241 Shares 3762 views

Lek „Hlormisept Suite”: instrukcje użytkowania

Jakie jest lekarstwo jako „Hlormisept Lux”? Instrukcje, Skład i właściwości tego produktu podano poniżej. Będziesz także dowiedzieć się, jak akty funduszy i postaci, w jakiej jest on produkowany.


Skład, kształt i opis

Preparat „Hlormisept Lux”, instrukcje użytkowania, które zostaną opisane w tym artykule zawiera podstawowy składnik, taki jak sól sodowa kwasu dichloroizocyjanurowego. Uzyskuje się w celu wytworzenia 2,7 g tabletki, które znajdują się w plastikowych workach i kartony, odpowiednio.

Uważany za lek jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Powstałe roztwory posiadają zapach chloru i całkowicie przezroczysta. Nie psuje się obróbce powierzchni szkła, a powierzchnia z drewna i tworzyw sztucznych. To samo dotyczy szkło, zabawki, artykuły mednaznacheniya i różnych obiektów przeznaczonych do pielęgnacji.

Ogólne informacje na temat przygotowania

Co to jest "Hlormisept Lux"? Instrukcje członkowskie stosują, że jest to środek dezynfekujący, który jest przeznaczony do leczenia bielizny, urządzenia techniczne i sanitarne, powierzchnie wewnętrzne, naczynia, wyroby mednaznacheniya, elementy opieki nad pacjentem. Również pod uwagę jest aktywnie używany jako lek profilaktycznych i terapeutycznych instytucji w infekcje, które zostały wywołane przez wacikiem bakterii (w tym gruźlicy), grzybów i infekcje wirusowe (np, kandydoza i grzybica AT).

Funkcje fundusze

Co jest godne uwagi jest środkiem jak „Hlormisept Lux”? Instrukcje dotyczące stanów aplikacyjnych, że lek ma działanie przeciwbakteryjne wobec różnych bakterii, Trichophyton, beztlenowe i zakażeń szpitalnych, patogeny Legioneloza, grzyby z rodzaju Candida, i bardzo niebezpieczne infekcje, wirusy (w tym polio, enterowirusy, rotawirusom, pozajelitowego zapalenia wątroby, SARS, jelitowa zapalenie wątroby, HIV, grypy, paragrypy, adenowirusy, opryszczka i inne), zarodniki bakterii i grzybów.

Proces wytwarzania roztworu roboczego

Jak stosować lek „Hlormisept Suite” (tabletki)? Instrukcje użytkowania stwierdza, że rozwiązania pracujące z tym środkiem są przygotowane tylko w emalii, szkła lub tworzywa sztucznego tarakh. W tym celu należy rozpuszczania wymaganą ilość leku w zwykłej wody wodociągowej (z mieszaniem niskiej energii).

Lek „Hlormisept Suite”: instrukcje użytkowania

Gotowy roztwór roboczy „Hlormisept” służy do dezynfekcji przez nawadniania, wycieranie, moczenie, zanurzanie i do zakładu.

Meble i sztywną powierzchnię w różnych obszarach wytarto ściereczką zwilżoną roztworem lub natryskuje rozpylacza. Silnie zanieczyszczone powierzchnia przetwarzane dwukrotnie. Po zabiegu, jest on zobowiązany do wietrzyć pomieszczenie.

Mycie brudów rzeczy kolejno zanurzonych w powstałym roztworze. Po dezynfekcji, płukania i umyć je.

sprzęt sanitarny i techniczny jest traktowany przy użyciu kryzę lub szczotki. Po dezynfekcji, przemywa się go dokładnie wodą.

Przed obróbką w pokoju jadalnym i szkła laboratoryjnego jest wolny od resztek jedzenia, a następnie całkowicie zanurzone w uzyskanym roztworze. przemywa się go wodą aż do zapachu chloru, a nie całkowicie zniknąć Po zakończeniu procesu dezynfekcji.

Przedmioty opieki nad pacjentem, a także zabawki traktowane przez zanurzenie ich w roztworze lub przetarcie szmatką. Po je dokładnie przemyto (co najmniej 3 minuty) dezynfekcji do zapachu chloru.

Podczas dezynfekcji mednaznacheniya stosowaną metodą zanurzeniową. Wszystkie są dostępne w produktach do jamy ustnej i kanały są wypełnione roztworem gotowym. W ten zapobiega tworzeniu się pęcherzyków powietrza.

Po przedmiotów dezynfekcji dokładnie przemyto wodą aż do zapachu chloru.

środki ostrożności

Teraz już wiesz, co to jest „Hlormisept”. Instrukcje użytkowania, opis środków zostały przedstawione powyżej.

należy stosować się do następujących zasad w procesie stosowania tabletek pod uwagę:

  • Nie powinny mieć możliwość pracy z „Hlormiseptom” ludzi z nadwrażliwością na czynniki chlorowanych, jak i chronicznych alergii i chorób układu oddechowego.
  • Wszystkie prace z przygotowaniem powinny być przeprowadzane w rękawice gumowe.
  • Podczas przygotowania roztworów roboczych z pojemnika z lekiem, aby być szczelnie zamknięte.
  • Wyposażenie dezynfekcji powinny być podejmowane tylko w wentylowanych pomieszczeniach.
  • W trakcie użytkowania, roztwory robocze powinny być zastosowana metoda nawadniania środki, które będą chronić narządy oddechowe.
  • Po dezynfekowanie przedmiotów w pomieszczeniu jest przeprowadzane na mokro i napowietrzania (zaleca się zapach chloru).
  • Jest to konieczne, aby uniknąć kontaktu ze skóry i błon śluzowych.