771 Shares 4378 views

Szybko Uwodzenie Kobiet

Istnieje wiele sposobów, aby szybko nauczyć się oszukać i uwodzić kobiety. Ważnym elementem tej technologii jest szybko uwodzenie propozycje spedycji i ukryte polecenia. Jest to nic innego jak jedna z tajemnic programowania aplikacji (NLP nejrolingvisticheskogo krótko). Po prostu, trzeba nałożyć swoje uczucia, które chcą to przetestowane, działając w ten sposób, jak gdyby pochodził z gdzieś z boku. Ich źródła mogą być kim i co chcesz: własne uczucia, hipotetyczną sytuację, przyjaciela, program telewizyjny lub czasopismo. Technika ta może być określany jako „manipulowanie rzeczywistością.”

Na najbardziej podstawowym poziomie, to tylko prosty przykład kształtowanie swojego zespołu. „Czy kiedykolwiek doświadczył takie wspaniałe uczucie, jak …?” – całe zdanie nie jest wymawiane ze znakiem zapytania, ale jako propozycja do dziewczyny poddają się sile tym magicznym znaczeniu tu i teraz. W tym wszystkim, jak mówisz, to musi być jakiś rodzaj prawdziwego realizmu. Jednocześnie nie wolno nam zapomnieć o odwrotnej stronie medalu: sztucznie stworzonej rzeczywistości i fikcyjne. Sztuką i Shuffle rzeczywistością a fikcją, dzięki czemu są nierozłączne.

Symulacja sytuacji w dużej mierze ze względu na notowania. To wszystko, co można powiedzieć chciałbym postępować z ust obcych lub ich podsłuchanych. Twoja uwaga jest zaproszony do szablonu opracowanego przez Ross Jeffries:
Mężczyźni są czasami bardzo niebezpieczne. Wciąż nie mogę uwierzyć, że był świadkiem niezapomniane sceny. Pewnego wieczoru, jeden facet przyszedł do dziewczyny siedzącej obok mnie w barze, i powiedział: „Policz się, będziemy się kochać, a ty jesteś z tego kayfuesh Dlaczego noc długi sen o cunnilingus, jeśli można zrobić to jest prawdziwe i proste. teraz. obiecuję, że nie zavedesh dzieckiem. " Jak mogę śmiał uczynić obcym kobieta jest Niemoralna propozycja?

Ale wersja historii budować randki online:
Wiesz, ja często pytają kobiety o których sposobem na zwiedzanie jest, ich zdaniem, najgorsze. Co sądzisz na ten temat? (Ona reaguje.) Tak, to dość nieprzyjemne. Słuchaj, powiem ci, co usłyszałem od jednej kobiety. Osobiście, nie mogę uwierzyć, powiedziała. Raz, gdy była w barze, że został poproszony przez jednego rodzaju, spojrzałem jej w oczy (wziąć ją za rękę i spojrzeć jej w oczy), i powiedział: „Wyobraź sobie przez chwilę, ponieważ jesteśmy zaangażowani w seksie oralnym, a ja wszystko z czego posadzić. Jesteśmy zarówno podekscytowany, a ty mówisz, że mnie pragniesz, i zaczniesz błagać, żebym cię tu i teraz ". Może to nicość nadzieję na wzajemność? Na przykład, nigdy bym nie pozwolił sobie na coś takiego.

Zrobiliście niczego nagannego? Po prostu poprosiłem ją, aby pomyśleć o tym, jak wielkie byłoby kochać się z tobą i że kochała go. Wszystko to pan powiedział, tak, że nawet nie myśleć istniał związek jej osobowości. To jest informacja, że nie pochodzą bezpośrednio od Ciebie.

Cytując źródła – doskonałe narzędzie, ponieważ oddziela cię od tematu rozmowy. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o bardzo nieśmiały lub pewni dziewczyny czują się bardzo niezręcznie w obecności mężczyzn. W rezultacie, w niedalekiej przyszłości będzie ona rozpocząć pozytywnie na wszystko, bez względu na to, co mówisz, i zacząć myśleć nie tylko o komunikowania się ze sobą, ale także o seksie, a to jest podstawowa zasada szybkiego uwodzenia i uwodzenia kobiet.

Cytowanie jest szczególnie przydatna, gdy nagle postanowił udać się do rozmowy o seksie, który jest w rzeczywistości, o której mowa w powyższych przykładach. Rozmowa o seksie jest integralną częścią uwodzenia, ale nosić większe ryzyko. Z Odniesienie ty jak ustanowić odpowiedni pomysł w głowach kobiet, podczas gdy pozostały odporne na każdej negatywnej manifestacji uczuć i reakcji (takich jak, na przykład, głośne uderzenie w twarz).

Z drugiej strony, cytat może stać się przeszkodą nie do pokonania, jeśli spędzać czas z dziewczynami, zaawansowany pod każdym względem i przygód.

Ten typ kobiecej naturze preferuje gdy bezpośrednio zająć swoje uczucia i mówić o swoich własnych doświadczeniach, zarówno z pasji iz jednorodzinnego chłód. W tym przypadku, jeśli pereuserdstvuesh cytatami, można utworzyć na pomysł jak biernego, nudne osoby, a to z kolei spowodowałoby odległość między wami, że w rzeczywistości, należy unikać w jakiejkolwiek komunikacji z obiektem uwodzenia. Jeśli kobieta ma bujną wyobraźnię, nie krępuj się, aby przygotować się do ataku i przejść do większości akcji.

Tępe wzory zapamiętywania nie przyniesie prawidłowe wyniki w zakresie umiejętności uwodzenia kobiet. Konieczne jest, aby wiedzieć, jak z nich korzystać właściwie, jak ustawić się w górę i powiedzieć im w czasie.

95 shares 3360 views
887 shares 8581 views