106 Shares 2741 views

Jak rysować „kiedykolwiek po Hai” ołówek? Jak rysować Jabłko białe?

„Kiedykolwiek po Hai” – to najbardziej lubiany przez fanów twórczości „Mattel” nowych znaków lalkowych. Przypominamy, że ta seria lalek został opracowany w 2013 roku. Posiada cechy wspólne ze znanymi zabawek „Monster High”. Kim są nowi bohaterowie? I jak wyciągnąć EFER after „Hai” ołówkiem w etapach?


„Kiedykolwiek po Hai”: kim oni są?

Zacznijmy od tego, że lalki „Kiedykolwiek po Hai” bardziej pozytywne niż ich poprzednicy. Mają kły, pazury, blizny, a oni nie wyglądają jak mumie i umarli spaceru. Co więcej, ich życie nie jest takie straszne i złowieszczy, podobnie jak w poprzednich modelach. Jako mniej pozytywne potworów, dziewczynki chodzą do szkoły pod nazwą „Kiedykolwiek po Hai”, który nie tylko jest tłumaczone jako „Happily Ever After”.

Szkoła wyszkolony umysł rozumować nastoletnich bohaterów, których rodziny są w jakiś sposób związane z magią. Każdy uczeń pisze do magicznego przedmiotu, bajki, przysięgą i podpisać starą książkę z bajkami. Tak więc, każdy student wspaniałe instytucja edukacyjna jest zobowiązany do zachowania tajemnicy bajecznym wszechświata, i pójść w ślady swoich rodziców.

można wyróżnić następujące wybitne postacie wśród znaków szkolnych:

  • królewski;
  • Jabłko Biały;
  • Ashlyn Ella;
  • Rebel;
  • Raven królowej;
  • Medlin Hetter;
  • Brier Uroda i inni.

Wszystkie te przedstawicieli płci pięknej mają własne skręcają i pięknie pomalowane. Można je znaleźć w kreskówkach i komiksach, a produkowane w postaci lalek. Dlatego dziewczynki od lat 6 do 16, więc chcę naśladować swoich ulubionych bohaterów i, oczywiście, wyświetlać je na papierze.

Tak jak rysować „Kiedykolwiek po Hai„? Aby to zrobić, wykonaj jedną z głównych postaci, a opowiem ci o to krok po kroku rysunku. Na przykład, jako podstawowego modelu wziąć pannę firmy Apple White.

Rysunki „Kiedykolwiek po Hai” ołówkiem jak rysować Jabłko białe?

Mamy przyjemność zaprezentować firmy Apple White. Jest to jedna z bohaterek nowej szkoły fantastyczne postaci, która jest córką Śnieżki. Aby wyciągnąć go, wziąć pierwszy obraz fantastyczny charakter, który was i wykorzysta start w procesie rekonstrukcji obrazów. Następnie trzeba wziąć standardowy biały papier (odpowiedni czysty arkusz w formacie DIN A4) i dobrze podtochennaya prosty ołówek. Idealnie, można użyć dwa: miękkie i twarde. Również prosimy gumki i włączyć muzykę w celu ułatwienia procesu twórczego. Tak, jak rysować „Kiedykolwiek po Hai„?

Krok 1: Rysowanie twarzy Apple Białej

Przed malować „Kiedykolwiek po Hai” w etapach, znak na kartce papieru, który zostanie wstępnie ustawiona głowę charakteru. Aby to zrobić, należy podzielić stronę na pół i szczyt bazgrać ołówkiem okrąg. Będzie to również muszą być podzielone na kilka części, w których zostaną sporządzone oczy, rzęsy, brwi i nos. Następnie przedłużenia twarzy wielu linii stopniowo przekształcając go z koła do owalu. Remis usta i podbródek.

Krok 2: Rysunek ust, brwi i włosy białe jabłko

Planowane Gniazda eyeballs Doris, rzęsy, a górne powieki. Następny Draw brwi skośne grzywki i kosmyk włosów.

Krok 3: Narysuj łuk i korony Jabłko Biały

W trzeciej fazie zajmuje miejsce na czele charakteru. Dodanie do lewej strony włosy. Opisujemy łuk i tuż nad nim – koronę.

Krok 4: rysunek części ciała i ubrania Jabłko Biały

Następnym krokiem jest począwszy zwrócić szyi, ramion, ramion, górnego i dolnego boku ciała, strój płaszcza, jak również w postaci puszystego spódnicy i nóg. Następne są rysowane dłonie i stopy, książka i kosz. Na ostatnim etapie przetwarzania ołówek, rysować włosy i stylowe buty na wysokim obcasie postaci. I o jak rysować „Kiedykolwiek po Hai”, inne bohaterek i bohaterów, powiemy następnym razem.

I, oczywiście, po tym jak nauczył się rysować „Kiedykolwiek po Hai” stopniowo ołówek, nie zapomnij szkic gotowy do koloru. Można użyć zarówno kredki i kredki i markery.

Dlatego konieczne jest, aby nie zapominać o przechodzenie światła i cienia, blasku, i tak dalej. D. Takie podejście do rekonstrukcji obrazu rysunku pozwolą jak najbliżej oryginału.

Mamy nadzieję, że w naszym artykule, nauczył się rysować „Kiedykolwiek po Hai” ołówkiem i na własną rękę, zapoznał się ze sztuką prostą grafiką i upewnić się rysować ołówkiem. W podobny sposób można przedstawić i inne postacie z tej fantastycznej szkoły wróżek i ich dzieci.