305 Shares 1351 views

Róża z papieru – duża część Twojego wnętrza

Dokonywanie kwiatów z papieru – zawód jest bardzo ekscytujące, ciekawe i niezwykłe. Z pomocą tych rzemiosł można tworzyć kompozycje i uderzające, pokazując wyobraźnię, udekorować swój dom, poprawa wnętrze i czyni go bardzo przytulne i eleganckie. Kwiaty mogą sprawić, że najbardziej różne, my także patrzeć jak zrobić różę z papieru.

Przed podjęcia tej ekscytującej pracy, trzeba przygotować narzędzia. Wśród nich: nożyczki, ołówek, papier kolorowy lub białego papieru z różnymi urządzeniami do koloru (z kredkami do malowania natryskowego, sprzedawane w specjalnych sklepach artystycznych). Cóż, teraz jesteś gotowy, aby w naszych rękach urodził róża z papieru.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, jaki kolor kwiatów chcesz utworzyć. To wszystko zależy od gustu, ale w tym mini-lekcji przyjrzymy się, jak zrobić to czerwona róża z papieru. Program produkcyjny jest dość proste, ale wynik jest naprawdę imponująca swym pięknem!

Teraz, gdy już zdecydowaliśmy się na kolor, można dostać się do pracy. Weź kolorowy papier i wyciąć kwadrat o wymiarach około 12 na 12 centymetrów. Jednak jego boku zależą od wielkości kwiatów chcemy uzyskać. Im większa Pączek, tym większa strony naszego kolorowego placu. Wyciąć? Dobrze. Teraz zdefiniować środek placu. Można to zrobić przez oko. Umieścić w centralnym punkcie i rozpocząć rysowanie spirali. Niekoniecznie, że był płaski. Istnieje jednak pewien wyjątek. Przestrzeń między wierszami, które są bliżej centrum, powinno być nieco większe niż między tymi, które są rysowane bliżej krawędzi. Na przykład, jeśli jest w pobliżu centrum miasta około 16-18 mm, odległość między liniami „marginalnych” powinno być 12-14 mm. Spirala powinny być sporządzone ołówkiem, nie szczególnie gorliwy po naciśnięciu: fakt, że wówczas linia nie będzie wyglądać bardzo miły i ocierać je z kolorowego papieru nie będzie działać – nie pozostają białe paski i plamy. Jednakże, jeśli papier jest błyszcząca, a następnie można spróbować.

Cóż, malowane spiralę? W porządku. Teraz zaczynamy wyciąć go, oczywiście, zaczynając od zewnątrz. Rogi kwadratu, należy odciąć, aby uzyskać papieru spirala.

Więc co należy zrobić? Podjęcia koniec cewki i ostrożnie rozpocząć rolki taśmy papierowej w rurę. To nie powinno być zbyt gęste. Spójrz na te róże. Jakościowo wykonane z papieru wzrosła prawie nic nie różni się od nich. Polegać na swoim poczuciem proporcji, poczuć się jak artysta. Pomiędzy płatkami jest jakaś przestrzeń, że musimy wyrazić, co papierowe kwiaty.

Gdy papier rozebrać nad i więcej wolnego miejsca, aby zwinąć nasze róże, bezpieczny wynik z klejem (pożądane jest, aby był to klej-punkt). Nie przesadzaj! Duża ilość kleju natychmiast przyciąga wzrok.

Cóż, nasza róża z papieru gotowy! Na pewno nie chcesz, kwiat, w związku z tym, należy powtórzyć te same czynności z pozostałymi kawałkami papieru. Mogą one być przyłączone do żywych gałązek, które będzie wyglądać świetnie w każdym pięknym wazonie.

Bądź kreatywny, a twoje życie stanie się bez wątpienia jaśniej!