546 Shares 4968 views

Osadu filtracyjnego „bezy” – przepis

Szereg nowoczesnych deserów nie można przekręcić głowę … To nie jest pierwszym wieku ulubionym leczenia dużej liczby osób jest ciasto „bezy”. Receptą jego przygotowania jest bardzo prosty, ale wraz z pojawieniem się dostępne w handlu gotowe do pieczenia ciast czy też gotowe ciasta w różnych uroczystości tort „Bezy” stało się mniej powszechne. Jednak to, co może być bardziej pyszne smakołyki przygotowane samodzielnie? Traktuj siebie i swoich bliskich i przygotować ciasto „beza”. Przepis zapewniamy Państwu. Składniki, które wchodzą w skład pożywienia, co następuje: mąka kubek 1, 2 jajka, 180 g cukru, sól do smaku, 1 łyżkę śmietany, pół łyżeczki sody i octu do oziębiania sody, 2 łyżek masła kakaowego – dla gotowanie herbatniki ciasto.

Beza przepis brzmi następująco:

Weź trzy jajka, oddzielić białka od żółtek. 3 białka wstrząsnąć do 1 kubka cukru. Istnieje również wchodzą sól śpi (szczypta), trzepaczka do pojawienia się piany. Pieczenia nie jest zwilżana, że osłonięte papier i wlać uzyskany mieszaninę z góry. Piec 1 godz. Jedzenie temperatury – 100 stopni, nie więcej. Po tym, pokroić na bezy (kwadraty, prostokąty, romby – jak odróżnić fantazję).

W celu przygotowania kremu będą musiały: 2 puszki mleka skondensowanego 350 g masła (nie zastępuje margaryny), 2 łyżek kakao łyżką. I co najważniejsze – beza.

Akceptacja dla herbatniki ciasto: wymieszać cukier, jajka, śmietanę i ubij aż będzie gładkie, dodać ocet, soda gaszonego i mąkę. Otrzymaną masę miesza się, po czym dodaje kakao.

Ogrzewane formy do pieczenia w piecu, a dolna krawędź daubed masło, wlać do ciasta można umieścić na wierzchu arkuszy papieru. Piecz 30 minut. Temperatura gotowania – 180-200 °.

Po ugotowaniu otrzymujemy suchar, chłodny. Jeśli nie dać go do ostygnięcia i wziąć gotować ciasto będzie szybko pogarszać, więc staram się do tego zalecenia. Otrzymany placek powinien być cięty wzdłużnie na dwa ciasta.

Bicie zagęszczone mleko, dodać masło, do którego wcześniej zmiękczony. Następnie ubij ponownie.

Po naszym ciasto ostygnie, ostrożnie płaszcz z jego śmietaną. Na dolnej układającego ciasta bezy (domowy lub zakupionych), ostrożnie daubed to krem do wszystkich części sklejone.

Pomazał cały tort: boki i do góry. Krem do dekoracji dodać kakao, możemy go pokonać. Udekorować ciasto, posypać orzechami lub czekoladowych kulek.

Dla tych, którzy są nowe do gotowania idealne ciasto „Meringue”. Przepis jest pomalowany w szczegółach, więc trudności w przygotowaniu powinien powstać.

Nie można dokładnie śledzić nasze instrukcje upiec ciasto „beza”. Przepis można zmienić, zrobić swoje własne regulacje i dodać coś własnego: Przyprawy, polewy, dekoracje … wtedy ciasto będzie autorem.

Tak więc, można gotować ciasto, „Edsel” z orzechami. Przepis jest prawie taki sam, jak ten, że będziemy oferować Państwu tylko ciasto będzie trzeba dodać posiekane orzechy włoskie.

Jest jeszcze inna alternatywna wersja tej potrawy, która jest bardziej odpowiednia dla leniwych. Jest doskonałym miejscem dla tych, którzy mają w arsenale kuchni znajduje się piękna forma do pieczenia. W tym przypadku, ciasto można piec na blasze. Czym jest ta opcja? To ciasto „ruiny Earl” bezy. Nie ma łatwiejszego w opakowaniu i przygotowania, a także ciasto zdobienia, niż „Earl ruin”! A można jeszcze łatwiej – nie tylko herbatniki, bezy. Następnie gotować bezy, jak już wspomniano powyżej, a następnie pokroić na kwadraty, ułożone na talerzu w postaci domu, każdy pre-bezy zanurzone w kremie. Krem jest w tym przypadku cementu i kwadratowe kawałki bezy – „gruzach hrabiego” budulcem swoimi

Jednak idealne ciasto „ruin książęcy” – połączenie biszkoptu „bloków” z „klocków” z bezy. Nawiasem mówiąc, cegły mogą być układane na podłożu ciastek.