639 Shares 3693 views

Jak stać się smukłą: Ćwiczenia na piłkę do utraty wagi

Kobiety mają być atrakcyjne fascynuje mężczyzn, przyciągające wzrok. Wraz z wiekiem, lub tuż po świętach nasza postać różni się znacznie, a nie na lepsze. Nadszedł czas, aby myśleć o: efektywne ładowanie do utraty wagi nie boli. Aby to zrobić, można zacząć chodzić na siłownię lub po prostu rozwijać dla siebie skuteczny zestaw ćwiczeń do utraty wagi.


Nowoczesne instruktorzy fitness niedawno zaczął używać ćwiczenia na piłce do utraty wagi, są one nazywane fitboly. Korzystanie z piłki do siłowni i ćwiczeń na piłce, aby schudnąć w sposób regularny, nie można po prostu podciągnąć różne grupy mięśni, zapomnieć o cellulitu problemu kobiet, ale także stracić kilka dodatkowych kilogramów.

Ćwiczenia na piłkę są bardzo skuteczne dla utraty wagi. Współdziałanie z fitball łatwe i przyjemne, szczególnie jeśli grasz swoją ulubioną muzykę. Piękno tych ćwiczeń jest to, że mogą ćwiczyć w domu. Fitboly sprzedawane wszędzie: w sklepach sportowych, centrów handlowych, rynków i jest przydatny w grach z dziećmi. Co to ćwiczenia na piłce do utraty wagi? Jest zabawa i praktyczny mecz, wzmacnia mięśnie i poprawia nastrój.

Dyskusja na temat fitball. Stanowią one duże gimnastyczne kulki. Współczesny rynek oferuje wiele piłek kolorów i dekoracji, rozmiarach i cenach. Istnieją modele ze specjalnymi uchwytami, są one nazywane rogów, a także prosty okrągły fitboly. Niektóre firmy produkują fitboly z powierzchni pupyrchatoy. Te kulki mają efekt masażu, usuwając wszelkie niechciane zmarszczki i nierówności na skórze. Piłki gimnastyczne nie tylko wzmacniają ciało, ale również przyczynić się do normalizacji narządów przedsionkowych. Podczas ćwiczeń z piłką trzeba zachować równowagę, trzymaj plecy płaskie i szyi. Wszystko to przyczynia się do wyrównanie postawy rozwija tolerancję na gładkich pozycję kręgosłupa.

Fitness, zajęcia uzupełniane z piłki gimnastyczne, pomoże każdej kobiecie odnaleźć kształt swoich marzeń. Fitboly wpływ na wszystkie części ciała, w zależności od ćwiczeń. Dodaj do zatrudnienia z fitball zdrowej diety, porzucić złe nawyki, zacznij chodzić więcej, a wkrótce będziesz mieć atrakcyjny kształt.

Oto kilka przykładów ćwiczeń z piłką. Pierwszym i najbardziej zabawne – skoki. Włącz muzykę lub ulubionego serialu, podejmują fitball i zacząć odbijając ruch, nie patrząc w górę od powierzchni kuli. Zrobienie To fascynujące ćwiczenia codziennie przez co najmniej piętnaście minut, będzie w stanie pompować do góry nogami, aby dopasować je i szczupły.

Poniższe ćwiczenie będzie dobre dla talii. Siedzieć na fitball, mocno ściskając stopę do podłogi. Śledź meandry głębokie ciała, na każdej stronie nie mniej niż piętnaście razy.

Teraz wykonywać na najbardziej problematycznych części kobiecego ciała – pośladki. Usiądź wygodnie na podłodze, ugnij kolana i umieść ją pomiędzy fitball ud. Jest powolne ściskanie co najmniej trzydzieści razy. Następnie rozpocznie się wycisnąć fitball dwa razy i nie mniej niż trzydzieści razy. Wtedy cztery i osiem kompresji, więc trzymaj się mocno uda dłużej.

Połóż się na podłodze, nogi. Szczypta piłką między kolanami i zacząć skakać prasy. Wypracować pierwszy singiel windy, a następnie dwukrotnie, poczwórne, ośmiokrotnie, wszystkie piętnaście lub dwadzieścia razy.

Szczypta fitball na swoim poziomie klatki piersiowej i zacząć go skompresować, napinając mięśnie klatki piersiowej. To ćwiczenie pomoże dokręcić skrzynię, jeśli robisz to codziennie przez co najmniej pięć do dziesięciu minut.

Współdziałanie z piłki gimnastyczne i zapomnieć o problemach z postacią! Ćwiczenia będą zabawy, aby wykonywać, będą mogli ozdobić szarą codzienność i pomoże Ci stać się jeszcze bardziej atrakcyjne.