282 Shares 8117 views

Papierosy „Chesterfield” – przyjemność smaku!

Marka tytoniu „Chesterfield” ( „Chester”) – jeden z ulubionych gatunków dla palaczy. Jaki rodzaj papierosów i dlaczego są one tak lubi?

Historia Chesterfield papierosów

Palenia – to zły nawyk, ale nie każdy może zrezygnować z tego przyjemność. „Papierosy” Chesterfield „- jest zabawa” – tak brzmi jeden z pierwszych haseł znanych marek tytoniu. Papierosy wyprodukowane przez Drummond Tobacco Company w 1873 roku. W tym czasie nie był popularny żucie tytoniu, więc poziom sprzedaży papierosów była dość niska.

Tobacco Company nie trwała długo, firma upadła. Liggett & Myers Spółka otrzymała marki "Chesterfield". Papierosy zostały zmienione: projektowanie paczka uległa zmianie i mieszanka tytoniu.

Nie tylko firma odpierał ataki czarnego PR. Co nie wymyślił konkurentów, na przykład, że produkowanych papierosów chorzy, firma Liggett & Myers wspierane finansowo Adolfa Hitlera. Mimo to marka Chesterfield stawał się coraz bardziej znany, aw 1995, wyroby tytoniowe zaczęły być produkowane w Rosji.

Ciekawostki o papierosy Chesterfield

Bardzo niewiele osób wie, że sławni ludzie brali udział w reklamie papierosów. Tak więc, na jednym z plakatów Chesterfield ozdobione przez nikogo innego niż Ronald Reagan Uilson. W tym czasie stał się 40. prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki i zakłopotany po tytoniu „mrocznej przeszłości”. Jednak zakres znanych osób nie kończy się Reagana. Reklama wyrobów tytoniowych Chesterfield udział znana aktorka Lyusil Boll, aktor Dzheyms Din i Hemfri Bogart. Również w swoim czasie w Chesterfield plakatów zdobi sławnych piłkarzy, graczy w baseball, trenerów piłkarskich itd

Ciekawy design opakowań Chesterfield papierosów. Pomimo różnych kolorach, przednia strona stosie to nazwa marki papierosów na tle logo. Logo wygląda jak «c», a nad nim małą koronę złotą barwą.

Odmiana papierosy Chesterfield: klasyczny

Teraz Rosja produkty tytoniowe ma wysoką cenę, a jeden z najdroższych marek i reprezentacyjny – to „Chesterfield” (papierosy). Rodzaje tych produktów – Chesterfield czerwony, niebieski Chesterfield, brązu Chesterfield.

Powinna to być paczka papierosów około 100-110 rubli. Papierosy „Chesterfield czerwony” sprzedawany w kolorze czerwonym i białym opakowaniu. Papieros ten ma największą zawartość żywicy (10 mg) i nikotyny (0,7 mg). Z reguły są one wybierane przez palaczy z doświadczenia.

Łatwiejsza opcja – papierosy Chesterfield Niebieski. Zawiera ona 8 mg smoły i 0,6 mg nikotyny. Sprzedawane w opakowaniach koloru niebiesko-białym.

Większość zapalniczki – postać Chesterfield klasyczny Brązowy 4 mg substancji smolistych i nikotyny – 0,4 mg. Opakowanie brązu i bieli.

Odmiana papierosy Chesterfield

Jednak to nie wszystkie rodzaje papierosów marki „Chesterfield”, które można znaleźć w sklepach. Najczęściej, dla płci pięknej jest ważne nie tylko zapach i smak tytoniu, ale także projektowanie opakowań i najbardziej papierosy. Należą do nich papierosy "Chesterfield Slider Blue". Opakowanie takich papierosów natychmiast przyciąga uwagę: paczkę ciemnoniebieski i czarny kolor, oraz logo przedstawione jest w bladych odcieniach niebieskich. Zapalniczka, o zawartości żywicy w papierosie 5 mg do 0,4 mg nikotyny. Takie papierosy z opakowania staje się niezwykły sposób za pomocą płytki przesuwnej.

„Chesterfield Slims Blue” sprzedawane w zwykłym opakowaniu, ale obraz na przedniej stronie opakowania jest uzupełniona ciekawy wzór. Zawartość substancji smolistych i nikotyny w nim jest taka sama jak w poprzednim przykładzie wykonania.

Niezwykły rodzaj papierosów można uznać za „Chesterfield Korona Blue”. Opakowanie jest niebieskie, nawet przy braku zwykłego logo. W długości papierosa przekracza standardowe (80 mm), wielkość, a ich średnica jest taka sama, jak w klasycznym papierosa.

Smakowe papierosy Spółka „Chesterfield” nie zwalnia. Jedyna seria – z dodatkiem mentolu. Ale w Rosji, znaleźć papierosy „Chesterfield” Mentol jest trudne.

Chesterfield – jeden z najbardziej popularnych i wysokiej jakości marek wyrobów tytoniowych, nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. Aromatyzowany tytoń, małe ślady dymu i stałym filtrem – to jest to, co wielu palaczy papierosów kochać „Chesterfield”.