879 Shares 8621 views

Płytki Ostrygi: opinie. Ostrygi T72HM 3G: opis i charakterystyka

Tabletka rynek urządzeń jest tak wysoko rozwinięte, że możliwe jest wykrycie nie tylko wszechstronne gadżety dla różnych celów, ale także bardziej wyspecjalizowane zupa z pewnej wąskiej celu. To tylko o tym urządzeniu, chcielibyśmy porozmawiać o dzisiaj. Spełnienia tego tabletu Ostrygi T72HM 3G. Jak zaznaczono w opisie przedstawionej na stronie sklepu internetowego, gdzie jest sprzedawany, urządzenie jest przeznaczone do użytku przez kierowców jako nawigator GPS.


Jak dobrze urządzenie radzi sobie z tym zadaniem, a także więcej szczegółów na temat jego właściwości zostaną omówione w tym artykule. Równolegle będziemy prezentować na swojej uwagi siebie i lewo opinii użytkowników tego urządzenia.

Ostrygi T72HM 3G: Wygląd

Tradycyjnie przyjmuje się opisać dowolny gadżet elektroniczny, ponieważ jego wygląd. Tak, przynajmniej będziemy mogli przedstawić projekt tabletki, a następnie, jak to jest na zewnątrz. Odnośnie tej kwestii należy zauważyć, że urządzenie wygląda przed nami jest typowym tanim chiński tablet. Przynajmniej, to wyraźnie pokazuje przód niego.

W urządzeniu tym na tylnej stronie jest bardziej estetycznie, ponieważ cała powierzchnia tylnej części składa się z trzech części, z których środkowy wykonany jest z metalu. Daje to dodatkową glamour ogólny styl urządzenia.

Wstawić numer modelu obudowy poprawia ogólny wygląd, wręczając mu „efekt wysoki koszt” wrodzoną w modelach wyższej klasy. Jednocześnie, jeśli przyjrzeć się bliżej, płyta Ostrygi T72HM 3G do takich należy. Kiedy gadżet kosztuje 2,5 tysiąca (z wyłączeniem kosztów usług telefonii komórkowej) ma w tym nic dziwnego. Oczywiście, oszczędności maksymalne deweloper na wszystkich komponentów.

Zestaw gadżet

Poza krótkim opisem wyglądu fizycznego, chciałbym zwrócić uwagę na fakt, w którym zestaw jest dostępny w sklepie, „Megafon” Ostrygi T72HM 3G. Więc od tej płyty samochodowym, jak oczekiwano, że twórcy wyposażyliśmy go z kablem do ładowania z akumulatora samochodowego (w związku z „zapalniczki”). Dlatego ten podstawowym komplecie z urządzeniem.

Ponadto, mówiąc o oprogramowanie, to ważne jest, aby zauważyć obecność dodatkowego pakietu map nawigacyjnych. Z nich, kierowca będzie mógł poruszać się po terenie, to nawigator. Urządzenie jest dostarczane z takich zbiorów jak „Yandeks.Navigator” i „Yandex”. Oczywiście, „Megafon” (spółka sprzedaje urządzenie w swoich salonach) mają jakąś umowę z deweloperem oprogramowania.

Ponadto, co zostało nazwane powyżej, pakiet tabletka zawiera również konstrukcję umożliwiającą zamontowanie go w samochodzie. To prawda, bo każdy zna problem, jak naprawić ekran nawigacji w najbardziej wygodnej pozycji.

pokaz

Następny chciałbym scharakteryzować wyświetlacz urządzenia – najważniejszy element w pracy z tabletem. Od naszej wersji gadżetu, jak wspomniano powyżej, będzie na maksymalne oszczędności, nie należy spodziewać się „pictures” wysokiej jakości na swoim ekranie. Wręcz przeciwnie, tutaj obraz jest bardziej „budżet” w naturze, a twórcy nie ukrywają go. Ponadto nie jest bardzo wysoka rozdzielczość (1024 x 600) i wyświetlacz 7 cali, to można zauważyć nawet negatywne strony i małej jasności, co komplikuje warunki pracy i współdziałania z nimi. Jak opinie, Ostrygi T72HM 3G jest rodzajem „one-off” (pod względem uszkodzenia) urządzenia. Tak więc, jeśli podzieli ekran, pomyśl o wymianie bez znaczenia, gdyż koszt naprawy przekracza łączną cenę urządzenia. W tym przypadku łatwiej jest wyrzucić urządzenie nieprodukcyjnym, a zakup nowego gadżetu.

edytor

Głównym „serce” urządzenia, jego procesor MediaTek MT8132C, ma taktowanie 1,3 GHz. Tylko dwa jądra interakcji w module.

Ponadto, możliwe jest, aby zwrócić uwagę na pracę akceleratora graficznego Mali-400 jest również odpowiedzialna za opracowanie zdjęć.

Ogólnie rzecz biorąc, analiza tych wskaźników, możemy wywołać prawdziwe opinie: Ostrygi T72HM 3G nie jest to najmocniejszy sprzęt z technicznego punktu widzenia. Jednak to nie przeszkadza mu, aby skutecznie działać i wypełniać wszystkie swoje zadania na najwyższym poziomie.

kamera

Chociaż scharakteryzować komputera typu tablet, który będzie używany w środowisku pojazdu, deweloperzy wykonane małych odbiorców „premię”, wyposażając go z dwóch kamer. Właściwie jest to wynikiem faktu, że podstawą naszego modelu Ostrygi T72HM 3G (firmware, który to potwierdza) podjęło klasyczną odmianę komputera typu tablet.

W związku z tym, z grubsza rzecz biorąc, w trakcie budowy i montażu urządzenia, nikt nie myślał, że gadżet nie będzie musiał kamer. Z tego powodu możemy teraz pracować z dwiema tablicami (przód i tył), o rozdzielczości 2 megapikseli i 0,3, odpowiednio. sprzęt i oprogramowanie sprzętowe tabletu pozwala rozmawiać o rozdzielczości obrazu 1600 x 1200 i różnych opcji, takich jak lampa błyskowa i wideo. Tak więc, jeśli starają można obrócić tablet w rejestratorze tabletka nawigatora.

nawigator

Z drugiej strony, urządzenie, oprócz standardowych mapach Google są obecne na wszystkich Android, jest pakiet oprogramowania z „Yandex”. To zasługuje na szczególną uwagę ze względu na te programy w sieci przejść negatywne opinie. Ostrygi T72HM 3G, według nich, może być mylony w mieście, pokazując złą trasą lub odległości. Wszystko to ma negatywny wpływ na ogólną opinię o urządzeniu.

Inne możliwości

Oprócz prezentacji, można zadzwonić i inne opcje dostępne dla właścicieli gadżetu. Na przykład, możliwość pracy z kartą SIM. Oznacza to, że nie ma wsparcia dla telefonu 3G z Internetem. opisujące również cechy ostrygi T72HM 3G wskazuje na obecność dwóch jednoczesnym SIM. Jednak twórcy logiki w tym przypadku nie jest całkowicie jasne: urządzenie jest zablokowane do jednego operatora (MTS), więc współpracować z innymi dostawcami usług, nie jest (przynajmniej, jak podano w regulaminie).

Decyzja może być „dostrajanie” swojego tabletu i jego „otvyazka” od operatora. Jak zaleceń ostrygi T72HM 3G odblokować urządzenie tak, że „widział” inne podmioty, naprawdę. To daje możliwość wyboru między różnymi dostawcami usług, wybierając bardziej korzystnych stawek ci.

Jednak należy zauważyć, że komputer z zaufanego asystenta na drogach może zamienić się pełnoprawnym centrum multimedialne, jeśli wiesz, jak go obsłużyć. Po wszystkie elementy wymagane do tego celu ma. W szczególności, nie jest w złącze dla karty pamięci. Dzięki niemu można zwiększyć ilość danych przechowywanych na urządzeniu i pobrać swoje ulubione filmy tutaj, na przykład.

Jednak minusem – akumulator. Bez podłączenia do jednostki samochodu potrwa zaledwie 4-5 godzin z akumulatorem 2500 mAh.

System operacyjny

Jeśli uwierzysz, co punkt w specyfikacji, model działa na Android 5.1 systemu operacyjnego. To nie jest najnowsza wersja oprogramowania, ale pod nim (w przyszłości) może wprowadzić uaktualnienie Ostrygi T72HM 3G. Będzie zatem ulepszony interfejs i uprościć całą logikę działania systemu operacyjnego, jak to jest realizowane w szóstej generacji systemu operacyjnego „Android”. W każdym razie, problemy z pracą na urządzeniu nie powstanie, ponieważ nie służą „native”, jego technologia, do której każdy użytkownik jest używany intuicyjnie.

cena

Kup urządzenie, jak wspomniano powyżej, jest dostępny na miejscu (strona Shop) firma „Megafon”. Tu, w przedniej części stopy Ostrygi T72HM modelu 3G jest w wysokości 3290 rubli. Należą do nich: model kosztów (2490 rubli) i opłaty za usługę, a raczej pakiet „Internet S”. Jak obiecał na stronie internetowej, to będzie działać przez kilka miesięcy, ponieważ jest to opłacalne.

Jednak znaczna wada jest „wiązanie” urządzeń do jednego operatora, co wyklucza przejścia do służby do innej firmy (chyba, że używasz nielegalnych metod „otvyazki”).

W ogóle, to jest oczywiste, cena Ostrygi T72HM 3G ustawiony jest na tak niskim poziomie z powodu, że gadżet jest gwarantowany przynieść w rachunku zysków i strat, ponieważ użytkownik nie będzie alternatywą.

Recenzje w ogóle

Co możemy powiedzieć o opinie ludzi, którzy nabyli ten produkt? W zasadzie, ogólne wrażenie jest takie same jak opisane w tym artykule: tablet tanie, ale wygląda zadowalające. Wyposażone jest dość uniwersalny (może być używany jako zwykły urządzenia), ale nie jest to najbardziej wydajne opcje, z powodu co myśleć o jakichś kolorowych gier na nie jest to konieczne, maksymalny – jest uruchomienie przeglądarki, e-mail, sieci społecznościowe i tak dalej.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe opinie ludzi są również podzielone. Ktoś myśli, że urządzenie jest zbyt tani i tandetny myśleć o jej zakupu. I ktoś tabletka wydawał się bardzo użyteczne, niedrogie i funkcjonalne. W związku z tym cały model oceny opiera się na bardziej osobiste wrażenia z nią i jak dużo jak autor idei wykorzystania takiego urządzenia – budżet, ale rustykalne.

Jeśli chciałbyś zakupić takie urządzenie, nic skomplikowanego o nim. Kontaktując się z najbliższą Salon „Megafon” lub napisać list poparcia, i poprosi o adres, gdzie można kupić ten gadżet. Biorąc pod uwagę jego cenę, można spróbować eksperymentować na własną rękę, aby zobaczyć, jak wygodne, aby przejść za kierownicą i skupić się na tej mapie.