433 Shares 8174 views

"Beeline": taryfy na tabletki. Wybierz najlepszą opcję

Dzisiaj komputer stacjonarny staje się coraz bardziej znany każdemu z nas. Nic dziwnego, że wiele zadań wykonywanych poprzednio przez smartfon (przeglądanie wideo, słuchanie muzyki, praca z różnymi aplikacjami, gry) zostało przeniesione na tablety. Przecież to wszystko z ich pomocą jest znacznie wygodniejsze. Ze względu na duży kolorowy ekran, każdy element wirtualnej grafiki wydaje się jeszcze bardziej realistyczny.


Dostęp online

Z biegiem czasu więcej rozrywki trafia do trybu online. Na przykład wygodniejsze jest oglądanie wideo bezpośrednio z usługi hostingowej wideo, bez dodatkowego zapisywania na urządzeniu. To samo dotyczy gier online, z którymi rywalizujemy z prawdziwymi graczami, a nie z komputerem. A potem – jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że możemy od razu znaleźć interesujące informacje z pomocą tej samej firmy Google. Możesz to zrobić, jak rozumiesz, używając smartfona lub tabletu podłączonych do sieci.

Operatorzy telefonii komórkowej zwracają dużą uwagę na taryfy mające na celu mobilny dostęp online, opracowując taryfy internetowe dla tabletu. Dlatego w tym artykule rozważymy, które z nich są najbardziej dochodowe. Porozmawiamy o możliwościach oferowanych nam przez lidera rosyjskiego rynku telekomunikacyjnego – firmę Beeline. Informacje, które pomogą nam ustalić najlepszy pakiet usług, zabierzemy ze strony oficjalnej, a także z zasobów, na których można znaleźć opinie innych abonentów. Wyniki naszej analizy można przeczytać dalej na tej samej stronie.

Wprowadzenie

Nie jest tajemnicą, że każdy operator komórkowy troszczy się o obecność w swoim portfelu dużej liczby planów taryfowych, które mogą zapewnić zainteresowanie wielu użytkowników. Mówiąc prosto, im więcej usług świadczonych przez firmę, tym lepiej dla swoich abonentów. Dlatego wszyscy gracze na tym rynku są zajęci aktualizowaniem i wprowadzaniem nowych opcji dla swoich klientów. Beeline nie jest wyjątkiem. Taryfy dla tabletów, a także pakiety usług dla smartfonów, prezentowane są tutaj w szerokim zakresie kombinacji. Wybór jest tak świetny, że klient, wybierając się, może łatwo się zdezorientować. Aby tego uniknąć, piszemy ten artykuł. W tym celu postaramy się pokryć wszystkie taryfy na tablety dostarczone przez firmę Beeline.

Wyróżnienie

Chcę tylko zacząć od jednej ważnej chwili teoretycznej. Chodzi o to, co zawiera plan komputera tabletu, który odróżnia go od taryf na urządzenia przenośne. A więc co z Beeline? Taryfy dla tabletów różnią się od planów telefonicznych, z wyjątkiem ilości świadczonych usług. Wynika to z potrzeb doświadczonych przez właścicieli tabletek.

Jeśli więc osoba z opcją "dla smartfona" często chce otrzymywać bezpłatne rozmowy, maksymalną liczbę SMS-ów i pewną ilość ruchu, kupujący taryfy internetowe tabletu zazwyczaj szukają tylko megabajtów danych. Im więcej, tym lepsze usługi i im wyższy koszt. Osoba z tabletem nie potrzebuje minut na rozmowy w sieci i za granicą – jest to oczywiste.

Specjalne ceny

Dlatego też ci, którzy szukają korzystnego planu taryfowego na tablety (Beeline), mają przejść na opcję "Highway". Kosztuje tylko 400 rubli miesięcznie, za co użytkownik otrzymuje około 4 GB ruchu i możliwość podłączenia telewizora do swojego gadżetu. Serwis w całej Rosji i należy uznać, że jest najbardziej optymalny pod względem stosunku kosztów i korzyści otrzymanych przez użytkownika. Nie za nic, że taryfa ta jest uważana za jedną z najbardziej popularnych.

Ponadto, inne, droższe pakiety usług są uważane za opcję dla tabletów. Obejmują one 3 kolejne plany taryfowe, które różnią się między sobą pod względem danych i ceny. Mówimy o "Highway 8 GB", "Highway 12 GB", "Highway 20 GB". Te trzy plany dają możliwość otrzymania odpowiednio 8 GB, 12 GB i 20 GB ruchu internetowego dla urządzenia na miesiąc. Koszt wynosi 600, 700 i 1200 rubli miesięcznie.

Należy zauważyć, że w połączeniu z każdym z opisanych taryf proponowana jest taryfa "Internet forever" (dla tabletu) promowana przez firmę Beeline. W ramach tego użytkownik otrzymuje 200 megabajtów miesięcznie na bezpłatne testowanie szybkości połączenia.

Pakiet ruchu "do testowania"

Aby zapoznać się z szybkością połączenia zapewnianego przez operatora, Beeline oferuje bezpłatną wersję testową dla swoich klientów, aby połączyć pakiet "testowy" o łącznej przepustowości 200 megabajtów.

Nazywa się "Internetem na zawsze". Jest to specjalnie opracowany "fakt znalezienia" (dostarczany przez firmę "Beeline") taryfa dla tabletu. Nieograniczony ruch do pracy z pocztą idzie z nim – to bardzo wygodne, jeśli nie planujesz kupić droższej "autostrady".

Jak wybrać?

Zadaniem naszego artykułu jest określenie najbardziej optymalnych (w różnych kluczowych parametrach) opcji. Obejmują one koszt i wielkość usług, które subskrybent otrzyma. Możesz porównać pierwsze i drugie z banalną analizą Twoich potrzeb.

Zdecyduj, co Cię interesuje – możliwość siedzenia w sieciach społecznościowych, oglądania programów telewizyjnych lub gry w zabawkach wieloosobowych. W zależności od tego, co robisz dla tabletu, możesz przewidzieć, ile potrzebujesz ruchu.

Na przykład w większości przypadków subskrybenci preferują minimalny pakiet "Highway" do 4 GB lub za nim za sobą, co daje 8 GB ruchu. Z reguły ta ilość danych jest wystarczająca, aby wykonać większość zadań. Więcej możesz spędzić tylko wtedy, gdy rzeczywiście spędzasz za tabletem przez większość swojego czasu, pobierając duże pliki lub przeglądając duże pliki wideo.

Jeśli nie podoba Ci się pakiet 4 lub 8 GB, a szukasz nieograniczonego rozwiązania, musisz rozczarować. Dostarczony pakiet o największej pojemności to "Highway 20 GB". Jest to najdroższa taryfa ("Beeline") dla tabletu w całej Rosji. Możesz faktycznie używać tego pakietu danych tylko wtedy, gdy regularnie i regularnie pobierasz duże pliki.

Jak połączyć się?

Istnieje kilka sposobów aktywowania wybranego pakietu w urządzeniu. Pierwszym i najprostszym jest odniesienie do specjalistów w salonie komunikacji. Przynieś tablet z zainstalowaną kartą "Beeline", a konsultant pomoże skonfigurować połączenie w urządzeniu. Zajmie 10-15 minut.

Innym sposobem jest uaktywnienie pakietu za pomocą operatora. Zadzwoń pod numer 1188 (linia telefoniczna Beeline) i zdecydowanie pomożesz przełączyć się na wybraną taryfę.

Trzecią i czwartą metodą (odpowiednio) jest połączenie usługi za pośrednictwem szafy internetowej i aktywacja tej opcji za pomocą krótkiego, cyfrowego żądania. Ostatnia usługa pozwala na jak najszybsze przejście na taryfę. W tym celu wystarczy wybrać numer wskazany na stronie opcji (na oficjalnej stronie internetowej). Aby przejść na "Highway 20 GB", na przykład ten numer to 06740999.

Wnioski

Więc wymieniliśmy wszystkie taryfy, które są dostępne na oficjalnej stronie operatora, które są dostępne dla abonenta. Jak widać, zakładają istnienie całej sieci, która obejmuje taryfy opracowane przez firmę Beeline dla tabletów zbudowanych na zasadzie "od mniejszych do większej", gdzie najprostszym jest pakiet, który daje 4 GB ruchu w cenie 400 rubli, a najbardziej " "- 20 GB za 1200 rubli miesięcznie. Klient ma zatem możliwość wyboru co do tego, który plan jest dla niego optymalny.