146 Shares 2519 views

Ditkovskite Agnes: biografia i życie osobiste aktorki

Agnes Ditkovskite jest jednym z najbardziej popularnych rosyjskich aktorek. Pomimo faktu, że jej kariera nie zaczęła tak dawno temu, że już udało się zagrać w kilku filmach kultowych. Wielu fanów zastanawia się, gdzie dorastał, studiował i pracował Agnes Ditkovskite. Biografia, życie osobiste i inne ciekawe informacje odzwierciedlenie w tym artykule. dużo o swojej ulubionej aktorki się nauczyć.


Ditkovskite Agnes: Biografia

Aspirującego aktorka urodziła się 11 maja 1988 roku w litewskim Wilnie. Dziewczyna była posłuszna i cicha, w szkole był dobrym uczniem. Co to jedyne kluby nigdy nie odwiedzili Ditkovskite Agnes. Rodzice włączono ją w tańcu, sztuce i dramatycznym studio. Chcieli córkę do pójścia w ich ślady. Mama Agnes – znana aktorka Tatiana Lyutaeva. Ojciec – litewski producent i profesjonalny muzyk. Jako dziewczynka dorastała wśród kreatywnych ludzi, jest przepojona szczerej miłości do kina, muzyki i teatru. Na Agnes ma młodszego brata, którego imię jest Dominic. On jest bardzo aktywny i przedwczesne chłopiec.

W 2004 roku Agnes z matką i bratem przeniósł się z Litwy do Rosji. Początkowo była bardzo zmartwiona. Po tym wszystkim, miała nie tylko zmiana scenerii, ale także przez krótki czas na naukę języka nieznane. Ona poradziła sobie ze wszystkimi trudnościami i wkrótce ukończył liceum.

W 2006 Ditkovskite może zrobić, aby VGIK. Jej szkolenie na Wydziale Aktorskim był krótkotrwały. Zaledwie sześć miesięcy później, opuściła uniwersytet. Ale historia nie zakończyła. Dziś nawet dzieci wiedzą, kim jest ta aktorka Agnes Ditkovskite. Biografia tej śmiałej litewskiej pięknem interesujące dla wszystkich, którzy obserwował jej filmów.

Kariera w filmie i telewizji

Pomimo braku dyplomu wyższej edukacji aktorskiej, Agnes udało się zbudować karierę w filmie i na rosyjskiej telewizji. zadebiutowała w filmie o nazwie „ciepła” w 2006 roku. Jedną z głównych ról (kobieta) Nastya znakomicie wykonanych Ditkovskite Agnes. Biografia młodej aktorki natychmiast przyciągnęły uwagę krytyków i kinomanów gwiazdy. Wiele zauważyć podobieństwo między Agnia i jej matką, aktorką Tatyana Lyutaeva.

W 2006 Ditkovskite udało się zagrać w trzech filmach:

  • „Śmierć pod Woli” (reżyser Siergiej Bystrytsky). Rola – Gerda Mikelenite.
  • Seria „Ivan Podushkin. Pan detektyw-1 ". Rola – Galina.
  • Dramat "Signs of Love". Rola – Lukrecja.

Prace działając była przerwa, która trwała 2 lata. Dopiero w 2008 roku Agnes znowu pojawił się na ekranie. Ona była oferowana główną rolę (Masza Petrushina) w filmie „Autumn Waltz”. To było śledzone przez rozstrzelanie w filmie „Góral”, „anielskie skrzydła” i „Ludzie czynu”. Movie – nie tylko trend, który opanował naszego dzisiejszego bohatera. Zagrała w teledyskach i reklamach. I Ditkovskite nagrany w duecie z popularną piosenkarką Roma Kenga. Widzowie docenili ich wspólny klip do piosenki „Airplanes”. Z najnowszej twórcze prace można wyróżnić rolę aktorka w filmie "The Game" (2010), "Borys Godunow" (2011), "Vii: Powrót" (2014).

życie osobiste

Męska część populacji interesów naszego kraju, spotyka lub żyć Ditkovskite Agnes. Biografia aktorki zostały już uznane przez nas. Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o swoim życiu osobistym.

Film „ciepła” była dla Agnes istotnych nie tylko w kategoriach kariery. To właśnie podczas kręcenia tego poznała z aktorem Alekseem Chadovym. W tym czasie miała 17 lat, a on 24. Zaczęli wicher romans. Wtedy kochankowie żyło w małżeństwie cywilnym przez prawie 3 lata. Przyjaciele i współpracownicy uprzejmie zazdrościł ich szczęście. Ale w 2009 roku para ogłosiła zerwanie stosunków. Inicjatorem tej decyzji była Agnes, która jest szalenie zazdrosny Lesha innych aktorek, z którymi zagrał w filmach. Powrót relacji Czadowa z naszej bohaterki nawet nie myśleć. Wkrótce okazało się, o jej romansie z piosenkarką Roma Kenga. Okazuje się, że za jej muzyk skomponował piosenkę „samolotów.” Wszystko wyglądało tak słodkie i romantyczne. Ale ich związek był krótkotrwały.

Nowa stara miłość

W 2010 roku prawie wszystkie media drukowane opublikował wiadomość, że Czadowa Ditkovskite i postanowił dać ich związek drugą szansę. Fani gwiazdy para nie mogła się nacieszyć tym obrotem spraw. Agnes i Alex zaczął żyć razem „od zera”, zapominając o przeszłości krzywd i błędów. 24 sierpnia 2012, one połączone małżeństwa prawną. Uroczystość odbyła się w jednej z luksusowych restauracji podmiejskich.

Aktorka jest obecnie zaangażowany?

Pomimo rosnącej popularności publiczności i popytu wśród reżyserów, Agnes postanowiła tymczasowo zawiesić działając aktywność. To nie stało, ponieważ przestała lubić zawodu. Tylko dziewczyna jest teraz bardzo różne obawy. Wkrótce będzie miała dziecko. Ditkovskite udało się dzielić swoją radość z fanami i przyjaciółmi. Życzymy zdrowia oczekującej matki i dziecka to!

Teraz już wiesz, gdzie się urodziła, studiował i pracował Ditkovskite Agnes. Biografia aktorki wskazuje, że został wykorzystany do osiągnięcia wszystko sama, a nie szukać pomocy sławnych rodziców.