379 Shares 3483 views

Najlepszy snajper broń

Konkurs na stworzenie nowego półautomatycznej broni snajperskich dla wojska został ogłoszony na początku 1958 roku. Zwycięstwo w tej konkurencji wygrał grupę z głową nazwie Dragunov. broni snajper, które zostały opracowane przez ekspertów, wszedł do służby w ciągu pięciu lat. Specjalnie dla karabinów opracowała unikalny kasetę z rdzeniem stalowym. Ale mimo to, broń może strzelać i inna amunicja, nomenklatura, która jest 7,62h54.


Warto również zauważyć, że rola przypisana do SVD Dragunov w wojsku, to w przeciwieństwie do zwykłych zadań snajpera w zrozumieniu obcych wojsk. Rosyjski karabin wojskowy jest używany jako broń snajperów i środek do zwiększenia strzelnicy, która przekracza pojemność standardowej maszynie. Takie użycie sugeruje, że nie ma żadnych specjalnych broń tej klasy w armii rosyjskiej. Ale sytuacja może się diametralnie zmienić broń snajperski SV-98, stosując ten sam wskaźnik.

W oparciu karabin wytwarzane Dragunov uwolniono Takie zmodyfikowane maszynowy, jak karabin SVD-C, którego cechami charakterystycznymi są skrócone korpus i składane poprzecznie kolbę. Popularne modyfikacje mogą być traktowane jako takich karabinów jak „Miś” i „Tiger”. Kopie karabinu wprowadzony do masowej produkcji i za granicą. Czasami są takie narzędzia, które dokładnie naśladują karabin snajperski Dragunov.

Rosyjski snajper broń wykonana pod kierunkiem Dragunov, rodzaj półautomatycznej broni z krótkim wjazdu, nie sztywny sposób do ramy przesuwnej, tłoka gazowego. Dokonano tego w celu zmniejszenia masy elementów ruchomych automatyzacji. Regulator gazu karabin działa z dwiema pozycjami. Blokowanie lufę obracając śrubę odbywa, w którym znajdują się trzy występy. Struktura odbiornik korobkofrezernaya wykonana jest ze stali. Powodować konieczności oddzielnej podstawy jest regulowana. Sprzęt dla wzroku nie mogą być usunięte i są prezentowane w postaci muchy. Filar, który znajduje się w przedniej części pokrywy konstrukcji odbiornika można regulować.

Snajper broń jest wyposażony w specjalny uchwyt dla urządzenia optycznego, który jest ustawiony na afront pole po lewej stronie. Ponadto główny cel optyczny jest wyposażony w bespodsvetochnym noc wzroku. Wcześniej snajper karabin miał przedramienia i Butt ramki, która została wykonana z drewna. Na nowoczesnych pistoletów jelec wykonane są z tworzywa sztucznego. butt ramy w tej sytuacji może być z tworzywa sztucznego lub drewna. Składany karabin SVD-C jest wyposażony w oddzielny uchwyt z tworzywa sztucznego, a spoiny wykonane z metalu.

Rekrutacja Dragunov snajper broń karabin wyposażony w specjalny pasek, który ułatwia bilansowej karabinów. Funkcja jest obecność specjalnej SVD fali na lufie, które jest zamontowane bagnetowe. Wszechstronny broń uznaje ważność jednego z najlepszych i najbardziej skutecznych karabiny snajperskie, nie tylko w Rosji, ale również na świecie.