633 Shares 7253 views

Aby dowiedzieć się, jak zaznaczyć wszystkie pliki w folderze

Całkowicie każda informacja, która jest obecna jest dodawany do komputera są wymienione w plikach i ma swoje wymiary i formaty. Aby upewnić się, że pliki te nie są rozrzucone po całym komputerze i nie trzeba szukać długo, użytkownicy tworzyć foldery i nazywany przez swoich nazwisk. Foldery mogą być wykorzystywane do różnych potrzeb, a tym samym mogą być oddzielone jedna od drugiej plików. Na przykład, możliwe jest, aby przynieść najpopularniejsze foldery, które prawdopodobnie nigdy nie musiał stworzyć, a raczej te foldery mają nazwy (muzyka, zdjęcia, dokumenty, gry i tak dalej). Dzisiaj zdecydowaliśmy się opowiedzieć o kilku sposobów, aby zaznaczyć wszystkie pliki w folderze.


oznaczać

Przed przeprowadzić żadnej operacji na plikach, muszą być wyodrębnione. Wybierz pliki mogą być w różny sposób, to wszystko zależy od tego, ile masz plików odróżnić – albo raczej, można wybrać jeden plik, pewną liczbę plików lub wszystkie pliki w wierszu, które są zawarte w określonym folderze. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak szybko wybrać wszystkie pliki, a następnie w tym przypadku można użyć myszy lub klawiatury. To proste.

tradycyjny manipulator

Niech najpierw przeanalizować opcję jak zaznaczyć wszystkie pliki w folderze za pomocą myszki. Aby to zrobić, trzeba najpierw użyć lewy przycisk myszy, a to ona przeprowadzi selekcję i prawym przyciskiem myszy, można już wykonać pewne zadanie. Na przykład, można skopiować pliki, usuwać je lub przejść do żądanej lokalizacji. Załóżmy teraz przenieść się do poniższych kroków.

Najpierw trzeba otworzyć folder zawierający pliki potrzebne. Przesuń kursor do pustej przestrzeni, na przykład, w górnej części folderu, a następnie kliknij lewy przycisk myszy i przeciągnij kursor od początku pierwszego pliku do końca. W tym przypadku należy wybrać wszystkie pliki. Kiedy niezbędne pliki zostały wybrane, trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszy, a będziesz się przed menu kontekstowego , w którym można wybrać konkretną operację. Teraz, gdy wiesz, jak wybrać wszystkie pliki na raz za pomocą myszki, a jeśli uważnie przeczytać instrukcję, to możemy od razu zrozumieć, że jest to nic wielkiego.

użyj przycisków

Rozważmy teraz przypadek, jak to jest możliwe, aby skopiować pliki z folderu za pomocą myszki i klawiatury w tym samym czasie. W celu przyporządkowania niezbędne pliki, musisz użyć specjalnego kombinację na klawiaturze, jak i lewego przycisku myszy. W tej wersji, zdecydowaliśmy się po prostu dać kilka sposobów, więc traktować ostrożnie czytać.

Pierwszy sposób. Otwórz żądany folder z plikami, a następnie naciśnij kombinację «Ctrl + A” na klawiaturze. Jeśli pliki z jakiegoś powodu nie jest kopiowany, to należy zwrócić uwagę na układ klawiatury, to koniecznie musi być przełączony na angielski. Metoda ta nadaje się tylko do natychmiastowego uwolnienia wszystkich plików zawartych w katalogu.

Drugi sposób. Wybierz kursor myszy pierwszy plik w folderze, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk «Shift» na klawiaturze i przejdź z kołem u dołu folderu. Następnie kliknij ostatni plik z lewego przycisku myszy. Wszystkie pliki w folderze zostaną podświetlone, ale przy użyciu tej metody można również przeznaczyć pewną liczbę plików, po prostu klikając na nich lewym przyciskiem myszy.

Trzeci sposób. Po pierwsze, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy żądany plik, a następnie naciśnij i przytrzymaj na klawiaturze i przytrzymać «» Ctrl, a następnie wybierz żądane pliki do wyboru. Można wybrać wszystkie pliki, a następnie zadać im niezbędnej polecenie.

dyrygent

Spójrzmy teraz, jak zaznaczyć wszystkie pliki w folderze z wykorzystaniem możliwości polecenia menu Folder. W każdym systemie operacyjnym «Windows» Folder otwiera się w nowych oknach, mają specjalną linię, w której istnieją różne polecenia menu, wśród wszystkich możliwości, są też działania zmierzające do rozdziału całości lub poszczególnych plików. Przyjrzyjmy się, jak to zrobić.

Aby rozpocząć, należy otworzyć folder. Jeśli masz zainstalowany system operacyjny, „Windows 7”, to trzeba natychmiast uruchomić polecenie „Sortuj”, a następnie kliknij na przycisk „Zaznacz wszystko”.

Jeśli pracujesz z Windows XP «» OS, to trzeba działać trochę inaczej. Kliknij przycisk „Edytuj”, a następnie – „Wybierz wszystkie pliki”. Jak widać, kwestia, jak nie jest tak trudne, aby zaznaczyć wszystkie pliki w folderze. Ponadto, istnieje wiele opcji do swoich rozwiązań.

Total Commander

Teraz krótkie spojrzenie na temat „Razem” wybierz pliki. Pierwszym krokiem jest otwarcie programu Total Commander, a następnie wybrać podświetloną funkcję w specjalnym menu, a następnie kliknij polecenie Zaznacz wszystko. W zasadzie, program można użyć wszystkich metod pisaliśmy powyżej.