435 Shares 2788 views

Jak wyłączyć „windose 8” na laptopie lub PC

Teraz można znaleźć sporo pytań z serii „Jak wyłączyć” windose 8 „ na laptopie / komputerze / tablecie.” Chodzi o to, że system operacyjny wykorzystuje nową metodę pracy, która dosłownie pozwala szybko i całkowicie „wyłączyć zasilanie.” Zobaczmy, jak to jest możliwe, aby zakończyć pracę z systemem.


Nowa praca, czy użytkownicy Torment

Ale dlaczego jest to kwestia związana z „windose 8”: „Jak wyłączyć system?” – stało się tak powszechne? Jak już wspomniano, deweloperzy zaczęli używać zupełnie nowy sposób działania, gdy system jest włączony. Miała pomóc szybki załadunek. Prawda, jak zwykle, i okazuje się, innowacja „lewej strony”. Fakt, że tak zwana hybryda ładowanie nie całkowicie wyłączyć zasilanie komputera. Dlatego dość często można znaleźć pytanie: „na laptopie lub komputerze” „Jak wyłączyć” windose 8 Przejdźmy do zbadania kwestii bardziej szczegółowo dzisiaj.

Wyłączanie drogę „starej fotografii”

Niewątpliwie istnieje kilka różnych sposobów realizacji dzisiaj pomysł. Gdy próbowali zablokować system operacyjny znany Państwu i okazało się, że wszystkie próby zawiodły, to nasuwa się pytanie, w jaki sposób wyłączyć „windose 8”. Na komputerze przenośnym lub można to zrobić i staromodny sposób. Co to jest?

Wystarczy odłączyć zasilanie od komputera. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk „off” nouta na chwilę i czekać, aż „maszyna” gaśnie. Wtedy możesz być zadowolony, że przyszedł „wyciąć” system ze wszystkimi jego „kwitnie”. Jednakże, jeśli użyłeś tej metody, radość będzie krótkotrwała – komputer jest bardzo łatwo psujących się. Zresztą laptopy dokładnie. Tak trudno jest pracować „windose 8”. Jak wyłączyć komputer z najmniejszą szkodą? Istnieje kilka sposobów. Zobaczmy, jaki rodzaj!

Elektryczność powiedzieć „Nie!”

Niewątpliwie stała naciśnięcie przycisku on / off komputera – nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdy trzeba walczyć z gibernizatsiey „windose 8”. Jest jeszcze inny ciekawy i sprawdzone metody. Tak więc, jeśli myślisz, jak wyłączyć „windose 8” na laptopie, na zawsze, że nie masz zainstalowanego akumulatora w nim, można po prostu wyciągnąć przewód z sieci. Innymi słowy, przerwanie dostaw energii elektrycznej do komputera.

Metoda ta jest stosowana na komputerach. Jednakże, istnieje specjalny przycisk skoczek, który może być używany, aby włączyć i wyłączyć zasilanie komputera. Ale to nie jest najlepszym rozwiązaniem. Technika żyć trochę dłużej niż przy użyciu przycisku wyłączania komputera. Jednak w końcu nadal rozpocząć „nie”. Tak jak wyłączyć komputer „windose 8”?

programy

Aż się może wydawać śmieszne, ale często jest to program firmami, aby pomóc w walce z pytaniem: „na laptopa” „Jak wyłączyć” windose 8 Jeśli wcześniej stosowany coś włączyć „Maszyna” w pewnym okresie czasu, to programowe jest w porządku. Wystarczy zainstalować „czas oczekiwania” przez 60 sekund – a minutę później komputer wyłączy się. Ale jakiego rodzaju „Prog” jest najlepiej użyć?

Jest "Off Timer" app. Nawet nazwa jest jasne, dlaczego jest to potrzebne na laptopie. Wystarczy go pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Po tym, wybrać czas wyłączenia, a następnie naciśnij przycisk „OK”. Teraz pozostaje czekać na koniec czasowy i będzie zadowolony, że udało ci się dowiedzieć się, jak wyłączyć „windose 8” na laptopie.

Jest też bardziej wyrafinowany program o nazwie AutoShutdown. W tej chwili jest ona dostępna tylko w języku angielskim. To oznacza więcej niż „Zaawansowane” wersji timera uśpienia. Tutaj można wyruszyć na planie lub w dni powszednie. Ponadto, istnieją nawet skróty klawiaturowe, które pomagają aktywować działanie programu, gdy jest to wygodne. Tuż odsłonić żądany czas i kliknij „OK”. Więc komputer po prostu wyłącza się i przechodzi w tryb gibernizatsii. Ale jest jeden ostatni sposób, który nie wymaga żadnej innej firmy lub dodatkowych programów dla ich pracy.

etykieta dziwnego

Teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, jak wyłączyć „windose 8” bez szkody dla programów i systemu operacyjnego. Przyjść z pomocą funkcji stosowanych w poprzednich wersjach „windose”, a najczęściej etykiecie.

Aby upewnić się, że można bezpiecznie wyłączyć komputer całkowicie z systemem operacyjnym „windose 8”, kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym pustym obszarze pulpitu i utworzyć tam skrót. Kiedy pytają, dlaczego chcesz go utworzyć, wpisz „shutdown / s / t (czas wolny w sekundach)”. Po tym, „obzovu” etykieta i umieścić go w dowolnym miejscu na pulpicie. To będzie Twój przycisk „off”. Podwójne kliknięcie odbędzie się w systemie operacyjnym. Ponadto, można zarejestrować funkcję „wyłączenie” z niezbędnych kryteriów w właściwościach każdej etykiecie. Jednak w celu uniknięcia nieporozumień, to najlepiej stworzyć oddzielne etykiety. Teraz już wiesz, jak wyłączyć „windose 8” na laptopie i komputerze.