniwersytetach.

jasny

Rosyjska wioska, z populacją około piętnastu tysięcy ludzi – miasto jasne. Region Orenburg "dostał" go w 1961 roku. Powodem założenia miasta było odkrycie w rejonie złóż azbestu, a także budowa wydobywczego i przetwórczego przedsiębiorstwie. Obok Wyczyść gromadzący kosmodrom. Fauna i flora obszaru jest bezcenne.

Dane z miasta regionu Orenburg jest odwiedzana przez gości. biur podróży organizuje wycieczki do tych miejsc. Ci, którzy przychodzą tu co najmniej raz, wróci ponownie.