728 Shares 4788 views

Jaka była nazwa wcześniej, a który pochodzi Wołgi

W Europie, Wołga to największa rzeka, ale w Rosji jest największym stoi dopiero na piątym miejscu. W regionie Twerze na Wałdaj tam wieś Volgoverkhovye. Obok niego znajduje się kaplica – to jest miejsce, z którego pochodzi Wołgi.

Nawet przed naszą erą żył w czasie Egipcjanie, Grecy i Słowianie nazwali go Ra, ucieleśnienie boga słońca, a także miejsca, w których występuje, – narodem świętym Irij (Raj).

W średniowieczu jako miejsce, gdzie pochodzi Wołgi, z siedzibą w Rosji, otrzymała nazwę rosyjskiego, co oznacza „podmokłych” lub „płynący strumień”. Ale mieszka za Turków dał mu nazwę „ITIL”, czyli „nieskończony”, „rzeka” rzekach.

To pokonuje całą drogę do 3530 km. A jeśli początek Wołgi – maleńka bagnisty potok, a pierwszym mostem długości ją o zaledwie 3 metrów, a następnie po 10 km płynie do jeziora Sterzh raz pierwszy od jeziora Upper Volga, które zostały przekształcone w jednym zbiorniku. Mający łańcuch dawnych jezior, rzeki jest przepełniona, a do Tweru płynący w oryginalnym kanale. Tuż poniżej tamy zaczyna kolejny, jest często określane jako Morza Moskwie. Jednak, aby Wołgograd rzeki znajduje się kilka jezior przez człowieka, a dopiero na Kaspijskiego nizinnych Volga nabywa swoją naturalną długość kursu wynosi 500 km. A przed upadkiem do morza Kaspijskiego tworzy wiele ramion tworzących dużą delta (około 19.000 kilometrów kwadratowych).

Dziś Volga wyróżnia okazały, zmierzony prąd, w innych miejscach trudno zauważyć. Choć wcześniej, kiedy nie było żadnych zapór i zbiorników, jak ona była bardziej stroma, z wyrw. Wspomnienie to było tylko w nazwach nadmorskich miast i wsi, ale w starej tradycji. Ale w dolnych partiach zbiorników oraz w miejscach, może to być niebezpieczne, w przeciwieństwie do miejsc, w których wywodzi.

Wołga ma ponad dwieście dopływów, które same są pełne płynącej rzeki i duże. Na przykład, przepływ Kamy – największy, jest jeszcze w pełni płynny i wydłużyć jego „matka”. Całkowita pula Wołgi ma ponad 150 tysięcy mniej dużych rzek (którego długość wynosi ponad 10 km)

Jeśli wierzyć przewodniki, Wołga, można dotrzeć do niemal każdego zakątka świata. I będąc w pobliżu kaplicy, gdzie pochodzi Wołgi, to nie mówi.

Z absolutną dokładnością, możemy tylko powiedzieć, że naprawdę udać się na rejs z Moskwy do Niżnego Nowogrodu, Sankt Petersburgu i Astrachania. Kapitał może być osiągnięta przez Kanał Moskwie. W Morza Azowskiego i Morza Czarnego zabierze Cię poprzez kanał Wołga-Don. I sposób Wołga-Bałtyk zabierze cię do Bałtyku, podczas gdy Biały Morza Bałtyckiego i Północnej Dźwiny sposób dostarczania Morzu Białym.

Poza faktem, że rzeka może sprawić, rejsy, Wołga jest głównym źródłem zasobów rybnych. Nie żyje około 70 gatunków, z których większość jest wędkarstwo. Ten śledź i jesiotr, płoć, sterlet i jesiotr, szczupak i leszcz z. Nic dziwnego, że mają tendencję do rybaków ze wszystkich miejscach naszego rozległego kraju i za granicą też.

A jeśli zdecydujesz się na wycieczkę, a potem zacznij z miejsc, w których wywodzi Wołgą, gdzie ma jedynie niewielki strumień, który jest kilkaset kilometrów, aby stać się wielki rosyjski rzeka, jest uderzające w jego piękno i majestat.