191 Shares 2933 views

Piec ciastka w Aerogrill

Aerogrill – to nowoczesne urządzenie kuchenne, które pozwala gotować różne potrawy bez użycia tłuszczu i oleju. Na tych samych potraw są soczyste i pokryta apetyczną skorupy, oraz witaminy i minerały w żywności są dobrze zachowane. Zatem aerogrill – jest niezbędnym narzędziem dla tych, którzy chcą nawiązać zdrowej diety swoich rodzin.

Bardzo dobrze okazują Aerogrill potraw mięsnych, w tym tak popularne danie, jak hamburgery. Muszę powiedzieć, że hamburgery są bardziej przydatne w Aerogrill niż gotowane na patelni, ponieważ są one pieczone bez oleju. Ponadto, kucharz Aerogrill znacznie łatwiejsze, ponieważ właściciel nie musi stać na patelni, kontrolowania, tak że nic nie jest spalony. Co więcej, taki jak aerogrill wspaniałe urządzenie może jednocześnie gotować kotlety z przystawką, która będzie zaoszczędzić czas spędzony w kuchni.

Tak, jak gotować hamburgery Aerogrill? W rzeczywistości nie jest to nic wielkiego. Musimy przygotować funt mięsa (lepiej jeśli jest wieprzowina i wołowina), cebula, trzy kawałki kij z którego można odciąć skórkę, jedna czwarta szklanki mleka, jaj, soli i przypraw.

Weź mięso i gotować farsz z niego. Oczywiście, hamburgery mogą być gotowane w Aerogrill i jeden wołowiny, ale doświadczeni kucharze wiedzą, że najsmaczniejsze potrawy uzyskuje się, gdy przygotowanie mięsa mielonego użyć kilku rodzajów mięsa. Na przykład, dobry farsz jest otrzymywany poprzez wieprzowiny, indyka i polędwicę wołową.

Plastry bochenek namoczoną w mleku, a następnie wycisnąć i dodać do farszu, chleb, można po prostu mash dobrze, a może być włączany przez maszynkę do mięsa. wymaga również szlifować cebulę. Niektóre przegap go z mięsa przez maszynkę do mięsa, w inni wolą cebulę drobno pokroić lub ścieranie na tarce. Fani mogą dodać czosnku mielonego, mięsa mielonego.

Jaj starannie podzielić i oddzielić jaja, który jest dodawany do nadzienia. Białka przed dodaniem do pozostałych składników, warto bita do piany, a następnie kotlety uzyskuje się bardziej soczysty.

Ugniatać wołowina, nie zapominając dodać sól i inne przyprawy, które lubisz, i tworzą pasztecików z niego. Jednak, aby przygotować hamburgery w Aerogrill ewentualnie gotować farsz siebie. Jeśli nie masz czasu, można wziąć na zakup lub półprodukty mielone klopsiki, ale, oczywiście, produkty domowej roboty okaże się znacznie smaczniejsze.

Rozłożone na pieczenie ciasta arkusz może być, ale jeśli chcemy uzyskać najbardziej użyteczne danie, to dlaczego nie skorzystać z barów. Aby ułatwić czyszczenie, pokryto folią i grill w folię przygotowywania otworów, aby odsączyć tłuszcz w dół. Tylko wtedy nie zapomnij umieścić tacę na zużyty tłuszcz.

Jak już wspomniano, w Aerogrill paszteciki przygotowane bez dodatku tłuszczu, więc trzeba umieścić je na blasze ungreased lub folii. Piec placki w temperaturze 180-200 ° i średnią mocą wentylatora. Ciasteczka gotowe po około pół godziny, ale to zależy od produktu i moc urządzenia. Najlepiej jest wybrać najlepszą funkcję gotowania niezależnie, podczas korzystania z urządzenia. To zadanie nie jest trudne, o ile ściany aerogrill przejrzysty i dzięki nim można zobaczyć jak postępuje proces pieczenia.

Jeśli użytkownik ma tydzień żadnego czasu, radzimy gotować dalej na wyjściu półproduktów klopsiki domu i zamrozić je. Potem przyszedł do domu z pracy, jesteś bardzo prosto i szybko móc gotować obiad, ponieważ przed ułożeniem kotlety w aerogrill nawet nie muszą być rozmrożone.

Dość łatwe do gotowania i pyszne kotlety drobiowe w Aerogrill. Aby to zrobić, należy dwa jajka, wymieszać je z płatkami „Hercules” i majonezem (dwie łyżki zarówno produktu) i przypraw vzobem tej masy w mieszalniku. Następnie, powstała mieszanka „sosu” mięso kurczaka (600 g) i ślepy tym masowo pasztecików. Załóżmy upiec je na poziomie średnim w temperaturze 205 stopni około dwudziestu pięciu minut. Te paszteciki może być również przygotowany na przyszłość.