795 Shares 4340 views

Monsieur Cannibal – on skierowany przez Ruggero Deodato

Ruggero Deodato – światowej sławy włoski reżyser, producent, scenarzysta i producent telewizyjny. Najbardziej znanym projektem jest uważany Deodato nakręcony w mockumentary stylu filmu „Cannibal Holocaust” horror, i nadal jest słusznie uważany za jeden z najbardziej brutalnych filmów w historii kinematografii światowej.


Początek jego kariery twórczej

Ruggero Deodato, którego filmy są nadal przedmiotem zaciekłych sporów między filmowcami i strażników moralności, urodził się we Włoszech, Potenza. Po ukończeniu szkoły średniej, on przeniesione do Rzymu, gdzie doszło do pamiętnego spotkania młodego Ruggero i Lorenzo – syn wybitnego reżysera Roberto Rossellini.

Maestro rozpoczął karierę jako asystent reżysera jednego z czołowych europejskich twórców neorealizmu. Sam deodato przyznaje, współpracując z Roberto wywarł ogromny wpływ na jego pracę. Reżyser był w stanie przyjąć realistyczną wizję jego mentorem w świecie. W okresie od 1958 do 1967, Ruggero Deodato pracował z wieloma legendarnymi reżyserami: Amateur horroru atmosferyczny Dzhozefom Louži, twórca thrillerów policyjnych Riccardo Freda i profesjonalny w fantastycznej gatunku Antonio Margheriti.

Producent i reżyser

Od wczesnych lat 70. Ruggero działa w roli producenta, jest zaangażowany w produkcji programów telewizyjnych i Ser. Deodato debiut jako reżyser w pewnym stopniu można uznać za typowego włoskiego peplum „Ursusa, horror Kirgizji” (1964). Ten film – czysta fikcja, w których nazwy geograficzne są dość zabawne i nie odpowiadają rzeczywistości. Obraz zaczął strzelać Antonio Margheriti, ale po jego odejściu zakończyła proces filmowania Ruggiero. Pomimo widocznego, oczywistego gatunku, rolka folii jest dość wysoką jakość, i to jest bardzo ciekawy do oglądania, ponieważ główną rolę w filmie wykonuje osobowość Kult – Rag Park.

reżyser staje

Ruggero Deodato, filmografia, który obejmuje około 25 filmów, zaczęła twórczy sposób z tworzenia filmów przygodowych i komedii muzycznych, podobnie jak wielu jego kolegów. W okresie od 1964 do 1977 dyrektorem wyreżyserował film przygodowy „Gungans nagi Panther” komiks musical „Kobiety i Bersagliere” zachodnia „” W imię ojca «komedia» Zhenabel «i dramatyczny thriller» Fala pożądania ". Po wydaniu w tych filmach reżysera toczenia zdecydowanie włączane do pracy w gatunkach grozy i Jala.

Według wspomnień reżysera, szybko zdał sobie sprawę, że trudno było ustalić znak autora w jasnych gatunków. Według Deodato, komedie podczas procesu filmowania, podstawową rolą pozostaje mocno w tyle aktorów, komików, którzy jednoosobowo „kolejny show”. Dyrektor odgrywa drugorzędną rolę. Ruggero Deodato chciał podstawowa odpowiedzialność leżała na nim, a po gości na mistrza scenicznej.

Każdy wie, że Włochy to miejsce narodzin wielkiego reżysera Visconti, Antonioniego i Felliniego, ale jest również znany z genialnego horrormeykerami: Dario Argento, Lamberto i Mario Bava, Lucio Fulci. Każdy z nich ma swoje miejsce w kinie światowym. Ruggero Deodato jest umieszczony jako największy kinoobschestvennostyu Monsieur Cannibal. Ten pseudonim był dyrektorem francuskiego po walcowanych w 1977 roku jego pierwszy projekt „Cannibal Holocaust 3” i „Cannibal Holocaust” (1979).

Zwolennikiem obecny realizm w kinie

Kierowanie siebie licznik mówi, że nie ma związku z wyżej wymienionych reżyserów, był z „innym badaniu.” Od horrormeykery stworzył prawdziwe horrory i Ruggero Deodato uważa się za zwolennika większego realizmu w kinie. Rzeczywiście, jego projekty horroru dość wyrafinowane i szokujące.

Znany w Rosji jako „Cannibal Holocaust 3” – film jest naprawdę bezlitosny, nakręcony ciemne i niezwykle realistyczny. Według opowieści aroganckiego Megalopolis rezydent dostaje w katastrofie lotniczej na jednej z małych wysp Nowej Gwinei, samolot sprawia awaryjnego lądowania. Cztery przeżyli na pierwszej nocy rodowity ofiar krwiożerczych kanibali. Główny bohater stara się uciec z niewoli plemienia kanibali, ale jego niezależne istnienie w dżungli sprawia odpowiednią laikiem w prawdziwego zabójcy. Ruggero Deodato bardzo zgrabnie podsumowuje obserwator zawartej wypowiedziane przez jednego z pomniejszych bohaterów filmu: „Jeden staje się ogniwem łańcucha przeżycia”.

Najbardziej zakazane w świecie

Horror "Cannibal Holocaust" (1979) w reżyserii uwielbiony wszędzie. Walcowanie zostało zakazane w ponad 60 krajach, które automatycznie wznoszonych obecnie status zakazanego filmu na świecie. Scenariusz do filmu filmowego pisemnej Dzhanfranko Klerichi. Ruggiero strzelał projekt w mockumentary stylu. Film opowiada tragiczną historię, jaka miała miejsce z niewielką załogą w dziczy Amazonii. Szczególny urok obrazu daje matowy „prawdziwości” działki oraz charakterystyczny Deodato „dokument”. Kino jest uznawany za jeden z podstawowych przykładów dzieł filmowych gatunek „found footage”.

Po reżyser stworzył wiele filmów z gatunku horroru ( „House na skraju parku”, „Predators Atlantis”, „Counting Bodies”, „Phantom of Death”, i tak dalej. D.), lecz żaden z późniejszych prac nie szokować kinoobschestvennost jako „kannibalicheskaya Saga”.

Praca w telewizji

Od lat 90. Ruggero Deodato, których zdjęcia nie często pojawiała się na okładkach znanych publikacjach, kontynuował pracę w telewizji, filmowanie programy telewizyjne. Zdaniem dyrektora, od telewizji i kina jest wyjątkowo różne poziomy – w telewizji nie ma wiele dramat. Dlatego Ruggiero, zgadzając się przyjąć jedną lub inny film telewizyjny, który wymaga tylko zawodowi aktorzy wzięli w nim udział. W latach 90. jeden z kanałów transmisji radiowych i był popularny film TV „Ocean” w reżyserii Deodato. To zagrał utalentowany, Oscarem aktorów: M. Adorf, E. Borgnine, I. Pappas, M. Berenson, M. Boles. Strzelanina trwała około trzech miesięcy na Wyspach Kanaryjskich. Seria wyróżnia się od innych wielkich oryginalnej opowieści, genialny obsadą i świetną muzyką.