185 Shares 2604 views

depilatory elektryczne: opis i opinie na temat najlepszych modeli

depilatory – elektryczne urządzenia mechaniczne stosowane w celu usunięcia niepożądanej roślinności z organizmu człowieka. Urządzenia te pełnią podwójną funkcję: chwycić i wyciągnąć włosy przez 5-15 minut. W swojej formie i wielkości przypominają electrodepilator maszynki wpływ na roślinność przy użyciu dysków lub pęsety.


Jak depilatora elektrycznego?

Korzystanie z depilatora po raz pierwszy właściciel każdy odczuwa ból trwającej procedury: zwłaszcza w obszarze linii bikini i w najbardziej intymnych częściach kobiecego ciała. Jednak później zatrzymuje się, ustępując łatwości i przyjemności efektywności depilacji.

W kontakcie z depilator do włosów pochodzi całkowite usunięcie tego ostatniego z głowy. W tym trybie działania na włosy mogą być różne: jak igły i schipchikovym. Usunięcie krótki roślinność muszą być wykonywane przez pierwszy prędkości i długo – na drugim i wyższych. Tylko w ten sposób, i przystąpić do usuwania włosków z korzenia. W przeciwnym razie, obcięcie końcówki, ale nie ich całkowite usunięcie.

Obszary, w których odbywa się usuwanie włosów?

Wszystkie depilatory elektryczne są podzielone na dwie główne grupy: starej i nowej produkcji. Pierwszy oczyszcza organizm z włosami tylko w określonych miejscach: linia kończyn górnych i dolnych, pach i okolic bikini. Drugi typ – elektryczny depilator do twarzy – doskonale usuwa włosy całkowicie ze wszystkich części ciała, nie tylko rąk i stóp.

Wszystkie rodzaje urządzeń do leczenia włosy są realizowane wraz z dodatkowymi dyszami, które przyczyniają się do szybkości i czystości pozbycie się nadmiaru roślinności z ramion, nóg, pach i poza nią.

Najciekawsze Depilator

Istnieje wiele typów urządzeń, które mogą być używane przez dłuższy czas, aby pozbyć się włosów. Dzisiaj, depilatory elektryczne zajmują główne miejsce, a wszystkie one mają swoje własne charakterystyczne cechy:

 1. Szybkość postępowania. Prawie wszystkie modele wyposażone są w dwóch lub trzech prędkościach. Jednak depilatory paradoks polega na tym, że stawka jest mniejsza – tym lepiej właściciel będzie mógł pozbyć się włosów i mieszków włosowych.
 2. Pełne roślinność chwytanie. W pierwszym etapie procedury urządzeń elektrycznych w stanie dostarczyć tylko cienkimi włoskami, a drugi – z ciężko i długo.
 3. Zmniejszenie bólu.

Aby zapobiec dyskomfortu podczas leczenia skóry, wiele depilatory elektryczne (kobiety) są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak wibracyjnego masażu głowy, szczotką gumową lub systemu dmuchawy. wszystkie one przyczyniają się do maksymalnej redukcji bólu – nawet jeśli początkowo przeprowadzić depilację.

Dziś każdy szczęśliwy właściciel depilator elektryczny może obserwować następujące aspekty pozytywne:

 1. Skóra jest gładka i jedwabista.
 2. Łatwość i szybkość pozbycie się włosów ze skóry.
 3. Niskie zużycie energii i łatwość czyszczenia urządzenia.
 4. Niski poziom hałasu. do usuwania włosków urządzeń praca odbywa się niemal bezgłośnie.
 5. Może do golenia na mokro. Wykonywany jest przy użyciu nawilżające.

Implikacje depilator i metody pozbycia się ich

Od depilatory elektryczne boli, kiedy najpierw posiadać procedurę usuwania włosów ze skóry, konieczne jest, aby z góry wiedzieć, w jaki sposób pozbyć. Wykorzystuje ona jeden z trzech sposobów:

 1. Poprzez masowanie leczonego obszaru. Pożądane jest, aby zastosować kojące kremy z naturalnych składników.
 2. Z użyciem chłodziw. Jako takie należy wymienić podstawy żele lidokainy. Stosuje je się przed rozpoczęciem pracy.
 3. Z pomocą rozciągania bolesnych obszarów. Ciągnięcie w porcjach w skórę, właściciel urządzenia przyczynia się do zmniejszenia zachorowalności i maksymalnego całkowitego oczyszczenia roślinności.

Często wraz z bolesnymi procedurami, płci pięknej jest jeszcze jeden problem: skóra wrastających włosków. Zjawisko to występuje z powodu słabości roślinności, która jest w stanie przebić skórę powierzchni.

Jednak można się go pozbyć, co jest znacznie łatwiejsze niż z bólu. To wystarczy, aby od czasu do czasu przeprowadzenia złuszczanie. Można to wykonać zarówno zarośla i poprzez dyszę wylotową w urządzeniu elektrycznym.

Inną wadą depilatorów – zaczerwienienie lub zakażenie skóry po pozbyciu się włosów. Pierwszy problem zniknie sam po 5-10 minut. Po drugie – w postaci wyprysków lub czerwone plamy – wymaga wizytę do dermatologa i przeprowadzenie niezbędnego leczenia.

Procedura usuwania włosów

Dla maksymalnego całkowitego usunięcia włosów z powierzchni skóry zaleca się stosować następnego zamówienia depilację:

 1. Postępowania należy po procedurach kąpieli. Wynika to z tego, że maksymalna Jednokładność porów i zmiękczają włosy. Konieczne jest, aby trzymać urządzenie z dala od wody i pary wodnej.
 2. Przed depilacji zaleca się trzymać rękę na wzrost włosów. W przypadku długo wegetacji roślin zalecanych wskazówek. Ta sama zasada ma zastosowanie, gdy procedura podstawowej wykonywane.
 3. Elektryczny depilator nitka powinna być prowadzona wobec wzrostu włosów w najniższej cenie. Należy rozciągnąć skórę – szczególnie w obszarach, gdzie jest luźna. Pęsetą, urządzenie może chwycić skórę właściwą ugięcia, co powoduje dodatkowy ból do właściciela.
 4. Po zabiegu skóra powinna być ostrożnie obchodzić. Wykonać podobny efekt stosując krem nawilżający lub balsam.
 5. Urządzenie powinno być oczyszczone z włosów. W żadnym wypadku nie może być zwilżona maszynę. Należy stosować szczotki i szmatki, dostępnego w zestawie.

Kiedy zrobić usuwanie włosów i depilacji?

Wraz z depilacja przeprowadzana jest coraz depilacja depilator elektryczny. Jest on wykonany w taki sam sposób jak epilirovanie jednak ma swoje własne zasady postępowania.

Najbardziej optymalny czas do depilacji – ostatnie dni miesiączki. Według badań naukowych, jest to ból jest przenoszone znacznie łatwiej w tym okresie. Tak więc, ból takiego postępowania jest prawie nie odczuwalne. Ponadto, od 4. do 7. dnia cyklu miesiączkowego, wzrost włosów w strefie intymnej jest bardzo opóźniony.

Wraz z przywiązania do cyklu miesiączkowego należy wziąć pod uwagę również czas. Tak więc, według danych naukowych, najbardziej odpowiednim momencie do depilacji – po 18.00. To było wtedy, że ból jest zmniejszona w jak największym stopniu.

W niektórych przypadkach jest zabronione stosowanie depilatorów?

Elektryczne depilatory – wydajne urządzenia, ale mają przeciwwskazań. Tak, że nie mogą być stosowane, jeżeli następujących objawów i chorób:

 1. Obecność infekcji.
 2. Choroba bliznowca.
 3. Odmian zapalenia wątroby.
 4. Choroby skóry.
 5. Żylaki.
 6. Implantacji złotych nici pod skórę.
 7. Ciąża.
 8. Cukrzyca.
 9. Występowanie objawów alergicznych.
 10. Obecność rozrusznika elektrycznego.
 11. Wysokie ciśnienie krwi.
 12. Stres, depresja.

Tak więc, jeśli są obecne co najmniej jeden z wyżej wymienionych objawów, zamiast depilator zaleca się stosowanie innych metod, aby oczyścić skórę roślinności.

Głównymi producentami depilatorów

Istnieje wiele depilatory producentów, jednak przywódcy uwalniane sporo:

 1. Elektryczny depilator Braun. Ich urządzenie zadowolony ze swojej funkcjonalności i niskich cenach. Tak więc, depilator Braun Silk Epil ma głowicę obrotową, zdolną do przechwytywania jeszcze małe włosy, a obecność oświetlenia pomaga usunąć bardzo cienką i bezbarwnego jeden.
 2. Philips brt382 15 – depilator elektryczny, który jest wyposażony w dwie głowice i wygodnej formie. Ten priborchik realizowany w jasnych kolorach z kwiatowymi ornamentami. Jego prace są prowadzone zarówno z sieci iz baterii.
 3. Rowenta. Jest to również uderzające przedstawiciel klasy urządzeń do usuwania roślinności. Wyróżnia ich piękno, design i łatwość obsługi. Oraz ze względu na fakt, że ich realizacja jest wykonana w ograniczonych ilościach, ceny zadowoli nabywców.
 4. „Panasonic” dopełnia czterech liderów. Jest wielofunkcyjny. Takie elektryczne opinii Depilator zasługują tylko najwyższa. Jest obecny światła głowy. Ponadto, takie urządzenia wykazują wybitne wzornictwo i ergonomię.

Wszyscy pozostali producenci są również dobre, ale kupiony w kilku przypadkach.

opinie

Wielu powie, że depilatory elektryczne – jest absolutnie niezbędna rzecz w osobistej torebce każdej kobiety. Po prostu spróbuj go w akcji, nie wiele jest gotowy do powrotu do golarek lub taśm woskowych. Szybkość, bezbolesny i oszałamiający efekt przez długi czas – że czynniki napędzające dla kobiet wybiera depilatory.