97 Shares 5198 views

Skład z owoców i warzyw z rąk: instrukcje krok po kroku ze zdjęciami

Warzywa i owoce mogą być wykorzystywane nie tylko jako pokarm. Jest to doskonały materiał dla różnych projektów rzemieślniczych. Dowolna kompozycja owoców i warzyw, wykonany własnymi rękami, będzie mógł ozdobić swój świątecznym stole lub dywersyfikacji codziennych posiłków. Jednak niektóre artefakty będą w mocy, aby nawet dziecko w wieku przedszkolnym. A owoce i warzywa mogą być używane do rysowania martwe natury.

Żyrafa z marchwi i ziemniaków: instrukcje ze zdjęciami

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości z oryginalnym wzorem potraw, tym bardziej udany sposób niż skład owoców i warzyw, nie znajdziesz. Jednym z najbardziej łatwe w produkcji jest żyrafa ziemniaki i marchew. Tak, jak organizm zwierzęcia wykona duży ziemniak, head – mały ziemniaczaną i szyi idealny długa i gładka z marchwi, z których trzeba będzie odciąć końcówkę. Te trzy elementy są potrzebne do mocowania ze sobą za pomocą wykałaczki. Uszy mogą być wykonane z nasion lub małych liściach i oczami – z jagodami.

Ale jaką żyrafa bez nóg i ogona? Dla kończyny mogą być cięte cylindry ziemniaka lub marchewki i trzymać je do ciała po prostu użyć wykałaczki lub gałęzie drzewa. Ogon mogą być wykonane z dowolnego zieleni. Oczywiście, jeść to żyrafa nie będzie możliwe, ale będzie to ozdobić każdą potrawę. A jeśli wykorzystane do jego produkcji gotowanych warzyw, może stać się przekąską. Ta żyrafa może zawierać dowolną kompozycję owoców i warzyw.

Mężczyźni z jabłkami

Wszystkie gospodynie uwielbiają doprowadzić do warzyw stole, ale nie wszystkie z nich przyjść do głowy, że można to zrobić pierwotnie. Na przykład, złożyć jabłek, jak u ludzi. Tym bardziej, że ich produkcja nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy i umiejętności. Łatwość wykonania może się pochwalić nie każda kompozycja owoców i warzyw, wykonany własnymi rękami. W przypadku ludzi wynik będzie bardzo interesujące.

Więc trzeba będzie jabłka o różnych rozmiarach, kilka nasion jabłek, wykałaczki i ostrym nożem. Po pierwsze, trzeba wziąć dwa owoce o różnych średnicach, trzymać je razem z wykałaczką i ustawić tak, że im większa była podstawą. Te dwa jabłka i stać się ciałem przyszłego człowieka. Następnie trzeba będzie jeszcze jeden owoc, który należy wyciąć 4 elementów: dwa z nich są nogi i dwie ręce -. Załączyć następujące elementy jak wykałaczki do odpowiednich miejscach ciała. Z nasion trzeba zrobić oczy i nos i usta cięcie nożem bezpośrednio na jabłka. I można to zrobić, na przykład, z pomidorami i zapiąć „twarzą”. Kapelusz mały człowiek będzie służyć pół jabłko przymocowany do głowy samej wykałaczką.

pingwiny bakłażan

Nie tylko dorośli, ale dzieci mogą korzystać z warzyw, aby różne rzemiosła. Oczywiście, nie każdy skład owoców i warzyw dla dzieci dostępna, ponieważ niektóre elementy są dość trudne. Jednakże takie rzemiosła jak pingwiny bakłażan, nie ma zastosowania – cieszą się będą zaangażowani w produkcji tego rysunku.

Ważne jest, że bakłażany były razem z kręgosłupem. Warzywa należy obrócić tak, aby kręgosłup był wygięty do przodu – to wylewka pingwina. Z przodu na rysunku należy obierać i cięcia strony skrzydła. Jak oko może stosować żadnych jagody, przywiązując je wykałaczką. Pingwiny były bardziej stabilne, to jest konieczne, aby odciąć część dolną roślinnego, uzyskując płaską powierzchnię. Interesujące jest to, że pomimo swojej prostoty produkować bakłażan pingwiny nie mniej oryginalny wygląd, niż jakikolwiek inny skład owoców i warzyw. Zdjęcia z tych figur można zobaczyć poniżej.

Cheburashka i Gena

Kto jako dziecko nie lubi kreskówkę o Gena i Cheburashka? Więc dlaczego nie myśleć o tych znaków ponownie i udekorować swój stół? Tym bardziej, że ich produkcja zajmuje znacznie mniej czasu niż na przykład składu rzeźbienia owoców i warzyw. Własnymi rękami tworzyć Cheburashka, trzeba będzie wyciąć ziemniaki w plasterki (jeśli masz zamiar jeść figurę, to najpierw trzeba gotować warzywa) o różnych średnicach – ważne jest, że nie są one zbyt cienkie. Szczegóły powinny być: ciało, głowa, ramiona, nogi, uszy. Ciało będzie krążyć największa średnica głowicy – trochę mniej, za pióra i uszy trzeba cztery małe koła, a nogi to lepiej, aby połówki ziemniaków – wtedy postać będzie bardziej stabilny. twarz Cheburashka może być wykonane przy pomocy czarnego pieprzu.

Teraz, Gena! Na korpusie charakterze będą musiały zakrzywioną ogórka. Głowa i ogon będzie służyć pół ogórka, pokroić wzdłuż. Na części warzyw, który jest szefem, trzeba wyciągnąć zęby, za pomocą ostrego noża. Z trzeciej ogórka jest konieczne, aby nogi. Wszystkie figurki są spięte za pomocą wykałaczki. Oczy wykonane z żadnych jagody.

To, jak łatwo może być wykonany z mieszanki owoców i warzyw z rąk. Fotografia jest ważne, aby nie zapomnij zrobić natychmiast po zakończeniu figur, takich jak piękno musi być przechowywany w pamięci do chodzenia w postaci cyfrowej.

Owocowe i warzywne bukiety

Jest to kolejna ciekawa kompozycja z owoców i warzyw. Z ich rąk, można zrobić prawdziwe arcydzieło, które mogą być używane nie tylko w projektowaniu świąteczny stół, ale także zaprezentować komuś w prezencie. Generalnie owoce są wykorzystywane do bukietów, choć niektóre elementy są konieczne i warzywa, takie jak dynia, marchew i tak dalej. Ponadto, do produkcji bukiet trzeba drewnianą kebab kij, nóż, łyżka do lodów, foremki, nożyczki i zdolności do tworzenia bukiet którego dolny być pokryte pianą lub słony badania, aby móc naprawić warzyw, owoców i kwiatów.

Z krojone plastry ananasa kwiatów ciętych może mieć dowolny kształt i wykorzystywane jako połowie drogi kawałek miąższu dyni, wyciąć używając okrągłą łyżką do lodów. Zarówno kwiat elementu musi być przymocowana do kija grilla i umieścić w pojemniku. Truskawki i winogrona mogą po prostu posiekać na szpikulce i umieść w tym samym wazonie. Jeśli popełnisz truskawki na kilka nacięć, można uzyskać zupełnie różne kształty kwiatów. Dekorowanie może być takie świeże, żywe rośliny – wtedy okaże się wspaniałe bukiety kwiatów, owoców i warzyw.

Rzeźba: Historia i funkcje

W ostatnich latach coraz więcej profesjonalnych kucharzy i zwykłych gospodyń domowych zainteresowanych rzeźba, ponieważ najpierw trzeba rywalizować wśród własnego gatunku, a drugi po prostu chcą zaskoczyć rodzinę lub gości. Chodzi o to rzeźba na owoce i warzywa, które powstały w Azji Południowo-Wschodniej, a dzisiaj jest to tradycja narodowa w krajach wschodnich. Wynika to z faktu, że na Wschodzie, zużywają dużo pokarmów roślinnych, i to świetny sposób, aby zróżnicować dietę rozpoczął rzeźba go. Skład owoców i warzyw wykonanych w tej technologii, dziś zachwycają swoją świetność, ponieważ zmieniły się formy sztuki.

Aby nauczyć się tej umiejętności, trzeba będzie ostrych noży o różnych rozmiarach (idealnie byłoby, aby kupić specjalny zestaw do rzeźbienia), ogromną ilość cierpliwości, i, oczywiście, materiały, które są głównie kapusta chińska są idealne, jabłka, marchew, papryka, dynia, arbuz, buraki i tak dalej. Wtedy cała rzecz dla kreatora fantasy. Pierwsze prace prawdopodobnie nie będzie tak piękny, jak chcielibyśmy, ale z biegiem czasu pod wpływem siły będzie, i taka kompozycja owoców i warzyw, które znajduje się pod zdjęciem. Najważniejsze – nie poddawaj się!

Nadal: pierwsze kroki

Większą rolę dla artystów grających skład owoców i warzyw. Narysuj przez to może być prawdziwy majstersztyk. Ponadto, życie nadal jest najlepszym środkiem do nauczania muzyki, dostępne zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych fanów rysować. Dzięki tej technice, człowiek uczy się patrzeć na nich oczami artysty, czyli pod względem kształtów, kolorów, kontur, tekstury, proporcji i koloru.

Aby rozpocząć tworzenie nieruchomego życia konieczne jest przeprowadzenie układ i budowę obiektów. Artysta musi stanąć w takim miejscu, że, biorąc pod uwagę skład, było wrażenie, że obiekt stoi na drugim, albo zasłania go. Nadal powinny być 2-3 metrów od pana. Budowa postać musi wykonać solidną ołówek. Najpierw trzeba narysować kształty geometryczne, które są niczym przedmiotów martwej natury, a później dodać szczegóły. Następnym krokiem jest poznanie cieniowania i tworzenia objętości w obiektach, które w większości przypadków są owoce, warzywa i różne statki.

Możliwe błędy podczas tworzenia martwa

Gdy wszystkie dane zostaną opracowane, należy upewnić się, że kompozycja jest prawidłowo wykonana z owoców i warzyw. Nadal może mieć wiele błędów. Wśród nich przedmioty symetryczne konstrukcyjne bez linie osiowe „Isolation” przedmiotu składu i proporcji naruszeniem elementów ze sobą.

A teraz w porządku! Środkowe pomóc zbudować symetryczne części, w przeciwnym razie istnieje wiele nieścisłości. W „izolacja” odnosi się do faktu, że przy rozważaniu życia nadal wrażenie, że niektóre elementy są oddzielone od innych. W odniesieniu do relacji, a następnie w celu uniknięcia błędów w czasie ważne jest, aby porównać elementy z naturą i ze sobą nawzajem.

Baba Jaga z owoców i warzyw

Kolejna postać ukochanego przez wszystkie dzieci Tales – Baba Jaga. Okazuje się, że to może być również wykonane z owoców rośliny. Co więcej, ten siekać może być wspólny wysiłek dorosłych i dziecka, wynik będzie wielki układ z owoców i warzyw.

Tak, to zajmie 3 ziemniaki, jabłka, banana, wykałaczek, zapałek i nóż do wytwarzania Baba Jaga. Od dużych ziemniaków z nożem do cięcia Stupa – należy odciąć górne i dolne i ziemniaki z jednej strony, aby wgłębienie, w które będzie można umieścić Baba Jaga. wymagane do produkcji ziemniaka mniejszy tułowia postać, ale jako strony, można użyć taśmy, pokroić je jeszcze jeden korzeń. Nos jest również wycięte z ziemniakami. Obok wykałaczki ciała dołączone ręce. Ponieważ głowica wykorzystywane być jabłkowy, dlatego ważne jest to, że jest mniejszy niż z ziemniaka, który jest ciałem. Dla jabłko nos jest stały, a gdy oczy trzeba użyć mecze, przebite głowach owoce przodu. Następnie uszczelnić z obu stron Baba Jaga i umieścić go w moździerzu. Banana skórki mogą być wykorzystywane jako włosy na charakter. Taka kompozycja owoców i warzyw w Kuban często dekorować stoły dzieci podczas różnych świąt.

opłata banan

Jest to kolejna interesująca i dość prosty w produkcji Hack. Na to należy wziąć dwa banany, jeden duży, drugi małe. Duży bagażnik będzie mniejsza – głowa. Nogi pies będzie zostać nacięte w czterech miejscach i odgięte na zewnątrz skórki banana. Do głowy jest to niezbędne do podjęcia mniej owoców i pół, aby go oczyścić tak, że skórka jest podzielony na dwie równe części – będzie to uszy. W drugiej części pulpy bananowej powinien odejść i zrobić oczy z rodzynek. Następnie obie strony opłat niezbędnego uszczelnienia pomiędzy wykałaczką.

Taka kompozycja może być wspaniałą ozdobą na świątecznym stole dla dzieci, ponieważ większość z nich jest bardzo lubi tego owocu.