87 Shares 4998 views

Lancome «Genifique» powraca młodzieńczy skóry!

Wpis „Lancome Genifique«seria obejmuje całą gamę anti-aging, zjednoczeni przez ideę»aktywacją” młodzieży (Youth Activator). Metoda ta polega na tym, że linia pomocą pobudza metabolizm komórek, dzięki czemu są one zaczynają produkować białka i lipidy, charakterystyczny młodej skóry, to co to motto tej serii. Szereg eksperymentów przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych, jak wynika z co oznacza «Genifique» Lancome pokazał swoje prace: w ciągu sześciu godzin po zastosowaniu kremu lub serum na skórę istnieje poważne uaktualnienie poziomie komórkowym. Dla obserwatora, wszystkie te metamorfozy wyrażono w poprawie cery, uszczelnienia turgor zwiększyć miękkość i strukturę wykładziny skóry, w tym zmarszczek.


Narzędzia Lancome «Genifique» mają różne cele, ale w połączeniu pomysł i wykonanie: tekstury dosłownie rozpływa się na skórze szybko i łatwo się wchłania, nie mają kolor. Bez względu na zobrazowaniu wybrać, można łatwo łączyć z innymi środkami do twarzy do własnego uznania. Ponadto, nowe produkty wzmocnić efekt wszystkich innych kremów, peelingi, maski i serum, pozwalając im wnikać w głąb skóry. Oznacza «Genifique» dostosowany do potrzeb skóry konkretnej osoby, która umożliwia korzystanie z linii dla kobiet z wszystkich rodzajów skóry i wszystkich grup wiekowych – jak zapobiec zmiany w wyglądzie skóry i do poprawiania istniejących oznak starzenia.

Wszystko w linii Lancome Genifique «» istnieją trzy sposoby: Serum koncentrat na twarz krem i serum dla skóry wokół oczu. Serwatka jest wykorzystywana jako pierwszy krok opieki i jest stosowana po oczyszczeniu skóry, do kremu. Skoncentrowana formuła natychmiast daje dobry efekt, nie wysusza skóry, w lecie może być używany bez kremu lub balsamu ze światłem.

Krem do twarzy i serum do skóry wokół oczu pojawiły się trochę później niż koncentrować Lancome Genifique «». Opinie wahają się od absolutnego zachwytu do rozczarowania, ale należy pamiętać, że niektóre z możliwych skutków ubocznych stosowania kremu może być związane z indywidualnym reakcji ze składnikami kompozycji, jak i osobistych preferencji w zakresie zapachów lub tekstury. W tym przypadku, sam krem zapewnia namacalne nawilżenie. Jest idealny na zimę, ale także pomaga poprawić elastyczność skóry i wygląd.

Krem do skóry wokół oczu ma taką samą postać pipety pojedyncza dawka oznacza, że serum Lancome Genifique «». Został on zaprojektowany do łatwego i ekonomicznego stosowania płynnych środków, możliwe jest korzystanie z dozownika do bezpośredniej dystrybucji poprzez skórę. Producent obiecuje zmniejszyć zmęczenie oczu, worki, cienie, zmarszczki i plamy starcze w tygodniu codziennego użytku. Serum jest bardzo lekka konsystencja, która natychmiast wchłaniane bez lepkiej uczucia, a także umożliwia korzystanie z odżywczego kremu do skóry wokół oczu, jeśli niewystarczające wilgoć.

Maksymalny efekt można osiągnąć, łącząc wszystko «Genifique» oznacza linię, ale to niekoniecznie jest tak, że skóra jest znowu świeciły z młodości i świeżości. Wystarczy wybrać co czujesz najodpowiedniejsze i poczują przypływ sił i odnowy skóry.