186 Shares 3456 views

Klucz maszyny do cięcia drewna z rękami

Maszyna do cięcia klucz „Duplikarver” służy do kopiowania rzeźb i płasko-produkty jak rzeźbienie w drewnie. Do tej pory, nie ma takiego sprzętu analogowego na rynku rosyjskim. Sprzęt został uznany wśród profesjonalistów jak i początkujących artystów. To urządzenie jest zgodne z przepisami technicznymi.

Na sprzedaż można znaleźć trzy rodzaje maszyn:

  • "Duplikarver-1";
  • "Duplikarver-2";
  • "Duplikarver-3".

Mogą być one przeprowadzane nie tylko skulturnuyu luzem i nici, ale płaskoreljefowe operacji. Może to być panele i panele małej głębokości. Wymiary produktów zależy od szerokości i długości mogą być dowolne. „Duplikarver-3” zachowała wszystkie cechy „Duplikarver-2” i znaleźć nowych. Może być stosowany do wykonywania długich obszernych tematów.

Rola aparatu narzędzia roboczego wykonuje wysoki młyn, który jest produkowany w Niemczech. Maszyna pracuje precyzyjnie i niezawodnie, jak to możliwe, a do opanowania techniki pracować na to może być dość szybko. Maszyny Jeżeli sprzęt nie można sobie pozwolić, a następnie skopiować-frezarki do drewna mogą być wykonane niezależnie. Nie ma potrzeby, aby ponownie kupić kilka skomplikowanych części.

Klasyfikacja frezarka kopiowanie według stopnia automatyzacji

Kiedy wykonane Maszyny kopiujące-frezarki do drewna, oryginalny mistrz czynienia z gatunków takich urządzeń, może być

  • stacjonarny lub ręcznie;
  • automatyczna;
  • stacjonarny.

W pierwszym przypadku, puste jest ustalona mechanicznie na tych urządzeń typowo ream otwory o różnych kształtach, ale od parametrów pod wpływem szablonu. Urządzenia stacjonarne automatycznie rejestruje obrabiany za pomocą zacisków pneumatycznych, aby pracować nad możliwe jest aluminium.

Przygotowanie rysunków, mielenia i kserokopiarki przed rozpoczęciem produkcji, trzeba zrozumieć z faktu, że istnieje stacjonarny automatyczny sprzęt z zacisków pneumatycznych, które są uzupełnione głowy trehshpindelnymi.

Zalecenia dotyczące maszyny produkcyjnej

Sprzęt domowy mogą być tworzone na rysunku. W wyniku tego, że jest w stanie dostać się do urządzenia, które wykonuje swoje zadania, a także maszyn fabrycznych. Urządzenie będzie składać się z elementów, takich jak:

  • powierzchni roboczej;
  • urządzenie do ustawiania router;
  • Wspieranie ramkę.

Kiedy wykonane maszyny klucz do cięcia drewna, mają głowę frezowania, powinien on być uzupełniony przez mechanizm transmisji i silnika elektrycznego, jedyny możliwy sposób uzyskania kilku prędkościach. W wyniku używania tego urządzenia nie można wykonywać część, która może mieć wiele wad.

Mogą one występować w procesie zmienia kierunek frezu, wibracji i drgań konstrukcji. Rozbieżność może pojawić się z powodu krzywizny szczegółach, problem ten pojawia się, gdy napięcie wewnętrzne. Eliminują wady mogą otrzymać maszynę do wykonywania określonego rodzaju szczegóły.

Szczególnie stworzenie kopiarki

Jeśli zdecydujesz się wykonać maszynę klucz-tnący z rękami, to powinny być zoptymalizowane do leczenia konkretnych szczegółów. Ważnym czynnikiem, który należy uwzględnić w niezależnej produkcji maszyny jest łączna waga. Powinno to obejmować więcej konstrukcji i wielkości.

To musi być bardziej masywne, jeśli planujesz przetwarzanie dużych rozmiarów produktów. Pozwala sprzętu w celu zmniejszenia drgań wywołanych przez młynów. Z znaczny zapas powinien być wykonany oś prowadzącą, tylko wtedy nie będą stawać przy dużych obciążeniach.

Zalecenia dotyczące produkcji

Kiedy maszyna wykonana klucz cięcia własnymi rękami, ważne jest, aby radzić sobie z jego cech konstrukcyjnych. System pracuje stół, frezowanie głowę i klatkę wsparcia. powierzchnia robocza może być regulowana w pionie, natomiast głowica frezarska musi być uzupełniona o dwustopniowej przekładni na wale dwóch prędkości.

Dokonywanie pantograf

Powielacze frezarki do drewna ma jako główne pantografu zespół, który może być wykonany z drewna. Należy jednak być przygotowani, aby zapewnić dokładność osiąga w tym przypadku się nie uda, ponieważ połączenie z drewnianych prefabrykatów odbywa się za pomocą pętli.

Jeżeli są stosowane do mocowania zawiasu szczelina utworzona pomiędzy nimi. czasami stosowany do wytwarzania metalowych pantografu rysunku, mogą być wykorzystywane do tworzenia kopii w różnych skalach, ale może być używany tylko do generowania kopii masowych.

Metodologia pracy

Przypisać system śledzenia z siłownikiem razem mogą być pneumatyczne, hydrauliczne lub mechaniczne elementy, które są wymagane w celu utworzenia siły od napędu na kopiarce. Płaski kontur lub modelu przestrzennym może służyć jako szablon. Jest możliwe zastosowanie kształtowych rysunków elementu standardu, że element do odczytu wielkości i kształtu będzie Kopiarka zaciskowej lub palec, fotokomórek albo sondy.

można użyć drewna, plastiku lub metalu na szablonie. Zlokalizować urządzenie to powinno być na obracanie Urządzenia stołowe. Gdy wytwarzane mielenia i tokarki sterowane numerycznie, powinny one mieć jednostkę roboczą, która zaczyna przechodzić przez elektromagnetyczny zawór korpusu i sprzęgło elektromagnetyczne. Urządzenia przekaźnikowe wzmacniający umieszczone mogą być hydrauliczne, elektromagnetyczne lub elektrooptyczne.

Szczególnie Manufacturing klucz cięcia wyposażenia tokarki

Kopia frezarka i tokarka prace, zapewniając jakość w zależności od szybkości ruchu urządzenia pomiarowego. Łańcuch wykonawczej będzie mieć element rdzenia w postaci cylindra hydraulicznego lub silnika elektrycznego. Kołek prowadzący będzie pantograf struktura. Z jednej szyny musi być umieszczony kołek prowadzący i trzpień.

Szyna musi mieć ramiona, stosunek, który będzie zależeć od skali kopii. Kopia frezarka i tokarka będzie miał palec, który będzie poruszać się wzorów obwodów. Będzie on odpowiedzialny za przemieszczanie stojaka, który jest swobodnie obracać na osi. Z drugiej strony wału rack wykona identyczne ruchy do obróbki skrawaniem. W przypadku takich maszyn, urządzenia opisane w niniejszym dokumencie nie są zbędne, a jego obecność zwiększa funkcjonalność.

wniosek

Powielając frezarki dzisiaj zyskały sporą popularność wśród konsumentów z tego powodu, że w domu iw miejscu pracy jest często potrzeba stworzenia kopii lub nawrót produktów. Aby zrobić to dziś urządzenia są wykorzystywane w celu zapewnienia wysokiej wydajności i dokładności, które nie mogą zostać osiągnięte ręcznie.